تور استرالیا شهریور 96


تور استرالیا شهریور 96

استرالیا کشوری مستقل بوده و در قاره ای جدا از دیگر کشور های بزرگ و با تمدن قرار دارد. پایتخت این کشور شهر کانبرا می باشد و بزرگترین شهر آن سیدنی است. مردم بومی استرالیا زبان خاصی ندارند و به زبان انگلیسی سخن می گویند. این کشور با هیچ کشوری مرز خشکی ندارد و دور تا دور آن را اقیانوس ها احاطه کرده اند. از نظر مساحت، قاره استرالیا کوچکترین قاره به حساب می آید و مساحت آن برابر با 7,692,024 کیلو متر مربع می باشد و جمعیت آن با توجه آمار های 2017 به بیش از 24,810,000 میلیون نفر می رسد. با توجه به آنچه گفته شده است، چهل و دو هزار سال پیش شکارچیان نقطه جنوبی آسیا برای شکار به مناطق جنوبی مهاجرت کرده و به قسمت شمالی استرالیا رسیده و با مردم بومی آن منطقه برخود کرده اند. از شهر های بزرگ و مهم این کشور می توان به سیدنی، ملبورن، آدلاید، پرت، تانزویل و ... اشاره کرد. واحد پول این کشور دلار می باشد و فرهنگ آنها همانند فرهنگ اروپا نشینان است. استرالیا در سال 1901 میلادی استقلال خود را از بریتانیای کبیر اعلام کرد. در قسمت غربی استرالیا فلات و شرقی آن کوهستان ها قرار گرفته اند و این کشور از نظر تنوع زیست بومی، برترین کشور به حساب می آید. در ادامه ی مطلب تور استرالیا شهریور شما را با برخی از جاذبه های گردشگری استرالیا آشنا خواهیم کرد.

تور استرالیا شهریور 96

 

جاذبه های گردشگری استرالیا

کشور استرالیا دارای جاذبه های تفریحی فراوانی می باشد و بیشتر آنها مربوط به سواحل و تفریحات آن می شود. آب و هوای استرالیا معتدل است، اما قسمت های مختلف آن با یکدیگر متفاوت می باشد و گرمای قسمت های شمالی بیشتر از قسمت جنوبی می باشد و نواحی جنوبی استرالیا هوای سرد تری نسبت به قسمت شمالی دارد. از جاذبه های تفریحی آن می توان به خانه اپرای سیدنی، پل بندر سیدنی، پورت جکسون، ریف حصار بزرگ، آکواریوم سیدنی، برج یورکا، رود یارا، گالری ملی ویکتوریا، میدان فدراسیون، حرم یادبود، کوه های آبی، ایستگاه خیابان فلیندرز، کتابخانه ایالت ویکتوریا، کلیسای سنت پاتریک ملبورن، ملبورن گال، باندی ساحل، پارک ملی کاکادو، زبیعت و حیات وحش بسیار غنی و دیگر جاذبه های گردشگری استرالیا اشاره کرد. در ادامه ی مطلب تور استرالیا تابستان 96 با جاذبه گردشگری در تور استرالیا آشنا خواهیم شد.

جاذبه های گردشگری استرالیا

 

آکواریوم ملبورن

این جاذبه گردشگری که در طول روز تعداد زیادی از بازدید کنندگان را به سوی خود میکشاند، در نزدیکی رود یارا واقع شده است. در این آکواریوم انواع اقسام موجودات دریایی که در اقیانوس منجمد شمالی و قطب جنوب وجود دارد، موجود می باشد. این آکواریوم که همانند اقیانوس از صخره ها و مرجان های دریایی و ... تشکیل شده است، موجوداتی مانند کوسه ها، انواع مختلف ماهی ها با رنگ های متفاوت و قسمت های جداگانه برای پنگوئن ها وجود دارد که توریست های زیادی به این مکان سفر کرده و از بازدید کردن آنها لذت می برند. این آکواریوم در شهر ملبورن استرالیا واقع شده است که می توانید به این شهر سفر کرده و حتی از دیگر جاذبه های گردشگری استرالیا دیدن فرمایید.

آکواریوم ملبورن

آب و هوای این کشور در نقاط مختلف آن متفاوت می باشد و می توان با در نظر گرفتن ماه ها و فصل های سال، به نقاط مختلف این شهر سفر کرد. شما میتوانید در تور های تابستان  ثبت نام کرده و از شهر های دیدنی و قشنگ دنیا دیدن کنید. برای مشاهده سایر مقاله ها و دیگر عناوین در مورد تور استرالیا، به بخش های مختلف سایت تورزپرس مراجعه نمایید و برای ثبت تور مورد علاقه خود به لیست تور های ما مراجعه کنید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر
 • پوریا | چهارشنبه 15 شهریور 1396

  هزینه تور های استانبول برای 10 روز چند؟
  مائده عبدالهی | 2017-09-06 14:25:04

  به قسمت تورها مراجعه فرمایید
 • درسا | سه‌شنبه 21 شهریور 1396

  قیمت تور استرالیا چند است؟
  مائده عبدالهی | 2017-09-12 18:20:31

  دوست عزیز پیشنهاد میکنم برای آگاهی از قیمت ها ونحوه خرید تورها تماس حاصل فرمایید ویا به به قسمت تورها مراجعه کنید.
 • ندا | شنبه 25 شهریور 1396

  تور استرالیا در مهرماه چند است؟
  مائده عبدالهی | 2017-09-16 11:54:20

  دوست عزیز برای آگاهی از قیمت تورهاو نحوه ی رزرو تورها تماس حاصل فرمایید یا به قسمت تورها مراجعه فرمایید.
نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها