تور امارات فروردین


تور امارات فروردین Emirate Farvardin tour

امارات متحده عربی جزیی از کشور های عرب نشین در منطقه به حساب می آید که درآمد اصلی آن بر پایه استخراج نفت می باشد. این کشور دارای بیابان های پهناوری می باشد که بیشتر مساحت آن را پوشانده است. هر ساله توریست های زیادی برای بازدید کردن از جاذبه های زیبا و هیجان انگیز آن به شهر های امارات از جمله ابوظبی و دبی که این دو از بهترین شهر های آن به حساب می آیند، سفر می کنند. قابل ذکر است که شهر دبی در امارات گران قیمت ترین شهر در منطقه خاورمیانه به حساب می آید و هزینه سفر به این شهر نسبتا بالا می باشد. جاذبه های گردشگری امارات متفاوت و متنوع است، به طوری که علاقه مندان زیادی را به سمت خود می کشاند.

تور امارات فروردین

تور امارات فروردین 97 علاقه مندان زیادی دارد و گردشگران می توانند برای خرید تور امارات و یا رزرو آنلاین تور امارات به سایت تورزپرس مراجعه کرده تا بهترین سفر را برای خود مهیا سازند. درباره امارات می توان گفت که از نظر آب و هوایی گرم و خشک است و اگر شما علاقه مندان قصد آن را دارید که به این کشور زیبا سفری داشته باشید، توصیه می شود که در فصل های سرد سال به این منطقه از خاورمیانه و جنوب غربی آسیا سفر کنید. قابل ذکر است که توریست های زیادی برای گذراندن وقت خود به بهترین شکل ممکن به این کشور سفر کرده و لذت می برند.

 

خانه شیخ سعید

خانه شیخ سعید یکی از جاذبه های دیدنی امارات به حساب می آید که در شهر دبی آن واقع شده است و هر ساله بازدید کنندگان متعددی برای تماشای آن به این منطقه سفر می کنند. این خانه بزرگ دارای یک حیاط بزرگ می باشد و از پنج قسمت مختلف و جدا از هم تشکیل شده است که هرکدام از این قسمت ها مخصوص به یک خانواده بوده است. این بنا بیشتر جنبه تاریخی دارد که علاقه مندان با مراجعه به این خانه می توانند به تماشای آن بپردازند. جاذبه های گردشگری امارات در دسته های مختلف قرار دارند که این جاذبه در یکی از آن دسته ها قرار گرفته است.

خانه شیخ سعید

 

پارک خور

از دیگر تفریحات و جاذبه های ترویج یافته بین توریست هایی که به این کشور سفر می کنند، سفر کردن به پارک خور می باشد. این پارک در شهر دبی و حومه خور دبی قرار گرفته است که حدود 3 کیلومتر طول این پارک می باشد. قابل گفتن است که شهر بچه ها در این قسمت واقع شده است. این پارک دارای تفریح های متفاوت و متعددی می باشد که همین امکانات پارک، باعث سرگم شدن و راضی نگه داشتن بازدیدکنندگان می شود. اگر قصد آن را دارید که در این شهر لذت ببرید حتما به این پارک سری بزنید.

پارک خور

 

چرا قیمت تور امارات فروردین 97 با دیگر ماه های سال فرق دارد؟

سوالی که بدون شک ذهن بسیاری از علاقه مندان سفر به امارات را به خود جلب کرده است، کشور امارات به خصوص شهر های مهم آن در منطقه ای بیابانی واقع شده است که همین امر می توانند عاملی باشد که قیمت تور در ماه های خنک سال با ماه های گرم سال متفاوت باشد. توصیه سایت تورزپرس به شما عزیزان و علاقه مندان سفر به امارات این می باشد که در ماه های سرد از سال به این کشور زیبا سفر کنید و اگر قصد سفری راحت و آسوده ای را دارید، کافیست به لیست تور های سایت تورزپرس مراجعه کرده و با توجه به زمان و هزینه خود به رزرو آنلاین تور امارات بپردازید و خاطره ای خوب از امارات برای خود به یادگار بگذارید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر
  • محسن | پنج‌شنبه 27 مهر 1396

    قیمت تور امارات چنده؟
  • سارا | پنج‌شنبه 27 مهر 1396

    سلام چجوری می تونم از تور تخفیف دار امارات مطلع بشم؟
نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها