تور استانبول تیر 97


تور استانبول تیر 97   Istanbul Tour June

ترکیه یکی از کشورهایی است که سالانه گردشگران بسیاری را در خود جای می دهد. بیشتر شهرهای این کشور توریست پذیر هستند. استانبول یکی از این مقاصد گردشگری است. اهمیت تور استانبول در ترکیه به حدی زیاد است که گاهی از پایتخت رسمی آن نیز پیشی می گیرد. این شهر در گذشته شاهد امپراطوری های بزرگ عثمانی، بیزانس و روم بوده است و از این روزگاران یادگاری های بسیاری نیز به جا مانده که همین آثار علاقه مندان بسیاری را به تور استانبول تیر 97 می کشاند. ترکیه با دریاهای مهمی چون مدیترانه، مرمره و اژه محصور شده است. مهم ترین تاثیر را دریای مدیترانه بر شهرهای مختلف این کشور از جمله استانبول داشته است. به طوری که آب و هوای استانبول مدیترانه ای محسوب می شود. دریای مرمره، رودخانه بسفر و تنگه آن تاثیر بسیار زیادی را در زیبایی شهر داشته اند. 

تور استانبول تیر 97

 

مراکز خرید استانبول

مراکز خرید استانبول در بین گردشگران بسیار مشهور و محبوب هستند. به طوری که سالانه فستیوال های بین المللی بسیاری برگزار می شود و علاقه مندان زیادی برای بازدید از آن ها به استانبول سفر می کنند. می توان گفت که در ماه هایی از سال که تفریحات دریایی و مراکز تفریحی در کناره های ساحلی به دلیل سرمای هوا متوقف می شوند، شکل جاذبه های گردشگری استانبول عوض می شود و بیشتر گردشگران برای بازدید از فستیوال های متعددی که در این شهر برگزار می شود راهی تور استانبول تیر 97 می شوند.

 

آب و هوای استانبول

آب و هوای استانبول در تیر ماه بسیار گرم و مرطوب است. اما وجود جذابیت ها و تفریحات فراوان آبی در این وقت از سال، سبب شده تا حتی در این گرمای هوا نیز تورهای تابستان استانبول به خصوص تور تیرماه بسیار محبوب و پر طرفدار باشد. از جمله این تفریحات می توان به شنا، غواصی، قایق سواری، تورهای کشتی سواری، جت اسکی، موج سواری و ... اشاره کرد. آیا تفریحات فراوان این شهر شمارو به سفر ترغیب کرده است؟ همین الان می توانید به لیست تورهای ما مراجعه کنید و برای رزرو آنلاین تور استانبول تیر 97 اقدام کنید. 

جاذبه های گردشگری استانبول

 

شاخ طلایی استانبول

این خلیج زیبا همواره در تمام دوران ها مورد توجه بوده و اهمیت استراتژیک داشته است. این خلیج بخش قدیمی و آسیایی شهر را از بخش مدرن اروپایی اش جدا می کند. در حقیقت این خلیج خط تمایزی بین دو بافت متفاوت شهر استانبول است. اهمیت اصلی این منطقه برای گردشگران، زیبایی چشم نواز آن است که در هنگام غروب به اوج زیبایی خود می رسد که نام طلایی را به همین دلیل به خود گرفته است. به دلیل استقبال زیاد علاقه مندان از این منطقه، کافه ها، رستوران ها، مراکز خرید، وسایل و امکانات تفریحی بسیاری در اطراف این منطقه واقع شده اند که به گردشگران سرویس دهی می کنند. چشیدن مزه غذاهای محلی ترکیه، شرکت در تورهای کشتی سواری در خلیج و تجربه پیاده روی در جنگل های منطقه، از دیگر تفریحاتی است که در شاخ طلایی تجربه خواهید کرد. این خلیج یکی از مهم ترین و پر طرفدارترین جاذبه های گردشگری استانبول است.

شاخ طلایی استانبول

 

آب و هوای استانبول در ماه های مختلف سال چگونه است؟

به طور کلی ترکیه توسط دریاهای مهم بسیاری همچون مدیترانه و اژه احاطه شده است که همین امر بر آب و هوای شهرهای مختلف کشور تاثیر گذاشته است. آب و هوای مدیترانه ای سبب شده است تا تابستان های گرم و مرطوب در استانبول باعث رونق تفریحات و ورزش های آبی در منطقه شود. همچنین زمستان های برفی، سرد  را در این شهر خواهید دید. بخاطر دریای مدیترانه رطوبت هوا بسیار زیاد است. گرم ترین ماه سال ژوئیه و سرد ترین ماه ژانویه می باشد. با توجه به آب و هوای خاص هر فصل و تفریحاتی که در هر یک از این فصول برای گردشگران محیا شده است و همچنین میزان قیمت تور استانبول تیر 97، می توانید تور متناسب با شرایط خود را از طریق تورزپرس رزرو نمایید. 
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر
  • sheida | جمعه 21 مهر 1396

    رزرو تور ارزون استانبول چجوریه؟
  • پیمان عابدی | جمعه 21 مهر 1396

    سلام مطلب خوبی بود سپاسگذارم
    تور 10 شب و 9 روز این شهر چطوریه؟ امکانات و قیمتش؟ و چه زمان هایی برگزار میشه؟
نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها