تور استانبول 13 فروردین


تور استانبول 13 فروردین  Istanbul May 13th

استانبول یکی از شهر های مهم کشور ترکیه به حساب می آید که از جاذبه های گردشگری متعددی برخودار است و هر ساله افراد زیادی برای استفاده کردن از جاذبه های جذاب آن به این شهر از کشور ترکیه سفر می کنند و شما علاقه مندان می توانید با شرکت در تور استانبول، از زیبایی های این شهر لذت ببرید. شهر استانبول به عنوان مرکز اقتصادی و فرهنگی کشور ترکیه به حساب می آید. در سال 2010 این شهر به عنوان پایتخت فرهنگی اروپا انتخاب شد، و در مورد جاذبه های آن می توان گفت که سومین کشور از نظر جاذبه های گردشگری به حساب می آید که توریست های خارجی به خاطرش هر ساله وارد این شهر می شوند.

تور استانبول 13 فروردین

شهر استانبول از وسایل حمل و نقل زیادی برخوردار است و می توان به مترو های آن، فرودگاه ها، و اتوبوس های درون شهری آن اشاره کرد. شهر استانبول از 2 فرودگاه بزرگ برخوردار می باشد که این فرودگاه ها توریست های بسیار زیادی را به این شهر راهی می کنند. قسمتی از استانبول هم از اهمیت خاصی برخودار می باشد و در آن قسمت اکثریت در خط کشتی رانی مشغول هستند. استانبول دارای مساجد زیادی نیز هست. بطور کلی شهر استانبول از 4 مسجد معروف برخوردار است که از آنها می توان به مسجد سلطان احمد، مسجد فاتح، مسجد بایزید و مسجد سلیمانیه اشاره کرد که افراد زیادی برای بازدید از آنها مراجعه می کنند.

 

سفر به استانبول در تعطیلات عید نوروز

یکی از بهترین زمان هایی که می توان به این شهر زیبا سفر کرد، در تعطیلات عید می باشد. در این ماه از سال آب و هوای این شهر مطلوب بوده و شما علاقه مندان می توانید در تور استانبول 13 فروردین 97 شرکت کنید تا از جاذبه های جذاب و دیدنی این شهر بازدید کرده و لذت ببرید. شما می توانید در این ماه از تور تخفیف دار استانبول استفاده کرده و با کمترین هزینه به این شهر مدرن سفری داشته باشید. تور ترکیه این فرصت را به شما می دهد تا از شهر های آن از جمله استانبول بازدید نمایید و خاطره ای خوش در ایام تعطیلات برای خود بسازید. افراد بسیار زیادی در تعطیلات عید نوروز به این شهر سفر می کنند و این ایام را بهترین زمان سفر به استانبول می دانند.

 

بازار بزرگ استانبول

این بازار به عنوان یکی از بازار های سرپوشیده بزرگ در جهان به حساب می آید و می توان گفت که این بازار در نزدیکی سلطان احمد قرار گرفته است. بازار بزرگ استانبول و یا به زبان ترکی کاپالی چارشی از مکان هایی می باشد که شما در مدت سفر خود به این شهر می توانید به آن مراجعه کنید و به خرید اجناس مدنظر خود بپردازید. شما می توانید در این بازار به خرید اجناسی همچون فرش، پوشاک، قالی، کار های هنری و دستی و حتی شطرنج بپردازید و در داخل این بازار می توانید از مساجد، رستوران ها و کافه های مناسب آن استفاده کنید. اگر به شهر استانبول سفر می کنید حتما به این بازار رفته و ساعات خوشی را برای خود خلق نمایید.

بازار بزرگ استانبول

 

چرا تور استانبول 13 فروردین 97 برای سفر مناسب می باشد؟

شهر استانبول به دلیل قرار گرفتن در کناره دریای مرمر از آب و هوایی مرطوب و نیمه گرم برخودار می باشد. شما علاقه مندان می توانید در ماه فروردین به این شهر سفر کنید تا بتوانید از آب و هوای مطلوب این مطنقه از ترکیه نهایت استفاده را کرده باشید. شما می توانید تور خود را از لیست تور های سایت تورزپرس خریداری کرده و یا از طریق رزرو آنلاین تور، تور مورد نظر خود را از طریق سایت رزرو نمایید و از سفر خود در این ماه نهایت لذت را ببرید. قیمت تور استانبول در این زمان کمی گران می شود، اما آنچه که در انتظار شما است، ارزش این هزینه را خواهد داشت.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر
  • مهشید | سه‌شنبه 16 آبان 1396

    قیمت تور تخفیف دار استانبول چقدره؟
  • مریم | سه‌شنبه 16 آبان 1396

    تور 8 شب و 7 روز استانبول چنده ؟
نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها