تور اندونزی فروردین


تور اندونزی فروردین Indonesia Tour Farvardin

اندونزی بزرگترین کشور مسلمانان جهان و بزرگترین اقتصاد در شرق آسیاست که از بیش از 17,000 هزار جزیره تشکیل شده است. جمعیت این کشور به حدود 255,000,000 میلیون نفر می رسد که به همین منظور جزیی از بزرگترین کشور های بزرگ در جهان به حساب می آید. جاذبه های گردشگری اندونزی بسیار متنوع و متعدد می باشد، بطوری که هر ساله توریست های زیادی به خرید تور اندونزی و یا رزرو آنلاین تور اقدام میکنند تا در مدت اقامت خود در این کشور درباره اندونزی اطلاعات بیشتری نسبت به جاذبه های مختلف آن و فرهنگ و پیشینه آن بدست آورند. اگر قصد سفر به شرق آسیا را دارید، یکی از بهترین گزینه ها برای سفر تور اندونزی فروردین 97 می باشد.

تور اندونزی فروردین

جاکارتا در قسمت شمال شرقی اندونزی واقع شده است و بیشتر ادارات و جاذبه های مهم در این شهر واقع شده است و به دلیل ترافیک های شدید این شهر، بهتر است در ماه های مشخص شده و با اطلاعات قبلی به این شهر سفر داشته باشید. همان طور که می دانید کشور اندونزی از جزایر متعددی تشکیل شده است که در سال 2004 تعداد زیادی از ساکنان آچه توسط سونامی جان خود را از دست دادند و یکی از تلخ ترین حادثه های این کشور به حساب می آید که هنوز از آن یاد می شود. کشور اندونزی بعد از پایان یافتن جنگ جهانی دوم بطور رسمی از استعمار هلند خارج شد و یک کشور مستقل تشکیل شد.

 

کوه برومو

همان طور که می دانید بیشتر جزایر اندونزی از کوه ها تشکیل شده اند، کوه برومو آتش فشانی فعال می باشد که در قسمت شرقی جزیره معروف جاوه واقع شده است. قابل گفتن است که با توجه به بررسی های متعدد، ارتفاع این کوه مه آلود به حدود 2,300 متر می رسد. این کوه یکی از جاذبه هایی به حساب می آید که هر ساله بازدید کنندگانی در تور اندونزی شرکت کرده تا از آن دیدن نمایند و قابل گفتن است که این کوه یکی از مکان هایی در اندونزی و جاوه به حساب می آید که بازدید های زیادی دارد و بطوری می توان گفت که از جاذبه های گردشگری و دیدنی مهم اندونزی به حساب می آید.

کوه برومو

 

جزایر گیلی

همان طور که می دانید اندونزی دارای جزایر متعدد و طبیعتی زیبا می باشد که شما علاقه مندان می توانید با خرید تور اندونزی به این جزایر زیبا سفری داشته باشید. جزایر گیلی از سه جزیره کوچک در لامباک واقع شده است. اگر شما علاقه مندان قصد آن را دارید که از آلودگی هوا، سر و صدای زیاد و شلوغی شهر بیرون بروید و ساعات خوشی را داشته باشید، این جزیره یکی از بهترین مکان ها برای شما می باشد تا بتوانید در آرامش کامل و بدون هیچ شلوغی و صدایی از سفر خود و طبیعت بکر این منطقه نهایت لذت را ببرید.

جزایر گیلی

 

راحت ترین روش برای رزرو تور اندونزی کدام روش است؟

یکی از راحت ترین روش ها برای رزرو تور اندونزی فروردین 97 برای شما علاقه مندان سفر به اندونزی، رزرو آنلاین تور می باشد که برای این کار شما باید به لیست تور های سایت تورزپرس مراجعه کرده تا با آخرین اطالاعات سفر خود آشنا شده و تور خود را در سایت ثبت نمایید. قابل ذکر است که تور های سایت تورزپرس از امکانات خاصی برخوردار هستند که با ثبت نام در تور اندونزی می توان زمان خوبی را در این کشور زیبا و رویایی گذراند و خاطره ای به یاد ماندنی در دفتر خاطرات سفر خود بر جای گذاشت.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر
  • مهدیه | پنج‌شنبه 27 مهر 1396

    تور 5 روزه اندونزی چقدره؟
  • شهزاد | پنج‌شنبه 27 مهر 1396

    تور ارزان اندونزی تو چه ماهی هستش ؟
نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها