تور استانبول چارتری


تور استانبول چارتری به چه معناست

برخی از آژانس های هواپیمایی معمولا در برخی از مواقع سال تور استانبول را چارتر می کنند و این بدین معنا می باشد که تعداد عمده ای بلیط های یک پرواز را خریداری می کنند و به نفعشان است که تمامی بلیط های پرواز را با قیمت دلخواه خود قبل از مورد مقرر به فروش برسانند.تفاوت این تورها به نسبت سایر تورها در این است که تور چارتر استانبول معمولا غیر قابل استرداد می باشد.

تور استانبول چارتری

تفاوت قیمت تور استانبول چارتری با سایر تورهای استانبول

قیمت تور استانبول به صورت چارتر و یا غیر چارتر تفاوتی ندارد و این تفاوت قیمت بیشتر برای آژانس های ارائه دهنده ی تور می باشد.این بدیهی است که وقتی یک آژانس هواپیمایی تورهایی را به صورت عمده چارتر می کند قیمت بلیط این تور برای آن کمتر می شود.اما با توجه به این موضوع که آژانس ارائه دهنده ی تور هزینه ی بلیط ها را از قبل پرداخت کرده است برای کسب سود و منفعت بایستی که تمامی تورها را به فروش برسانند بنابراین ممکن است که اگر در پایان زمان مقرر تور ها به طور کامل به فروش نرفت تور استانبول چارتری را با هزینه ی کمتری در اختیار مسافران قرار دهد.

چارتر استانبول

با توجه به این موضوع خاص که تور استانبول جزو محبوب ترین تورها در بین مسافران و گردشگران آسیایی می باشد معمولا به کثرت از طریق آژانس ها چارتر می شود.

شهر استانبول یکی از بزرگترین شهرهای کشور ترکیه است و دارای جذابیت های فراوانی می باشد که همه ساله افراد بسیار زیادی آن را برای مسافرت های تفریحی و تجاری انتخاب می کنند.

برای انتخاب بهترین تور استانبول می توانید از سایت تورزپرس کمک بگیرید.سایت تورزپرس به عنوان یکی از بهترین سایت های ارائه دهنده ی تور با مقایسه ی تورها ارزان ترین تورهای استانبول را در سایت قرار می دهد و شما عزیزان می توانید به راحتی با انتخاب تور مورد نظر عمکلیات رزرو تور را انجام دهید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها