تور استانبول 8 خرداد


تور استانبول 8 خرداد   Istanbul Tour 29 May

استانبول شهری که همیشه زنده و پر از زندگی است. شهری است که حتی شب ها نیز خاموش نمی شود و بسیاری از سرگرمی ها و نمایش های محلی در دل شب های آن بسیار پر طرفدار است. این شبه جزیره زیبا دارای جذابیت های بالقوه زیادی است که سبب می شود سالانه بر علاقه مندان استانبول افزوده شود. همانطور که بر شمار گردشگران این شهر اضافه می شود، در همان راستا نیز سرمایه گذاری ها و پیشرفت های زیادی نیز در زیرساخت های گردشگری استانبول رخ می دهد. این شهر لحظه ای نیز از پیشرفت کردن و مدرن شدن باز نایستاده است و این موضوع باعث می شود آینده ای به مراتب روشن تر و امیدوارانه تر در انتظار این شهر زیبا و توریستی باشد. هم اکنون این شهر از بهترین مقاصد گردشگری جهان و بهترین شهر توریستی در تور ترکیه می باشد. 

تور استانبول 8 خرداد 

 

جاذبه های گردشگری استانبول در تور استانبول 8 خرداد

همانطور که بارها در مقاله های مختلف درباره استانبول گفته ایم، زیبایی طبیعت در این شهر بی نظیر بوده و جذابیت های طبیعی در این شهر فراوان است. در کنار این جاذبه ها، پارک های زیبا و بی رقیبی نیز در قسمت های مختلف شهر تاسیس شده است تا گردشگران بتوانند از حداکثر ظرفیت فضای سبز طبیعی این شهر بهره ببرند. بسیاری از پارک های استانبول به صورت طبیعی هستند ولی سعی شده است تا فضای آن ها زیباتر شود و با گل کاری ها و ایجاد آب نماها و فواره های جذاب در بیشتر این اماکن، سعی در جذب مخاطبان بیشتر شده است. یکی از تفریحات پرطرفدار در تور استانبول را می توان پیاده روی در پارک ها، فضای سبز، طبیعت جنگلی و حتی در سواحل این شهر دانست که بسیار مورد پسند و لذت بخش می باشد. 

جاذبه های گردشگری استانبول

 

سه شنبه بازار کادیکوی استانبول

اگر چه سراسر استانبول را مراکز خرید مجهز و زیبا پر کرده اند، اما هرگز نتوانسته اند از محبوبیت بازارهای سنتی و محلی استانبول در نزد گردشگران بکاهند. چنانچه علاقه مندان زیادی تمایل دارند با مراجعه به این بازارهای محلی، علاوه بر خرید تازه ترین خوراکی ها، با مردم استانبول و فرهنگ و سنت آن ها از نزدیک آشنا شوند. سه شنبه بازارهای استانبول بسیار معروف هستند و شما در تور استانبول 8 خرداد حتما از آن دیدن کنید. در بسیاری از نقاط شهر خصوصا در بخش آسیایی استانبول، این سه شنبه بازارها برپا می شوند و بسیاری از اقلام مورد نیاز مردم محلی در این مراکز ارایه می شود. سه شنبه بازار در محله کادیکوی استانبول از با کیفیت ترین آن ها است که مشهور نیز می باشد. پوشاکی با کیفیت مناسب در عین حال با نازل ترین قیمت ها را می توانید از این بازار هفتگی بیابید. 

سه شنبه بازار کادیکوی استانبول

 

چرا آژانس های مسافرتی مختلف قیمت های متفاوتی را برای تور استانبول ارایه می دهند؟

عوامل زیادی در این امر دخیل هستند ولی علت اصلی را می توان در بودجه بندی های مسافران دانست، چرا که وسع مالی گردشگران علاقه مند به تور استانبول بسیار متفاوت است. توجه داشته باشید که شاید سفر کردن به بسیاری از شهرهای اروپایی، مورد نظر خیلی از افراد جامعه که در سطح متوسطی هستند نباشد، اما استانبول این ویژگی را دارد که حتی افرادی با توانایی مالی متوسط نیز تمایل به مسافرت به این شهر دارند. شما با خرید آنلاین تور به مقصد استانبول در واقع از بین طیف گسترده ای از تنوع تورها، توری را که با شرایط مالی و زمانی شما مناسب تر است را انتخاب می نمایید. بیشتر آژانس های مسافرتی معتبر نیز با علم به این موضوع و با تلاش برای جذب بیشترین مشتری، به ارایه تورهای متنوعی برای استانبول اقدام کرده اند. هم اکنون با مراجعه به لیست تورهای تورزپرس می توانید از شرایط ارایه شده در تورها توسط آژانس های مختلف و از تنوع قیمت تور استانبول در این تورها مطلع شوید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها