تور استانبول 7 خرداد


تور استانبول 7 خرداد  Istanbul Tour 28 May 

استانبول کلان شهری کهن، با تمدن و پر جمعیت است که قلب تپنده ترکیه می باشد. آن را این گونه می نامند چرا که در بسیاری از زمینه ها نقطه قوتی برای کشور است. در کنار جذابیت ها و سرگرمی های بالقوه این شهر، سرمایه گذاری های کلانی نیز در این شهر توسط ثروتمند ترین مردان ترک و البته جهان صورت گرفته است که بر اهمیت آن افزوده است. بسیاری از برندهای معتبر جهانی اولین و یا تنها شعبه خود در ترکیه را در استانبول تاسیس کرده اند. حتی برخی از تاجران بزرگ جهان مراکز خرید و برج های تجاری خود را در اروپا تنها دراستانبول قرار داده اند. چرا که باور جهانی بر این است که استانبول نبض تجاری ترکیه و البته اروپا نیز به حساب می آید. همچنین این شهر دروازه ای گشوده به سوی قاره کهن می باشد. 

تور استانبول 7 خرداد 

 

جاذبه های گردشگری استانبول در تور استانبول 7 خرداد

در تور استانبول 7 خرداد می توانید از جاذبه های متنوع شهر استانبول دیدن کنید و سفر فراموش نشدنی ای را برای خود رقم بزنید. در هر گوشه ی این شهر فضایی برای تفریح و خوش گذرانی گردشگران مهیا شده است. شما در هر کجای استانبول که باشید می توانید به نوع خاصی از تفریح و گردش بپردازید. در بخش آسیایی شهر بیشتر می توانید سرگرم بافت سنتی استانبول شوید و با بازدید از مساجد، کاخ ها و عمارت های باشکوه و زیبای شهر کمی با فرهنگ و هنر مردم استانبول آشنا شوید. مراکز خرید استانبول نیز در هر قسمتی از استانبول وجود دارند و آماده ی ارایه خدمت به گردشگران هستند. سواحل و جزایر استانبول نیز در صدر پر طرفدارترین قسمت های این تور جذاب هستند که بخشی از تور ترکیه به حساب می آید. 

جاذبه های گردشگری استانبول

 

سیستم Tax Free در استانبول

همانطور که می دانید بر روی بسیاری از اجناسی که خریداری می کنید، مالیات هایی افزوده می شود و این مالیات در حقیقت توسط فروشندگان هنگام خرید اخذ می شود. طی سالیان اخیر قانونی برقرار گشته است که از گردشگرانی که کمتر از 3 ماه در شهر مقصد اقامت دارند، این مالیات گرفته نمی شود. در واقع شما با نگاه داشتن فاکتورهای خرید خود از کوچک ترین چیزها تا خرید های گران می توانید به هنگام خروج از کشور در قسمت هایی که در فرودگاه ها برای این امر تدارک دیده شده است مالیاتی که در هنگام خرید داده اید را پس بگیرید. اگر با آگاهی کامل به این عمل اقدام نمایید می توانید میزان قابل توجهی را در هزینه های خود کاهش دهید و علی رغم خرید از مراکز خرید لوکس استانبول، یک تور ارزان را برای خود و خانواده تان ترتیب دهید. 

سیستم Tax Free در استانبول

 

چرا بهترین زمان تور استانبول در خرداد ماه 97 می باشد؟

خرداد یکی از بهترین ماه ها برای تور استانبول می باشد. چرا که آب و هوای استانبول در بهار، خصوصا در اردیبهشت و خرداد در بهترین شرایط خود است و شما می توانید از طراوت طبیعت در این فصل نهایت لذت و استفاده را ببرید. همچنین این ماه قبل از شروع تعطیلات تابستانی است. همانطور که می دانید حجم مسافرت ها با شروع تعطیلات تابستان چند برابر می شود که این امر باعث گران شدن تورها و همینطور شلوغی شهرهای پر طرفداری همچون استانبول می گردد. اگر شما دغدغه تعطیلات را ندارید و به دنبال یک تور ارزان و آفردار هستید، خرداد یکی از بهترین فرصت ها برای شما می باشد. قیمت تور استانبول در این ماه به مراتب ارزان تر از دیگر ماه ها است.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها