تور اصفهان فروردین


تور اصفهان فروردین  Isfahan Tour Farvardin

این استان با مساحتی حدود 105 هزار کیلومتر مربع، ششمین استان پهناور کشور ایران است. شهر اصفهان مرکز و مهم ترین شهر استان است که عمده جاذبه های استان را در خود جای داده است. حدود ده درصد از تمام بیابان های ایران در اصفهان قرار گرفته است که بر آب و هوای استان تاثیر بسزایی دارد. بقیه فضای اصفهان بیشتر کوهستانی و دارای آب و هوای معتدل و مرطوبی است. این شهر یکی از مهم ترین کلان شهرهای ایران است که امروزه نقش بسیار با اهمیتی در صنعت گردشگری کشور ایفا می کند. این نقش مهم در گردشگری سبب شده است تا همچنین اصفهان سومین شهر پرجمعیت کشور نیز به حساب آید. چرا که علاوه بر جمعیت بالای این شهر، رقم بالایی از گردشگران نیز سالانه در سطح شهر در تردد هستند.

تور اصفهان فروردین

 

باغ گل ها اصفهان

شما می توانید این باغ بی نهایت زیبا را در حاشیه زاینده رود و در تور اصفهان بازدید کنید. باغ گل ها در حقیقت مجموعه بزرگی است که شامل قسمت های متفاوت و متنوعی همچون باغ رز، باغ ایرانی، آب نماها، باغ صخره ای، باغ گیاهان دارویی، مجموعه طرح گل فرش های ایرانی، مجموعه پرچین، برکه و آمفی تئاتر روباز می باشد. وسعت این مجموعه در حدود 67 هزار متر مربع است که تماما سرسبز و پوشیده از درختان و گل های رنگارنگ است. حتی آمفی تئاتر نیز از صندلی های طبیعی و پوشیده شده از گل ها زینت داده شده است. آب نماها و آبشارهای بسیار زیبایی در شرق باغ خودنمایی می کنند. برکه نیز با ایجاد فضایی بسیار زیبا برای بسیاری از گردشگران جذاب و دیدنی است.

باغ گل ها اصفهان

 

عمارت منارجنبان اصفهان

عمارت منارجنبان یکی از بهترین نمونه های تاریخی ایران می باشد که به دوران ایلخانی باز می گردد و در حاشیه شهر اصفهان پذیرای گردشگران است. در این عمارت فردی به نام عمو عبد الله کارلادانی تدفین شده است. مناره های این بنا 17 متر ارتفاع و 9 متر پهنا دارند. برای رسیدن به ایوان عمارت باید از راهروها و راه پله هایی مارپیچی عبور کنید. قطعا همچنین عمارت هایی بسیار فراوان هستند. علت شهرت خاص این عمارت در این است که مناره های آن جنبان هستند. با وجود استحکام بسیار بالایی که دارند، اما در کمال حیرت و در اوج معماری باستانی اصفهان این مناره ها تکان می خورند. هنگامی که یکی از مناره ها تکان می خورد مناره ی دیگر به همراه تمام ساختمان دچار لرزش می شوند. البته وجود چنین عمارتی در جهان بی همتا نیست، اما با این وجود برای بسیاری از علاقه مندان بسیار جذاب می نماید.

عمارت منار جنبان اصفهان

 

چرا در نوروز تور اصفهان گران تر است؟

نوروز یکی از مهم ترین زمان ها برای سفر به اصفهان به حساب می آید. چرا که خبری از گرمای شدید و آب و هوای خشک اصفهان نیست و می توانید از شرایط مطلوب شهر بهره ببرید. از طرفی با توجه به تعطیلات نوروز، بسیاری از افراد مقصد سفر خود را این شهر تاریخی قرار می دهند تا همزمان از زیبایی های طبیعت و آثار باشکوه اصفهان دیدن نمایند. به همین جهت درخواست ها برای تور اصفهان فروردین 97 در ایام نوروز افزایش چشمگیری دارد و در نتیجه شاهد افزایش قیمت ها خواهیم بود. البته مطلوب بودن آب و هوا و تفریحات فراوان و متنوعی که در این شهر وجود دارد، سبب می شود با وجود قیمت های بیشتر و شلوغی شهر در این ایام، باز هم از حجم درخواست ها برای این تور ارزان کاسته نشود.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها