تور استانبول 22 فروردین


تور استانبول 22 فروردین 97   Istanbul Tour 11 April

استانبول مهم ترین شهر کشور ترکیه و از بزرگ ترین شهرهای جهان به حساب می آید. بخش قدیمی شهر که در شمال خلیج طلایی واقع شده، محل زندگی آخرین پادشاه این سرزمین بوده است. این منطقه شامل روستاهای بسیار قدیمی ای است که بافت سنتی و کهن خود را حفظ کرده اند. این روستا ها مورد توجه گردشگران قرار دارند و علاقه مندان به تاریخ کهن این شهر از این مناطق دیدن می کنند. نام این مناطق قدیمی و سنتی بشیکتاش و بی اوغلو است که عمدتا در شمال گلدن هورن واقع شده اند. دیگر بخش های شهر، قسمت های اروپایی و مدرن تر شهر هستند که از جاذبه های مناسبی نیز برخوردارند.

تور استانبول 22 فروردین 97

 

جاذبه های گردشگری استانبول

اگر بخواهیم درباره جاذبه های این شهر سخن بگوییم، شاید بتوان صدها مقاله در این باب نوشت. در این بین جاذبه هایی در این شهر هستند که متعلق به فصل خاصی نیستند و در تمام ایام سال گردشگران بسیاری برای تماشای آن ها به این شهر زیبا سفر می کنند. البته آب و هوای استانبول به گونه ای است که تقریبا در هر فصلی می توانید به آن سفر کنید. اما جاذبه های تاریخی و عمارت های باشکوه شهر از جمله اماکنی است که هیچ گاه خالی از بازدید کننده نیست. شما هم در  تور ترکیه می توانید از این معابد و مساجد زیبا دیدن کنید. 

جاذبه های گردشگری استانبول

 

معابد استانبول

معابد استانبول از جمله اماکن گردشگری استانبول است که بسیار مورد پسند گردشگران قرار دارند. این معابد به همراه کلیسا ها و مساجد استانبول، علاوه بر شکوه معماری و زیبایی ظاهری ای که دارند، نماد فرهنگی بسیار مهمی برای ترکیه هستند و سالیان سال مردم این سرزمین با ادیان و مذاهب مختلفی در کنار یکدیگر با صلح زندگی کرده اند. اگرچه استانبول بیشتر دارای مساجد فراوانی است و در این زمینه در ترکیه رکورد دار است، اما معابد و کلیسا های آن نیز بسیار زیاد هستند و در گوشه و کنار شهر پراکنده شده اند، که شما را برای تماشای خود به تور استانبول 22 فروردین 97 دعوت می کنند. 

 

معبد ایتالیایی استانبول

این مبعد تاریخی دارای قدمت بسیار زیادی در بین دیگر معابد و مساجد شهر است. افتتاح آن به سال 1886 باز می گردد. اگر قصد دارید از این معبد باشکوه دیدن کنید، سری به جاده ضیا پاشا استانبول بزنید. این بنا از یادگاری های دوران باشکوه عثمانی در ترکیه است. در این زمان از کشورهای اروپایی بسیاری برای اقامت و زندگی در استانبول به این شهر می آمدند. اتریشی ها و ایتالیایی ها دو کشوری هستند که ساکنان زیادی در این شهر داشته اند. ساخت این معبد نیز توسط ساکنان ایتالیایی و اتریشی ساکن در شهر انجام شده است. پلکان های مرمری در قسمت ورودی معبد بسیار چشم نواز است و زیبایی خیره کننده ای را به این عبادتگاه بخشیده است. برای رزرو تور به مقصد استانبول به لیست تورهای تورزپرس مراجعه نموده و تور مورد علاقه خود را خریداری نمایید. 

معبد ایتالیایی استانبول

 

چرا یکی از بهترین زمان های سفر به استانبول فروردین ماه است؟

در فروردین ماه آب و هوای استانبول بسیار مناسب و مساعد است و بسیاری از تفریحات و سرگرمی های جذاب این شهر در فروردین ماه قابل دسترس است. همچنین تفریحات و امکانات ویژه ای در این ایام برای گردشگران فراهم می شود که بسیاری از علاقه مندان را به سفر به این شهر ترغیب می کند. در ایام تعطیلات کمی قیمت های تور افزایش می یابند. اگر قصد دارید تور ارزان استانبول را رزرو کنید، توجه داشته باشید که پس از اتمام تعطیلات، دوباره به مرور قیمت تور استانبول دچار کاهش خواهد شد و علاقه مندان و گردشگران می توانند از این آفر استفاده کنند و به تفریح در این شهر زیبا بپردازند. در فروردین ماه حتما از تور استانبول استفاده کنید و از تفریحات آبی و ساحلی این شهر نهایت لذت را ببرید. 
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر
  • طاها | سه‌شنبه 30 آبان 1396

    سلام قیمت تور لحظه آخری و ارزان استانبول فروردین چقدر بیشتر از ماه های دیگه س؟
  • مسیح | سه‌شنبه 30 آبان 1396

    می تونم از طریق سایت شما تور شهر زیبای استانبول و بخرم؟
نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها