تور استانبول اسفند 97


تور استانبول اسفند 97  Tour of Istanbul in March 97

استانبول یکی از بزرگترین شهرهایی است که در هر دو قاره اروپا و آسیا قرار گرفته است و از این نظر دارای موقعیتی استثنایی است. این شهر در طول چهل سال گذشته حدود 5 برابر رشد جمعیت داشته است که یکی از علت های آن، مهاجرت زیادی است که به این شهر انجام می شود. موقعیت تجاری و اقتصادی فوق العاده ای که استانبول دارد تقریبا کم نظیر است. همچنین طبیعت خوب و آب و هوای متعادل از دیگر علت های جذابیت این شهر برای مهاجرین است. این شهر حدود 14 میلیون نفر جمعیت را در خود جای داده است. بیشتر شهرهای ترکیه گردشگر پذیر هستند و تور استانبول از این نظر در رتبه نخست آن قرار دارد. این شهر به علت قدمت بالا و همچنین طبیعت بکرش، دارای جاذبه های بسیاری است. در ادامه به شرح برخی از جاذبه های گردشگری استانبول می پردازیم. 

تور استانبول اسفند 97

 

جاذبه های گردشگری استانبول

همانطور که گفتیم ترکیه یکی از کشورهایی است که از نظر قدمت بسیار غنی است. بنابراین از نظر دارا بودن آثار تاریخی و باستانی جزو غنی ترین شهرهای جهان محسوب می شود. در دوران پیشین در این سرزمین قلعه ها، باروها، کاخ ها و قصرهای زیادی با معماری های باشکوه و هنرمندانه ای ساخته شده و به یادگار مانده است که برای هر گردشگری جذاب و دیدنی می باشد. شما در تور 5 شب و 4 روز استانبول می توانید از تمامی این قصرها دیدن کنید. کاخ توپکاپی و دلمه باغچه از مهم ترین این کاخ ها هستند که به حق بسیار دیدنی و جالب توجه هستند. بافت های سنتی بسیاری در تمام نقاط شهر به چشم می خورد و مردم ترکیه هر روزه در حاشیه ی این آثار با ارزش زندگی خود را ادامه می دهند. اگر جاذبه های استانبول شما را مشتاق کرده است، برای خرید آنلاین تور به مقصد استانبول می توانید به لیست تورهای تورزپرس مراجعه نمایید. 

جاذبه های گردشگری استانبول

 

موزه باستان شناسی استانبول

موزه ها در ترکیه بسیار با اهمیت و دارای ارزش ملی و همچنین گردشگری هستند. به طور مثال در این موزه در حدود 1 میلیون اثر تاریخی و باستانی گرانبها جمع آوری شده است که متعلق به تمدن و فرهنگ سراسر جهان است. در این مجموعه تابوت اسکندر کبیر مقدونی نگهداری می شود که بسیار باشکوه و زیبا است. گفتنی است که این موزه خود شامل سه موزه است؛ موزه تایلد کیوسک، موزه شرق باستان و موزه باستان شناسی که هر سه این موزه ها دارای ارزش بسیاری هستند. این مجموعه دارای قدمت زیادی است. اگر قصد بازدید از آن را در تور استانبول اسفند 97 دارید، می توانید این بناها را در قصر توپکاپی یا توپقاپی استانبول بیابید. 

موزه باستان شناسی استانبول

 

قیمت تور لحظه آخری استانبول آبان 96 چقدر است؟

قیمت تور لحظه آخری همواره متغیر است و بستگی به نوع شرایط تور برگزار شده دارد. اما مساله مهم این است که تورهای لحظه آخری دارای قیمت متفاوت تری با تور اصلی هستند و به دست آوردن این تورها کمی سخت است. چرا که همواره گردشگران بسیاری منتظر رزرو این گونه تورها هستند. بنابراین اگر قصد اطلاع از قیمت تور استانبول و آخرین تورهای لحظه آخری را دارید، باید لیست تورهای تورزپرس را بررسی نمایید و در جریان آخرین بروز رسانی های آژانس های مختلف در این سایت باشید. پس از مشاهده به راحتی می توانید تور مورد نظر خود را به صورت آنلاین رزرو نمایید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر
  • بهمن خان 21 | یکشنبه 30 مهر 1396

    موزه باستان شناسی تو کدوم قسمت شهره؟ قیمت تور 4 روزه استانبول چقد در میاد؟
  • حمید H | یکشنبه 30 مهر 1396

    تور لحظه آخری استانبول فقط همین آبان اجرا میشه یا واسه همه ماه هاس؟
    فاطمه بخشی | 2017-10-23 11:56:40

    هرماهی امکان داره این اتفاق بیوفته
نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها