تور استانبول 1 فروردین


تور استانبول 1 فروردین Istanbul Tour 21 March

استانبول که از مهم ترین شهرهای کشور ترکیه است در نزدیکی گسل آناتولی واقع شده که همین امر سبب بروز زلزله های بسیاری در آن شده است. این زلزله ها آثار تاریخی این شهر را تا حدودی تخریب کرده است، اما با این وجود این شهر هم چنان از نظر آثار باستانی و تاریخی از مهم ترین مراکز ترکیه است که از دوران عثمانی، بیزانس و روم به یادگار مانده اند. این آثار باستانی که بسیار فراوان هستند، همچنان از مهم ترین جاذبه های گردشگری استانبول هستند و فارغ از آب و هوای شهر و فصل سفر، در تمام ایام سال گردشگر دارند. 

تور استانبول 1 فروردین

 

جاذبه های گردشگری استانبول در فروردین ماه 

فروردین که از ماه های شکوفایی طبیعت است، جاذبه های طبیعی استانبول را بیش از پیش به رخ تماشاگران می کشاند. در فروردین آب و هوای استانبول بسیار معتدل است و بسیاری از تفریحات کناره های ساحلی را پر رونق تر از پیش می سازد. در این فصل جاذبه های گردشگری و سرگرمی ها به حدی زیاد هستند که شاید گزاف نباشد که بگوییم هرچقدر هم در این شهر بمانید بازهم نمی توانید تمام جذابیت های این شهر را ببینید و لذت ببرید. سواحل از مهم ترین قسمت های تور استانبول در نوروز می باشند که به طور شبانه روزی در این فصل و در این ایام به ارائه خدمت به گردشگران مشغول هستند.

در این سواحل از بسیاری از سرگرمی ها بهره خواهید برد. شما در کناره های ساحلی می توانید ساعت ها در پلاژهای مخصوصی که محیا شده اند ایام خود را سپری کنید و از سرگرمی هایی همچون شنا، غواصی، موج سواری، جت اسکی، قایق رانی، تورهای کشتی سواری، ماهیگیری و دیگر تفریحاتی که در این اماکن رواج دارد، نهایت لذت را ببرید. 

جاذبه های گردشگری استانبول در فروردین ماه 

 

ساحل ریوا استانبول

سواحل یکی از جذاب ترین قسمت های تور استانبول در نوروز می باشند. آب و هوای استانبول در این ایام بسیار معتدل است و برای انواع تفریحات ساحلی مطلوب به حساب می آید. خود مردم ترکیه نیز این ساحل را بسیار می پسندد و در تعطیلات ایام خود را در کناره ی آن سپری می کنند. دریای سیاه یکی از آب هایی است که استانبول را احاطه کرده است. در واقع این ساحل زیبا از سواحل دریای سیاه محسوب می شود. بسیاری از قسمت های این ساحل شنی و قابل استفاده برای تفریحات کناره های ساحلی هستد. 

در این تور خارجی می توانید از زیبایی ها و تفریحاتی که در کنار رودخانه هایی که در این ساحل به دریای سیاه می ریزند لذت ببرید. جنگل های بسیار زیبایی نیز در اطراف آن وجود دارند که دیدن شان را به شما توصیه می کنیم. طعم خوش غذاهای محلی ترکیه را در رستوران های کوچک و بزرگ این ساحل بچشید و لذت ببرید. در کناره های ساحلی می توانید از انواع تفریحات و ورزش های آبی فراهم شده استفاده کنید. شنا، غواصی، قایق رانی، جت اسکی، موج سواری و سایر ورزش های آبی از جمله سرگرمی های ساحل ریوا هستند. 

ساحل ریوا استانبول

 

قیمت تور استانبول نوروز 97 به چه شکل می باشد؟ 

قیمت تور استانبول در نوروز 97 نسبت به دیگر ایام سال دارای کمی افزایش است و علت آن به خاطر محبوبیت زیاد تور استانبول است که طرفداران زیادی دارد. اگر شما به دنبال تور ارزان تری هستید می توانید از تورهای اسفند یا اردیبهشت استانبول استفاده کنید اما گفتنی است که تفریحات تور استانبول در نوروز بسیار جذاب هستند به طوری که شما ترجیح می دهید این درصد نسبی افزایش قیمت را به خاطر این تفریحات فراوان متحمل شوید. با توجه به تنوع خدماتی آژانس های مسافرتی مختلف و متناسب با شرایطی که مدنظر شما است، قیمت تور استانبول بسیار متنوع است که ارائه و رزرو آن ها از نیمه زمستان شروع می شود. برای اطلاع از قیمت تور استانبول نوروز 97 به سایت تورزپرس مراجعه کنید و از قیمت جدیدترین تورهای ما مطلع شوید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر
  • بهار افرندیا | سه‌شنبه 30 آبان 1396

    سلام تور لحظه آخری استانبول برای فروردین میخوام. از الان می تونم رزرو کنم؟
  • قاسم حبیبی | سه‌شنبه 30 آبان 1396

    تور دو هفته ای استانبول هم داریم؟ برای نوروز می خواستم.
نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها