تور استانبول 23 فروردین


تور استانبول 23 فروردین  Istanbul Tour 12 April 

استانبول یک شبه جزیره بسیار بزرگ است که در منطقه استراتژیک و مهمی واقع شده است. از نظر دریایی و زمینی استانبول در منطقه خوبی قرار گرفته و سبب شده از منظر تجاری مورد توجه بسیاری از کشورهای اروپایی و آسیایی قرار بگیرد. در حقیقت مهم ترین دروازه زمینی تجارت بین دو قاره آسیا و اروپا از طریق این شهر مهم صورت می گیرد. در اطراف شهر 9 جزیره وجود دارد که در 4 منطقه جغرافیایی شهر پراکنده شده اند. در این جزایر علاوه بر جاذبه های طبیعی، بسیاری از تفریحات و امکانات گردشگری نیز متمرکز شده اند. 

تور استانبول 23 فروردین 97 

 

جاذبه های گردشگری استانبول

جذابیت های این شهر تنها به آثار تاریخی محدود نمی شود. شاید شما بارها شنیده باشید که استانبول در حقیقت با مراکز خریدش بسیار شهرت دارد. مراکز خرید استانبول از مهم ترین جاذبه های گردشگری استانبول به حساب می آیند که علاوه بر گردشگری، نقش بسیار مهمی را در اقتصاد ترکیه نیز بازی می کنند. در این مراکز خرید از برند های معروف ترک تا مشهورترین برندهای بین اللملی اجناس معتبری ارایه و فروخته می شود.

 

مراکز خرید استانبول

برخی از این مراکز به صورت بازارهای محلی و خیابانی هستند که اتفاقا بسیار هم مورد استقبال گردشگران قرار دارند. بازار خیابان استقلال استانبول یکی از این موارد است که بسیار مشهور می باشد و از معروف ترین خیابان های استانبول به حساب می آید. اما قسمت عمده خرید در استانبول در مراکز خرید آن متمرکز شده است. از مهم ترین مراکز خرید آن می توان به مرکز خرید های کانیون، سفیر، ایستینه و ... اشاره کرد که علاوه بر معماری بی نظیری که در ساخت بناهای آن ها استفاده شده است، در این مراکز مغازه های بسیاری با هدف جلب رضایت مشتری در حال فعالیت هستند. 

جاذبه های گردشگری استانبول

 

مرکز خرید ایستینیه پارک استانبول

این مرکز خرید بزرگ یکی از معروف ترین مراکز خرید استانبول است که تنها مرکزی برای ارایه محصولات نمی باشد. کافه ها، رستوران ها از دیگر قسمت های این مجموعه است. در این رستوران ها علاوه بر طبخ غذاهای محلی شما می توانید از انواع غذاهای بین المللی نیز بهره ببرید. همچنین یک سالن سینمای بزرگ و یک سالن تئاتر نیز از محبوب ترین قسمت های هنری این مرکز خرید است. همچنین در گوشه و کنار مجموعه سالن های ورزشی و محل هایی برای نگهداری کودکان نیز وجود دارند. پاساژ بزرگ مواد غذایی نیز از دیگر قسمت های آن است.

این مرکز بیش از 300 مغازه و بوتیک را در خود جای داده است که به شکلی مدرن و جالب توجه طراحی شده اند. در داخل این مرکز یک فضای باز نیز وجود دارد که به شکل میدان است و در اطراف آن برندهای معتبر جهانی و ترک مشغول به فعالیت و فروش محصولات خود هستند. همچنین در کنار قسمت های مدرن، سعی شده است تا بخش های نوستالژیک و سنتی نیز در این مکان ایجاد شود تا تلفیق متوازنی بین سنت و مدرنیته در آن رعایت شده باشد. شما با خرید این تور خارجی می توانید از دیگر امکانات و تفریحاتی که در این مرکز خرید مجهز ارایه شده است بهره ببرید. 

مرکز خرید ایستینیه پارک استانبول

 

قیمت تور ارزان استانبول فروردین 97 به چه صورت می باشد؟

به دلیل اینکه تور استانبول خواهان زیادی دارد، همواره افرادی هستند که به دنبال تور آفردار استانبول و تورهای ارزان استانبول می گردند تا بتوانند هزینه های خود را به صورت قابل ملاحظه ای کاهش دهند. قیمت تور استانبول بستگی زیادی به زمان مسافرت شما دارد. فروردین ماه از جمله زمان هایی است که ناخودآگاه قیمت تور افزایش می یابد. بنابراین پیدا کردن تور ارزان استانبول در این ماه کمی سخت است. اما اگر شما در سایتی عضویت داشته باشید که آخرین تورهای درحال برگزاری از معروف ترین و معتبر ترین آژانس های مسافرتی را برای شما ارایه دهد، این امکان برای شما فراهم خواهد شد تا بتوانید مناسب ترین تور استانبول را برای خود بیابید. هم اکنون می توانید با مراجعه به صفحه تورهای سایت تورزپرس و بررسی لیست تورهای متنوع آن، از قیمت انواع تورهای استانبول آگاه شده و همچنین تور استانبول 23 فروردین 97 را خریداری یا رزرو نمایید. 
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر
  • شروین | جمعه 03 آذر 1396

    واسه تورهای ارزون استانبول مراکز خرید استانبول هم ارزون هستن؟ :)
  • حمید کریس | جمعه 03 آذر 1396

    تور 5 شب و 4 روز استانبول حدودا چه قیمتی میشه؟
نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها