تور ارمنستان 19 اسفند 96


تور ارمنستان 19 اسفند 96   Armenia Tour 10 March 2018

ارمنستان که به سرزمین هایک ها نیز شهرت دارد، یکی از جذاب ترین مقاصد گردشگری در همسایگی ایران می باشد. این کشور دارای قدمت زیادی است و طی هزاران سال گذشته که از تمدن ارمنستان می گذرد، اتفاقات تاریخی بسیاری را از سر گذرانده اند و از نظر تاریخی به سه دوره مهم تقسیم می شود. ارمنستان بزرگ یکی از این قسمت ها بوده که از 15 ایالت کوچک و بزرگ تشکیل شده بود. ارمنستان کوچک که در شرق آناتولی امروزی و غرب ارمنستان بزرگ واقع شده بود، و آخرین بخش را ارمنستان جدید تشکیل می دهد که به پادشاهی ارمنی کیلیکیه مشهور است.

از نظر جغرافیایی، این کشور در میان دو دریای بزرگ خزر و سیاه واقع شده است و در حقیقت مرز زمینی بین دو قاره اروپا و آسیا به شمار می رود. ارمنستان امروزی در حقیقت تنها بخشی از فلات بزرگ و پهناور ارمنستان در گذشته است که بخش های شمالی و کوهستانی این فلات امروزه برای کشور ارمنستان باقی مانده است.

تور ارمنستان 19 اسفند 96

 

درباره ارمنستان

ارمنستان کشوری با جاذبه های گردشگری فراوان است که در شمال ایران، به جذب گردشگران و علاقه مندان پرداخته و در این امر بسیار موفق نیز بوده است. در تور ارمنستان از اصفهان به راحتی می توانید به این کشور زیبا و پر جاذبه سفر کنید. بیشتر تمرکز جاذبه های این کشور در جذابیت های طبیعی و بکر این سرزمین است که در سراسر آن گسترش یافته است. در هر گوشه ای از ارمنستان که باشید، نخستین موضوعی که توجه شما را به خود جلب می نماید، طبیعت تازه و سرسبز آن است که با توجه به آب و هوای کوهستانی و خنک آن در بیشتر ایام سال، فضایی مناسب را برای علاقه مندان به طبیعت فراهم آورده است. اگر شما هم یکی از علاقه مندان به گشت و گذار در طبیعت باشید، تور ارمنستان یکی از بهترین فرصت ها برای شما می باشد.

درباره ارمنستان

 

مجتمع فرهنگی ورزشی هامالیر ارمنستان

این مجتمع که یکی از زیباترین و مهم ترین مجتمع های فرهنگی ورزشی در ارمنستان است، در شهر هامالیر طراحی و ساخته شده است. همچنین این سازه از مهم ترین آثار معماری ارمنستان نیز به شمار می رود. چنانچه طراح آن بیان داشته است که سعی کرده تا طراحی بنا شبیه به عقابی باشد که می خواهد از زمین برخیزد و بال هایش را باز کند. گفتنی است که این سازه به دستور دبیر وقت حزب کمونیست ارمنستان که در آن زمان فردی به نام گارن دمیرچیان بوده، ساخته شده است. هامالیر یکی از مفاخر معماری در دوران کمونیست ارمنستان می باشد و در شهر ایروان واقع شده است. شما در تور ارمنستان با اتوبوس می توانید از زیبایی های طبیعی در اطراف این مجتمع بهره ببرید.

مجتمع فرهنگی ورزشی هامالیر ارمنستان

 

تفریح در مجتمع هامالیر

معمولا مسابقات بزرگ ورزشی در این مجتمع برگزار می شود که از محبوب ترین تفریحات در سراسر جهان است. همچنین بسیاری از این مسابقات بین الملی می باشند. علاوه بر این نوع مسابقات، بسیاری از رویدادهای فرهنگی هنری ارمنستان نیز در این محل برگزار می گردد. از جمله کنسرت ها، تئاتر ها و بسیاری دیگر از همایش های فرهنگی در مجتمع هامالیر برگزار می شود. همچنین ورزش مفرح پیت پاتیناژ نیز از دیگر تفریحات محبوب است که به رقص روی یخ نیز شهرت دارد. محل های ویژه ای برای این ورزش فراهم شده است. این محیط برای عموم مردم آزاد می باشد و بسیاری از علاقه مندان در طول سال و در تور ارمنستان به تفریح در این اماکن می پردازند.

همچنین پارکی با فضای سبز زیبا و محیطی آرامش بخش نیز در اطراف این مجتمع ساخته شده است. پارک زیبای هامالیر نیز به اندازه مجتمع فرهنگی ورزشی مشهور است و طرفداران زیادی برای گشت و گذار در آن به این قسمت از ایروان می آیند. همچنین در پشت سالن پاتیناژ این مجمموعه یکی دیگر از جاذبه های اجتماعی و فرهنگی ارمنستان یعنی بنای یاد بود قتل عام ارامنه واقع شده است. در 24 م آوریل هر سال هزاران نفر از مردم ارمنستان در محل این بنا دور هم جمع می شوند تا به یاد قربانیان حادثه ادای احترام کنند. همچنین در بخش زیرین این محل یک موزه واقع شده است که در رابطه با کشتار ارامنه و توضیحاتی درباره آن پرداخته است. با تور هوایی ارمنستان می توانید از تمام این آثار و عمارات دیدن نمایید.

 

راحت ترین روش برای رزرو آنلاین تور ارمنستان کدام است؟

معمولا بسیاری از گردشگران برای رزرو تور مورد نظر خود دچار مشکل می شوند، چرا که ترجیح می دهند بهترین تور را برای خود رزرو نمایند. همچنین نحوه رزرو حضوری بسیار وقت گیر می باشد. سایت تورزپرس این امکان را برای کاربران خود فراهم آورده است تا با صرف کمترین زمان، تور مورد علاقه خود را به صورت آنلاین رزرو نمایند. همچنین در تورزپرس سعی شده است تا با در دست داشتن انواع تورهای در حال برگزاری، تنوع قابل قبولی را ایجاد نماید تا گردشگران بتوانند از قیمت تور ارمنستان و امکانات مختلف آگاه شده و متناسب با شرایط خود اقدام به خرید نمایند. برای رزرو تور ارمنستان 19 اسفند 96 به لیست تورهای ما مراجعه کرده و با رزرو آنلاین تور به مقصد ارمنستان تعطیلات خوشی را برای خود فراهم آورید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها