تور اسپانیا شهریور 96


تور اسپانیا شهریور 96

اسپانیا کشوری مستقل بوده که در جنوب غربی اروپا واقع شده است و پایتخت آن مادرید می باشد. مساحت آن به 504,782 کیلومتر مربع می رسد و جمعیت آن بیش از 50,000,000 میلیون نفر می باشد. اسپانیا با کشور های پرتغال، مراکش و فرانسه مرز خشکی دارد. زبان رسمی مردمان آن اسپانیایی می باشد و واحد پول آنها یورو است. یکی از عوامل جذب گردشگری به این کشور آب و هوای خوب آن می باشد، آب و هوای اسپانیا به گونه ای است که در هر ماهی می توان به این کشور سفر کرد. در زمان های گذشته اتحاد دو پادشاهی کاستیل و آراگون با یکدیگر پایه های امپراطوری اسپانیا را استوار کرد. این امپراطوری با تسخیر بخشی از قاره آمریکا، برخی از جزایر آسیا اقیانوسیه، شهر های شمالی آفریقا، قسمت هایی از ایتالیا و بخش هایی که امروزه کشور های آلمان، فرانسه، بلژیک، هلند و لوکزامبورگ را تشکیل می دهند، قدرت خود را به عنوان امپراطوری بی غروب که لقب آنان بود گسترش داد. کشور اسپانیا طی جنگ های مستمر در سال 1492 میلادی استقلال خود را به دست آورد. حال این کشور با تمدن، دارای اماکن باستانی متفاوت و فراوانی می باشد که تورسیت های داخلی و خارجی زیادی به این شهر سفر کرده و از اماکن دیدنی آن بازدید می نمایند. در ادامه مطلب تور اسپانیا شهریور 96 شما را با جاذبه های گردشگری اسپانیا آشنا خواهیم کرد.

تور اسپانیا شهریور 96

 

جاذبه های گردشگری اسپانیا

کشور اسپانیا به دلیل داشتن آب و هوای مناسب و قدمت بالایی که دارد، به یکی از کشور هایی تبدیل شده که توریست های زیادی به این کشور سفر می کنند. از جاذبه های دیدنی و تفریحی تور اسپانیا می توان به خانواده مقدس، ایبیزا، الحمرا، کاخ سلطنتی مادرید، پارک Güell، موزه دل پرادو، مسجد-کلیسای جامع کوردوبا، شهردار پلازا، کاسا میلا، موزه پیکاسو، بری Gotic، قنات سگوویا، پوئرتا دل سل، موزه گوگنهایم بیلبائو، بوئن Retiro پارک، کمپ نو، المودینا کلیسای جامع، پالائو د لا موزیک CATALANA، موزه ملی هنر کاتالونیا، ابرو، پالائو گوئل، شهرستان هنر و علوم، کازا ویسنس و دیگر جاذبه های آن اشاره کرد. در ادامه مطلب تور اسپانیا تابستان 96 با جاذبه گردشگری قنات سگویا آشنا خواهیم شد.

جاذبه های گردشگری اسپانیا

 

قنات سگویا

این قنات یکی از یادگار های باقی مانده رومی ها در اسپانیا می باشد که در سال 50 میلادی ساخته شده و یکی از آثار باستانی مهم اسپانیا محسوب می شود. با توجه به گذشت زمان، بافت آن سالم بوده و تا قرن 20 از آن استفاده شده است. ارتفاع آن به 9 متر از سطح زمین می رسد و آب را تا 16 کیلومتر با خود حمل می کند. قنات سگویا به گونه ای نماد این شهر می باشد که توریست های زیادی برای بازدید از این آثار باستانی رومی ها که در یکی از شهر های مهم اسپانیا قرار دارد، به آن جا سفر می کنند. این قنات بزرگ با بیش از 20,000 هزار بلوک که از جنس گرانیت می باشد، ساخته شده است. در تور مادرید می توانید از این قنات زیبا و باستانی دیدن کنید. 

قنات سگویا

از دلایل سفر توریست ها به این کشور، داشتن آب و هوای مناسب آن می باشد که در هر ماه می توان به بخش های مخلفت آن سفر کرد و از اماکن دیدنی آن بازدید نمود. توریست های زیادی هر ساله به این منطقه از جنوب غرب اروپا سفر کرده تا از این کشور زیبا و جاذبه هایش دیدن نمایند و با تاریخچه کهن این کشور آشنا شوند. برای مشاهده سایر مقاله ها و دیگر عناوین در مورد تورهای تابستان 96، به بخش های مختلف سایت تورزپرس مراجعه نمایید و برای ثبت تور مورد علاقه خود به لیست تور های ما مراجعه کنید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر
 • ندا | سه‌شنبه 21 شهریور 1396

  قیمت تور لحظه آخری اسپانیا چند است؟آیا امکان رزرو آنلاین این تور وجود دارد؟ممنون میشم راهنماییم کنید.
  مائده عبدالهی | 2017-09-12 18:19:36

  دوست عزیز پیشنهاد میکنم برای آگاهی از قیمت ها ونحوه خرید تورها تماس حاصل فرمایید.
 • مریم | شنبه 25 شهریور 1396

  آیا امکان رزرو آنلاین تور اسپانیا وجود دارد؟
  مائده عبدالهی | 2017-09-16 17:25:00

  دوست عزیز برای آگاهی از قیمت تورهاو نحوه ی رزرو تورها تماس حاصل فرمایید یا به قسمت تورها مراجعه فرمایید.
نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها