تور استانبول شهریور 96


تور استانبول شهریور 96

استانبول یکی از مهم ترین شهرهای کشور ترکیه است. این شهر بزرگترین شهر ترکیه نیز محسوب می شود که دارای جاذبه های فراوانی است. استانبول تنها شهر بزرگ در تمام جهان است که در دو قاره اروپا و آسیا واقع شده است. در حقیقت منطقه شاخ طلایی که در این شهر بسیار مشهور است، این شهر را به دو قسمت آسیایی و اروپایی تقسیم می کند و در واقع مرز دو قاره است. این شهر بسیار مهم است و تاثیر بسیار مهمی در اقتصاد و صنعت توریسم این کشور دارد. این شهر بسیار کهن است و از سال 6700 قبل از میلاد قابل سکونت بوده است. در حقیقت یونانی ها باعث شروع پیشرفت های فراگیر این کشور بوده اند. آب و هوای استانبول در تور استانبول شهریور 96 بسیار مطلوب و معتدل است. این شهر دارای آب و هوای مرطوب و نیمه گرمسیری است. استانبول فصل خشک ندارد و در بیشتر طول سال بارش دارد. بهترین زمان برای مسافرت به استانبول از آوریل تا می و از سپتامبر تا اکتبر می باشد.

تور استانبول شهریور 96

 

سواحل زیبای شهرهای مختلف ترکیه بسیار محبوب و مورد پسند گردشگران است. این سواحل در حاشیه شهر قرار دارند. سواحل دریای سیاه در استانبول بسیار مشهور هستند. در این سواحل زیبا امکانات بسیار متنوعی برای رضایت گردشگران فراهم آمده است. انواع تفریحات و ورزش های آبی برای علاقه مندان در نظر گرفته شده است. قایق سواری و جت اسکی از محبوب ترین تفریحات در کناره های دریای سیاه در شهر استانبول است. مراکز خرید استانبول همچون سواحل و آثار تاریخی دارای محبوبیت بسیاری است. حتی می توان گفت این مراکز خرید، دلیل بسیاری از گردشگرانی است که سالانه به این شهر سفر می کنند. بازارهای کوچک و بزرگ استانبول دارای انواع صنایع دستی و هنری است که فرهنگ و هنر مردم عام منطقه در آن نمایان است. کاخ توپکاپی، کاخ دلمه باغچه، بازار کاپالی چارشی، میدان تاکسیم، کلیسای چورا و ... از جاذبه های گردشگری استانبول محسوب می شوند.

جاذبه های گردشگری استانبول
 

میدان تاکسیم

در منطقه اروپایی شهر استانبول می توانید به میدان تاکسیم سری بزنید. این میدان در یک محله بسیار مدرن است. این منطقه دارای کافه ها، رستوران های شیک و مدرن، و فست فود هایی با طعم بی نظیر است، که از محبوبیت بالایی برخوردار است و سبب این شده است که بسیاری از گردشگران را به این منطقه بکشاند. هتل جیلان و گرند هایت که از هتل های مشهور استانبول هستند، در این محل واقع شده اند. همچنین شما در تور استانبول تابستان 96 می توانید از ساختمان جمهوریت نیز که در این میدان واقع شده است، دیدن کنید.

میدان تاکسیم استانبول

برای کسب اطلاعات تکمیلی درباره تور استانبول، می توانید به دیگر بخش های سایت مراجعه کرده و سایر مقاله های ما را مطالعه نمایید. در صورتی که تمایل دارید تابستان 96 خود را در سواحل زیبای استانبول بگذرانید، به لیست تورهای ما مراجعه کرده و تور مورد نظر خود را ثبت نمایید.

 

برای مشاهده امکانات، خدمات، شرایط و قیمت تور استانبول، به لیست تورهای سایت تورزپرس مراجعه کنید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها