تور استانبول 13 اردیبهشت


تور استانبول 13 اردیبهشت  Istnabul Tour 3 May

بی شک اهمیت این شهر برای کشور ترکیه بسیار زیاد می باشد. شهری که به تنهایی توانسته است بسیاری از قدمت تاریخی کشور را به دوش بکشد. این شهر تاریخی با پیشینه ی بسیار بالایی که دارد، سرشار از عمارت ها، کاخ ها و قصرهای با شکوهی است که از امپراطوران و هنرمندان بزرگ گذشته به جای مانده است. این عمارت های باشکوه در سراسر شهر پراکنده شده اند و درکنار جذابیت های طبیعی شهر، چهره ای خاص را به استانبول بخشیده است. چهره ای که کمتر کسی می تواند از سفر و بازدید از آن چشم پوشی نماید. 

تور استانبول 13 اردیبهشت

 

مراکز خرید استانبول 

این مراکز از مهم ترین بخش های گردشگری شهر به حساب می آیند و به چند دسته تقسیم می شوند. مراکز خرید مدرن و باشکوه که در سراسر شهر پراکنده شده اند، در کنار بازار های بزرگ و سنتی استانبول در حال فعالیت هستند و هریک طرفداران و علاقه مندان زیادی دارند. بازار بزرگ استانبول و بازار ادویه استانبول از مهم ترین بازارهای خیابانی و سنتی هستند که بسیار مشهور و محبوب اند، اما محبوبیت آن ها به خیابان بغداد استانبول نمی رسد. خیابان بغداد از آن دست بازارهایی است که تمام گردشگران شهر خاطره بازدید از آن را دارند. قیمت تور استانبول برای شما بستگی زیادی دارد که از کدامین مراکز خرید شهر بازدید و خرید می کنید. پس قبل از سفر از جزییات این مراکز اطلاع کسب کنید. 

جاذبه های گردشگری استانبول

 

بازار خیابان بغداد استانبول

خیابان بغداد یکی از مشهور ترین بازارهای خیابانی استانبول است که به تنهایی یکی از جاذبه های گردشگری استانبول و از محبوب ترین مراکز خرید شهر به حساب می آید. این مرکز که در بخش آسیایی شهر قرار گرفته، به موازات دریای مرمره ادامه یافته است. این بازار که در حدود 14 کیلومتر امتداد دارد، خیابانی است که پر از مغازه ها و بوتیک های لوکس و گران قیمت است. ساختمان هایی که در این خیابان قرار دارند از باشکوه ترین و زیباترین عمارت های شهر هستند که  تنها تماشای آن ها می تواند ساعت ها شما را سرگرم نماید. 

در این خیابان به دنبال خریدی ارزان نباشید! چرا که بهترین مارک های معروف دنیا در آن به فروش آخرین محصولات خود مشغول هستند و این محل از لوکس ترین بخش های آسیایی استانبول محسوب می شود. بیشترین ازدحام در این بازار، در شب هاست که بسیاری از علاقه مندان برای تماشا و خرید به آن سری می زنند. فست فودها، رستوران های شیک و زیبایی در سراسر خیابان هستند، اما بیشتر آن ها شبیه به رستوران های آمریکایی بوده و کمتر بتوانید در آن ها غذاهای محلی ترک را پیدا کنید. بعضی از عمارت های خیابان بغداد موفق به دریافت جایزه های بزرگ طراحی و معماری در جهان شده اند که نشان از زیبایی فراوان این ساختمان ها دارد. 

بازار خیابان بغداد استانبول

 

بهترین تور استانبول را چگونه می توانیم شناسایی کنیم؟

برای شناسایی بهترین تور استانبول باید ابتدا بدانید که چه شرایطی برای تور مورد نظر شما می باشد و با مقایسه ای بین تورهای در حال برگزاری می توانید بهترین گزینه را برای سفر خود انتخاب نمایید. خوشبختانه سایت تورزپرس با ارایه لیست تورهایی جامع در این زمینه توانسته است نیاز شما را برای دسترسی به منبعی که جدیدترین تورهای در حال برگزاری را ارایه می دهد برطرف کند. تنها کافی است که به این سایت دسترسی داشته باشید و در جریان آخرین تورها قرار بگیرید. همچنین نگرانی در این زمینه که ممکن است توری با شرایط بهتر در کشور برگزار شود را نخواهید داشت، چرا که ما سعی کرده ایم تمام آژانس های مسافرتی معتبر را مورد پوشش قرار دهیم. فقط با مراجعه به لیست تورها و انتخاب تور استانبول 13 اردیبهشت 97 به خرید آنلاین تور اقدام نمایید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر
  • ثنا | پنج‌شنبه 16 آذر 1396

    تورهای تخفیف دار هم ارایه میدید؟ من دنبال تور آفردار استانبول هستم از کجا می تونم رزرو کنم؟
  • سروش صادقی | پنج‌شنبه 16 آذر 1396

    من میخوام تور آفر استانبول اردیبهشت و رزرو کنم. میشه راهنمایی م کنید
نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها