تور استانبول 14 اردیبهشت


تور استانبول 14 اردیبهشت  Istanbul Tour 4 May

استانبول یکی از مهم ترین شهرهای منطقه به حساب می آید. این شهر که در کشور ترکیه واقع شده است، از جذابیت های تفریحی و سرگرمی های مهیج بسیاری بهره مند است که توانسته سالانه میلیون ها نفر را از سراسر جهان به بازدید از استانبول ترغیب نماید. زیبایی های طبیعی در این شهر بسیار چشم نواز است. این سرگرمی های متنوع و مهیج در کنار زیبایی های جغرافیایی استانبول می توانند شما را ماه ها به خود مشغول سازند. اگر قصد سفر به استانبول را دارید، به شما توصیه می کنیم از تورهای بلند مدت استفاده کنید تا بتوانید از بیشتر جذابیت های شهر بازدید کنید. 

تور استانبول 14 اردیبهشت 

 

مراکز خرید استانبول

استانبول در کنار بسیاری از جاذبه هایی که دارد، شهر خرید است. یکی از جذاب ترین تفریحات در این شهر، گشت و گذار در مراکز خرید زیبا و بزرگ آن است. این مراکز از مجهزترین امکانات برای جلب نظر مخاطبان خود بهره برده اند و توانسته اند ساختمان های بی نظیری را در شهر ایجاد کنند. تعداد این مجموعه ها بسیار زیاد است و در سراسر شهر پراکنده شده اند. همچنین شما می توانید در بازارهای سنتی و خیابانی استانبول نیز به تفریح بپردازید. این بازارها نیز از دیگر قسمت های جذاب شهر هستند که یک لحظه خالی از جمعیت نمی شوند. این مراکز از مهم ترین جاذبه های گردشگری استانبول هستند و شما در تور استانبول 14 اردیبهشت 97 می توانید از مرکز خرید آتاکوی پلاس استانبول خرید کنید و مهیج ترین سرگرمی ها را نیز در آن تجربه نمایید.

جاذبه های گردشگری استانبول

 

مرکز خرید آتاکوی پلاس استانبول

آتاکوی در واقع نام محله ای در استانبول است که در قسمت اروپایی شهر واقع شده است. این مرکز خرید که در این محله قرار گرفته است، به این نام شهرت دارد. طراحی داخلی بسیار جذابی دارد که نظر هر گردشگری را به خود جلب می کند. بیش از 140 فروشگاه، بوتیک و مغازه که در مساحتی به وسعت 23000 متر مربع گسترده شده اند. با راهی شدن در تور استانبول می توانید انواع اجناس همچون پوشاک، لوازم ورزشی، الکترونیکی و ... را از این مرکز خرید زیبا و باشکوه خریداری نمایید. این مجموعه در نزدیکی مناطق باکرکوی و آتاکوی واقع شده است و اگر در این مناطق اقامت دارید به راحتی می توانید سری به این مرکز بزنید.

نکته بسیار مهم تر درباره این مرکز این است که طرف دیگر مجموعه به شکل تراسی است که به دریای مرمره راه دارد. در حقیقت این مرکز در ساحل مرمره قرار گرفته است و بسیاری از مغازه ها و مراکز فعال در این مجوعه منظره ای رو به دریا و ساحل زیبای آن دارند. شما با بازدید از این مرکز می توانید قیمت تور استانبول را برای خود کاهش دهید. چرا که با این بازدید همزمان به تفریح می پردازید و از بهترین و باکیفیت ترین اجناس ارایه شده در مراکز خرید استانبول بهره خواهید برد. پارک بازی، شهربازی، رستوران ها و مراکز تفریحی و توریستی دیگری نیز در مرکز خرید آتاکوی استانبول مشغول به ارایه خدمت هستند. 

مرکز خرید آتاکوی پلاس استانبول

 

آب و هوای استانبول در چه ماهی برای مسافرت مناسب تر است؟

برای مسافرت، دانستن آب و هوای مقصد اهمیت زیادی دارد و شما را در انتخاب بهترین زمان برای سفری لذت بخش کمک خواهد کرد. آب و هوای استانبول نیمه گرمسیری است و تاثیر بسیار زیادی از دریاهای محصور کننده ترکیه گرفته است. تابستان ها در این شهر گرم و مرطوب، با بارش باران های مناسب، اما تند و سخت است. زمستان های آن نیز بسیار سرد و برفی است. شهر استانبول از معدود شهرهای گردشگری در جهان است که با وجود این نوع از آب و هوا، همواره در تمام طول سال پر از گردشگر است. علت آن را می توان در مدیریت بی نظیر مسئولان آن دانست که توانسته اند با فراهم آوردن سرگرمی های متنوع در فصول مختلف، رضایت گردشگران و علاقه مندان را به سوی این شهر جذب کنند. آب و هوای استانبول برای این تور ارزان بسیار مطلوب می نماید. 
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر
  • پندار | پنج‌شنبه 16 آذر 1396

    میشه توی تور 5 روزه استانبول از همه جاذبه هاش دیدن کنیم؟
  • حسام | پنج‌شنبه 16 آذر 1396

    چجوری می تونم از تور لحظه آخری استانبول باخبر بشم؟
  • احسان صبوری | پنج‌شنبه 16 آذر 1396

    سلام تور ارزان استانبول چه موقع هایی برگزار می شه؟
نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها