تور استانبول 24 فروردین


تور استانبول 24 فروردین  Istanbul Tour 13 April 

استانبول اگرچه پایتخت ترکیه نیست، اما همواره مهم ترین، بزرگ ترین و با ارزش ترین شهر این کشور است. دریاهای زیادی کشور ترکیه، خصوصا شهر استانبول را فرا گرفته اند. دریای سیاه یکی از این مناطق است. در این دریا جزایر بسیاری وجود دارند که مراکز تفریحی و گردشگری استانبول به حساب می آیند. سیله که یک پناهگاه ساحلی است، بسیار مشهور است و تمرکز گردشگری بسیاری در این منطقه شده است. سیله در 50 کیلومتر شهر استانبول واقع شده است. این پناهگاه های ساحلی که عمدتا در دریای سیاه قرار دارند، بهترین مکان برای شنای عمومی در این منطقه هستند.

تور استانبول 24 فروردین 97

 

جاذبه های گردشگری استانبول

معمولا بیشتر شهرهای گردشگر پذیر جهان به این گونه هستند که یا دارای جاذبه های طبیعی همچون رودخانه، دریا و تفریحاتی ساحلی و جنگلی هستند و یا اینکه از تمدن بلند بالایی برخوردارند و علاقه مندان به آثار تاریخی و باستانی از این اماکن دیدن می کنند و لذت می برند و یا صنعت گردشگری آن شهر به سمتی پیش رفته است که تفریحات و سرگرمی هایی را برای جذب گردشگر در شهر پدید آورده است و همین امر سبب افزایش گردشگر در شهر گردیده است. استانبول از معدود شهرهایی است که می توان به جرات گفت که از تمام جهات بسیار غنی می باشد و از هر جهت و برای هر سلیقه ای جاذبه ای در این شهر نهفته شده است. در گوشه و کنار این شهر برای سنین و علایق متفاوت جاذبه های فراوانی پراکنده شده است. 

جاذبه های گردشگری استانبول

 

مراکز خرید استانبول

مراکز خرید از مهم ترین بخش های استانبول در تور ترکیه هستند. این مراکز سهم بسیار ویژه ای در تداوم بخشیدن به جاذبه های استانبول دارند و سبب شده اند تا حجم درخواست ها برای تور استانبول هیچ گاه به صفر نرسد. این مراکز در کنار دیگر فستیوال های جذاب استانبول که در ماه های مختلفی برگزار می شوند، اجازه نداده اند تا سرمای زمستان از گرمای شهر بکاهد. 

 

مرکز خرید سفیر استانبول

مرتفع ترین ساختمان شهر همین ساختمان است که مرکز خرید سفیر در آن واقع شده است. این ساختمان یک مرکز تجاری است که در منطقه لونت شیشلی قرار دارد. در طراحی این آسمان خراش زیبا باید بدانید که شیشه های آن به گونه ای است که هوای تازه بیرون را به داخل ساختمان هدایت می کند. اما سر و صدای منطقه را به داخل عبور نمی دهد. همچنین باغ های کوچکی در نقاط مختلف ساختمان تعبیه شده اند تا هوای مطبوعی را در داخل این مرکز ایجاد نمایند. علاوه بر مغازه ها و بوتیک های سرتاسر مرکز، یک زمین گلف بسیار بزرگ نیز در این مجموعه قرار دارد که بسیاری از علاقه مندان را به این نقطه می کشاند. اگر قصد دارید به این مرکز سری بزنید، با هر نوع وسیله نقلیه ای همچون مترو، تاکسی و ... در ایستگاه لونت پیاده شوید. همچنین برای رزرو آنلاین تور به مقصد استانبول، می توانید به لیست تورهای ما سری بزنید.

مرکزخرید سفیر استانبول

 

تور ارزان استانبول در کدام فصل و در کدام ماه ها برگزار می شود؟

اگر بخواهیم از گران ترین ماه های سفر برای تور استانبول نام ببریم، می توان تعطیلات نوروز و ماه شهریور را نام برد که قیمت تور استانبول در بالاترین سطح خود است، که علت آن هم به خاطر تعطیلات طولانی و همچنین افزایش مسافرت ها به این نقطه است. کمترین درخواست ها برای تور استانبول مربوط به ماه های سرد سال می شود. علت آن این است که آب و هوای استانبول در این ماه ها سرد و برفی است و تمام فعالیت ها و سرگرمی های آبی در کناره های ساحلی دریاهای استانبول متوقف شده اند. البته هیچ گاه تب گردشگری در استانبول حتی در ماه های سرد سال نیز خاموش نمی شود. چرا که در این ایام فستیوال ها و مراکز خرید بسیار داغ هستند و بسیاری از علاقه مندان را به این شهر می کشانند. اما با این حال به علت کاهش مسافرت ها به این شهر، تورهای ارزان تری را نسبت به دیگر ایام سال شاهد هستیم. شما برای رزرو تور ارزان استانبول می توانید به لیست تورهای تورزپرس مراجعه کنید و تور مورد پسند خود را انتخاب کنید. 
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر
  • pedram | جمعه 03 آذر 1396

    من میخوام تور آفردار استانبول و گیر بیارم.سایت شما ارایه می ده؟
  • منیژه | جمعه 03 آذر 1396

    سلام آب و هوای استانبول برا تور آفر استانبول فروردین چطوریه؟
نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها