تور استانبول 9 خرداد


تور استانبول 9 خرداد   Istanbul Tour 30 May

استانبول یکی از وسیع ترین و مهم ترین شهرهای ترکیه است که در بین آب های آزاد و به صورت شبه جزیره واقع شده است. این شهر از سه قسمت اصلی تشکیل شده است. مناطق امین اونو و فاتح در حقیقت بافت های سنتی و قدیمی شهر را تشکیل می دهند و به آن ها استانبول قدیمی گفته می شود. این مناطق در سواحل شرقی شاخ طلایی یا گولدن هورن قرار گرفته است. بیشتر عمارت های باستانی در این بخش هستند و شما می توانید در کوچه پس کوچه های فاتح و با پیاده روی، روی سنگفرش های قدیمی شهر لذت ببرید. تنگه بسفر این قسمت استانبول را از بخش مدرن و پیشرفته تر شهر جدا می کند و در حقیقت خط تمایزی میان این دو بافت مختلف شهری به حساب می آید. شاخ طلایی همچنان در صدر زیباترین مناطق استانبول قرار دارد. 

تور استانبول 9 خرداد 

 

مراکز خرید استانبول در تور استانبول 9 خرداد

مراکز خرید مدرن استانبول از جذاب ترین بخش های تور استانبول است. با بازدید از این مراکز شما علاوه بر خریدی ارزان می توانید از بسیاری از تفریحات مشهور ترکیه نیز دیدن کنید. با اینکه سعی شده است تا در بخش آسیایی شهر بافت سنتی و قدیمی شهر حفظ شود، اما مراکز خرید در این بخش نیز مدرن و مجهز هستند. خرید کردن در استانبول تنها به مراکز خرید لوکس شهر ختم نمی شود، بلکه پاساژهای بسیاری نیز در سراسر شهر مشغول به فعالیت هستند. فروشگاه های کوچک و بوتیک های لوکس نیز از دیگر بخش های خرید در استانبول هستند. در تور استانبول 9 خرداد همچنین از بازارهای سنتی و محلی استانبول دیدن کنید و مواد خوراکی تازه و روز را از این مراکز خریداری کنید. 

مراکز خرید استانبول

 

پاساژ سینان استانبول

پاساژ سینان یکی از جاذبه های گردشگری استانبول و از جذاب ترین بخش های خرید در این شهر به حساب می آید. پاساژ ها معمولا شلوغ و پرطرفدار هستند و می توانید ساعت ها در آن ها وقت بگذرانید و به گشت و گذار بپردازید. این پاساژ در منطقه قدیمی بشیکتاش واقع شده است. در این چهار راه پاساژهای بسیاری در حال فعالیت هستند. اما معروف ترین آن ها همین سینان است که دارای فضای داخلی بسیار زیبایی نیز می باشد. مهم ترین اقلامی که در این پاساژها یافت می شود، پوشاک و البسه با کیفیت عالی هستند که با نازل ترین قیمت ها به فروش می رسند. با بازدید از این فروشگاه ها تا حد زیادی می توانید در قیمت تور استانبول مورد نظر خود تخفیف ایجاد کنید. پوشاکی که به طور اختصاصی در پاساژ سینان به فروش می رسد لباس های شب است که به جرات می توان گفت بهترین کیفیت لباس های شب را در سینان می توان یافت. 

پاساژ سینان استانبول

 

چرا تور استانبول 9 خرداد 97 برای مسافرت مناسب است؟

دلایل بسیاری وجود دارد که تور استانبول 9 خرداد 97 را برای گردشگران زیادی جذاب می نماید. یکی از این عوامل آب و هوای استانبول است که در این موقع از سال در یکی از بهترین شرایط خود است. بهار فصل شکوفایی طبیعت در این شهر است. با توجه به این که هنوز در این ماه گرمای هوا به شدت تابستان نیست، می توانید از هوایی مطبوع در شهر لذت ببرید. همچنین قیمت تور استانبول نیز تاثیر بسزایی در این انتخاب می تواند داشته باشد، چرا که خرداد قبل از شروع تعطیلات پرطرفدار تابستان است و هنوز درخواست ها برای این تور افزایش نیافته است و به همین جهت می توانید به راحتی تورهای آفردار استانبول و تورهای ارزان استانبول را بیابید و خریداری نمایید. اگر قصد سفر در خرداد ماه را دارید، همین حالا با مراجعه به لیست تورهای ما، برای رزرو آنلاین تور اقدام نمایید. 
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها