تور استانبول بهمن 97


تور استانبول بهمن 97   Istanbul tour of Bahman 97

استانبول ترکیه یکی از پر نقش و نگار ترین شهرهای توریستی جهان است که با جاذبه های خود میتواند هفته ها شما را مسحور زیبایی های خود کند. این شهر در قلب ترکیه واقع شده است و با دریا ها و خلیج رنگینش، طبیعت چشم نوازی دارد. همیشه این شهر را به سرسبزی و طراوت می شناسند. تنگه بسفر در مرکز استانبول محل اتصال دریاهای استانبول است که قسمت بسیاری مهمی در شهر مسحوب می شود و شما می توانید در تور استانبول بهمن 97 از آن دیدن کنید. جمعیت استانبول بسیار زیاد است و در گذشته یکی از پر جمعیت ترین شهرهای جهان به حساب می آمده است. استانبول از معدود شهرهایی است که دارای دو نیمه اروپایی و آسیایی هستند. بیشتر ساخت و ساز های مدرن شهر و مراکز خرید و رستوران لوکس شهر نیز در بخش اروپایی آن است.

تور استانبول بهمن 97

 

آب و هوای استانبول

استانبول همانند دیگر شهرهای ترکیه که از آب و هوای مدیترانه ای الهام می گیرد، دارای آب و هوای نیمه گرمسیری است. البته این شهر وسعت بسیاری دارد و می تواند در مناطقی که دور از هم قرار دارند، دارای آب و هوای بسیار متنوعی باشد. اما به طور کلی می توان گفت که زمستان های سرد و برفی و تابستان های گرم و مرطوب نیمه گرمسیری از ویژگی آب و هوایی این شهر است. آب و هوای استانبول در بهمن ماه کم کم از سرما رو به گرمای قبل از بهار می رود. اما همچنان کمی سرد است و مناسب تفریحات کناره های ساحلی این شهر نیست.

 

جاذبه های گردشگری استانبول

در تور ارزان استانبول می توانید از قسمت های جذاب استانبول دیدن کنید. موزه ها و بافت های سنتی این شهر که بیشتر در بخش قدیمی شهر به نام سلطان احمد متمرکز شده اند، از جمله محبوب ترین قسمت های تور استانبول به حساب می آید. در فصل سرما و خصوصا بهمن ماه این جاذبه ها طرفداران بسیاری دارند. موزه های استانبول دارای گنجینه ی با ارزشی از آثار هنری، فرهنگی و تاریخی تمدن های پیشین هستند. عمارت های باشکوهی که از دوران گذشته در این سرزمین باقی مانده است، یادگار امپراطوران پر قدرت عثمانی و بیزانسی است. این موزه ها تنها بخشی از جاذبه های گردشگری استانبول هستند که شما می توانید در تور ارزان استانبول از آن ها دیدن کنید و لذت ببرید. 

جاذبه های گردشگری استانبول

 

کلوب های استانبول

ترکیه کشوری است که می توان گفت در ایام توریستی 24 ساعته فعال است و شب های شهرهای مختلف آن زنده تر از روزهای آن است. یکی از تفریحات شبانه استانبول، شرکت در کلوب ها با سرگرمی های متنوعی است. انواع کنسرت ها، اجراهای زنده گروه های محلی و ... از تفریحاتی هستند که با سر زدن به یکی از این کلوب ها نصیب شما میشود. این کلوب ها اگه به صورت سرباز باشند، دارای جذابیت های دو چندانی هستند و معمولا چشم انداز های بی نظیری حتی در شب را دارند که می تواند شب فوق العاده ای را در تور استانبول بهمن 97 برای شما رقم بزند. شما برای رزرو آنلاین تور به مقصد استانبول، می توانید به لیست تورهای تورزپرس مراجعه نمایید. 

کلوب های استانبول

 

آب و هوای استانبول در چه ماهی برای مسافرت مناسب است؟

آب و هوای مقصد، در تعیین زمان سفر شما بسیار اهمیت دارد. معمولا مطبوع ترین ماه ها برای مسافرت به استانبول بهار و پاییز هستند که دمای هوا متعادل است. البته باید توجه داشته باشید در شهری مانند استانبول، شما در تمام ایام سال می توانید خوش بگذرانید. چرا که با وجود تابستان هایی گرم، شما می توانید از انواع سرگرمی ها و تفریحات آبی در کناره های ساحلی استفاده کنید و لذت ببرید و در زمستان های سرد آن از فستیوال ها و مراکز خرید متنوع و دیگر جاذبه های باستانی آن دیدن کنید. در واقع هیچ ماهی از مسافرت با تور استانبول پشیمان نخواهید شد. برای اطلاع از قیمت تور استانبول به صفحه تورهای ما مراجعه کنید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر
  • ثریا شکوهی | یکشنبه 30 مهر 1396

    تور تخفیف دار استانبول چه ماه هایی هست؟ تو بهمن امسال هم اجرا میشه؟
نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها