تور استانبول 10 خرداد


تور استانبول 10 خرداد   Istanbul Tour 31 May

این شهر که از مهم ترین بخش های صنعتی ترکیه به حساب می آید، شهری است که همواره در حال رشد بوده و به خصوص از نیمه دوم قرن بیستم تا به حال پیشرفت های چشمگیری داشته است. استانبول توانسته است خود را به زیباترین شهرهای اروپایی نزدیک کند. امروزه علاوه بر ایرانیان، بسیاری از علاقه مندان اروپایی نیز استانبول را برای تفریح و سفرهای گردشگری خود می پسندند. همانطور که می دانید تنگه بسفر، استانبول را به دو نیمه آسیایی و اروپایی تقسیم کرده است. بیشترین رشد مراکز خرید و همچنین ساختمان های مسکونی در بخش شمالی استانبول و در نیمه اروپایی شهر بوده است. همچنین در این بخش بسیاری از ساختمان های اداری و شعبات برندهای جهانی معتبر نیز روند رو به رشدی داشته اند. 

تور استانبول 10 خرداد 

 

جاذبه های گردشگری استانبول در تور استانبول 10 خرداد

جاذبه های گردشگری استانبول بسیار متنوع و به روز هستند و شما در این شهر بسیاری از تفریحات مدرن و مهیج جهان را به راحتی خواهید یافت. تفریح در استانبول آنچنان مورد توجه مسئولان گردشگری قرار دارد که حتی مراکز خرید استانبول نیز بخش هایی را برای تفریحات اختصاص داده اند. در برخی از این مراکز، شهربازی ها و سرگرمی هایی وجود دارد که در اروپا و سایر کشورهای همسایه نیز بی رقیب است. همچنین بعضی از این مجموعه ها، مراکز فرهنگی و هنری محسوب می شوند و با داشتن سالن های سینما، تئاتر و اپرا، علاقه مندان و هنرمندان زیادی را به این قسمت ها می کشانند. غذاهای محلی ترکیه نیز در رستوران ها و غذا خوری های شیک این مراکز قابل دسترس هستند و شما می توانید پس از گشت و گذار در آن ها به صرف ناهار یا شام بپردازید.

جاذبه های گردشگری استانبول

 

پاساژ ترکوز استانبول

این پاساژ از محبوب ترین پاساژها در خیابان استقلال می باشد. در این خیابان مراکز خرید و پاساژ های بسیاری متمرکز شده اند که اگر بخواهید تمامی آن ها را بگردید، شاید روزها وقت شما را بگیرد. بنابراین با شناختن بهترین پاساژهای خیابان استقلال می توانید به راحتی از این خیابان بازدید کنید. همانطور که می دانید، این بازار خیابانی در منطقه تکسیم استانبول واقع شده است که سبب افزایش درخواست ها برای این تور خارجی گردیده است. بیشترین تمرکز این پاساژ روی پوشاک با کیفیت همچون پیراهن، شلوار و تیشرت های شیک و به روز می باشند. البته اقلام دیگری نیز در این پاساژ به فروش می رسند. اگر بخواهید به طور نسبی از قیمت های اجناس مطلع باشید، این اجناس از 3 و نیم لیره تا 20 لیره می باشند که با توجه به کیفیت عالی منسوجات ترک، دارای قیمت های مناسبی هستند. 

پاساژ ترکوز استانبول

 

چرا در برخی ماه ها قیمت تور استانبول ارزان و در برخی دیگر گران تر است؟

قیمت تور استانبول بستگی زیادی به ماهی دارد که تور در آن برگزار می شود. چنانچه اگر در ماه های پر طرفدار همچون فروردین و تابستان به این شهر سفر کنید، باید مبالغ بیشتری را نسبت به دیگر ماه های سال بپردازید و همچنین باید انتظار شلوغی بیشتری را در استانبول داشته باشید. چرا که معمولا با رسیدن تعطیلات رسمی طولانی مدت همچون موارد ذکر شده، حجم درخواست ها برای تور استانبول افزایش می یابد. ارزان ترین تورهای استانبول معمولا در زمستان ها قابل دسترس هستند، زیرا آب و هوای استانبول در این ایام سرد و برفی است و بسیاری از تفریحات ساحلی و آبی تعطیل شده اند و بسیاری از افرادی که تنها این گونه تفریحات را می پسندد از سفر به استانبول در زمستان امتناع می کنند. بنابراین حجم درخواست ها و در نتیجه قیمت ها کاهش می یابد. 
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها