تور ایتالیا شهریور 96


تور ایتالیا شهریور 96

ایتالیا که یکی از مهم ترین کشور های اروپایی در زمینه گردشگری است، در جنوب اروپا واقع شده است. به گفته یونسکو نیمی از آثار فرهنگی جهان در این کشور واقع شده است. این کشور پیشینه فرهنگی و تمدنی بسیار بالایی دارد و در طی سالیان گذشته تحت تسلط حکومت های بسیاری همچون یونانیان و رومیان بوده است. پایتخت آن رم است که بزرگترین شهر آن نیز محسوب می شود. این کشور شامل دو جزیره و یک شبه جزیره ایتالیا است و جاذبه های طبیعی بسیاری نیز دارد. مردم این کشور با جمعیتی حدود 60 میلیون نفر در مساحتی به ابعاد 300 کیلومتر مربع ساکن شده اند و به زبان رسمی ایتالیایی صحبت می کنند. این کشور یکی از مهم ترین کشورهای حاشیه دریای مدیترانه است. اقتصاد این کشور در جنوب به کشاورزی وابسته است. اما در شمال کشور اقتصاد تحت تاثیر مدرنیته و بسیار پیشرفته است. این کشور با واحد پولی یورو جزو ده کشور نخست جهان در صادرات کالا بوده است. کشاورزی و دامپروری یکی از مهم ترین قسمت های اقتصادی این کشور به حساب می آید. از مهم ترین صادرات ایتالیا می توان به سیب زمینی، گندم، ذرت، سیب، چغندر، برنج و ... در زمینه کشاورزی و صادرات گوشت گاو، ماهی و خوک نیز از مهمترین صادرات در زمینه دامپروری اشاره کرد. البته محصولات صنایع این کشور نیز در بازارهای جهانی بسیار مورد علاقه هستند. همچون وسایل نقلیه، صنایع فلز کاری، ماشین آلات و ... که به اقتصاد این کشور کمک می کند.

همانطور که اقتصاد در جنوب و شمال کشور متفاوت است، فرهنگ مردم ایتالیا نیز در این دو منطقه به دو بخش مدرن و سنتی تقسیم می شود. اختلاف طبقاتی و فرهنگی در این دو قسمت از کشور به شدت زیاد است. آب و هوای ایتالیا نیز بسته به نقاط مختلف آن متفاوت است به طوری که در شمال کشور به علت کوهستانی بودن و قرار گرفتن در رشته کوه آلپ، دارای تابستان خنک و معتدل و زمستان هایی سرد و برفی است. در بقیه قسمت های ایتالیا آب و هوا گرم است، که سبب رونق سواحل آن در فصل تابستان شده است. به طور کلی آب و هوای ایتالیا مدیترانه ای است و جو این منطقه تحت سلطه دریای مدیترانه واقع شده است. این تور از جذاب ترین تورهای تابستان 96 است که سایت تورزپرس آن را به شما پیشنهاد می دهد.

تور ایتالیا شهریور 96

 

پیشینه ی بسیار غنی این کشور سبب شده تا ایتالیا از لحاظ آثار تاریخی و فرهنگی بسیار غنی باشد. به طوری که بسیاری از جاذبه های این کشور مربوط به آثار تاریخی، هنری و تمدن این کشور است. شهرهای تاریخی همچون رم و فلورانس غنی از این آثار هستند و مورد پسند بسیاری از گردشگران علاقمند به تاریخ می باشند. موزه ها و کاخ های ایتالیا از دیگر جاذبه های این کشور هستند که طرفداران بسیاری را به سوی خود می کشانند. همچنین غذاهای محلی ایتالیا و همچنین دسرهای خوشمزه آن در جهان بسیار شهرت دارند. دیگر جاذبه های طبیعی ایتالیا همچون سواحل، دریاچه ها، رودخانه و ... نیز محبوب هستند و از جاذبه های گردشگری ایتالیا در تور ایتالیا شهریور 96 محسوب می شوند. در ادامه به شرح برخی از این جاذبه های طبیعی می پردازیم. 

جاذبه های گردشگری ایتالیا


ساحل آمالفی

این ساحل در استان سالرنو ایتالیا قرار گرفته است. این ساحل زیبا در واقع روستایی قدیمی بر روی کوه است که از چشم انداز دریای مدیترانه بهره می برد. همچنین خط ساحلی ای به طول 40 کیلومتر نیز در کنار آن واقع شده است که سرشار از تفریحات و سرگرمی های آبی لذتبخش است. قسمت محبوب این ساحل درواقع همان روستایی است که در ارتفاع واقع شده است. بیشتر گردشگران وقت خود را در این دهکده زیبا می گذرانند و به تفریح در آن می پردازند. شما می توانید در تور ایتالیا در ساحل زیبای آمالفی که در شهر ساحلی آمالفی قرار دارد، از سرگرمی های آبی استفاده کنید. این ساحل یکی از ذخایر فرهنگی یونسکو نیز به حساب می آید. 

ساحل آمالفی ایتالیا

برای انتخاب تور مورد علاقه خود به لیست تورهای سایت مراجعه کنید و تور ایتالیا تابستان 96 را انتخاب کنید. همچنین برای پیگیری مقاله های مرتبط با این موضوع، به دیگر بخش های سایت مراجعه کنید و از مطالب ارایه شده نهایت استفاده را ببرید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر
 • Arezo | چهارشنبه 15 شهریور 1396

  قیمت تورهای ایتالیا در ماه های مختلف سال بچه صورت است؟
  مائده عبدالهی | 2017-09-12 18:20:51

  دوست عزیز پیشنهاد میکنم برای آگاهی از قیمت ها ونحوه خرید تورها تماس حاصل فرمایید ویا به به قسمت تورها مراجعه کنید.
 • علی | سه‌شنبه 21 شهریور 1396

  قیمت تور پاریس در مهر ماه چند است؟آیا تور یک ماهه برای پاریس دارین یا خیر؟
  مائده عبدالهی | 2017-09-12 18:21:02

  دوست عزیز پیشنهاد میکنم برای آگاهی از قیمت ها ونحوه خرید تورها تماس حاصل فرمایید ویا به به قسمت تورها مراجعه کنید.
 • نسرین | سه‌شنبه 28 شهریور 1396

  قیمت تور ایتالیا برای یک ماه چند است ؟آیا امکان رزرو به صورت آنلاین وجود دارد؟
  مائده عبدالهی | 2017-09-19 14:04:30

  دوست عزیز برای آگاهی از قیمت تورهاو نحوه ی رزرو تورها تماس حاصل فرمایید یا به قسمت تورها مراجعه فرمایید.
 • raha | چهارشنبه 29 شهریور 1396

  ایتالیا بسیار زیباست/میخواستم بدونم قیمت تور ایتالیا برای مهرماه چند است؟آیا امکان رزرو آنلاین وجود دارد؟
نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها