تور ارمنستان 16 اسفند 96


تور ارمنستان 16 اسفند 96   Armenia Tour 7 March 2018

ارمنستان کشوری در شمال ایران و از مهم ترین مراکز گردشگری در جهان به حساب می آید. قدمت این کشور به هزاران سال پیش باز می گردد. قدیمی ترین کتیبه های یافت شده که متعلق به سده 14 قبل از میلاد هستند، نشان از قدمت این کشور دارند و در این کتیبه ها، مردمان سرزمین های غربی فلات ارمنستان را هایاسا می نامیدند. در قسمت های شرقی این فلات نیز قوم ارمنیا سکونت داشته اند. این گونه به نظر می رسد که ارمنستان امروزی، حاصل ادغام مردم بومی این دو قسمت بوده است. حدود 2500 سال قبل از میلاد مسیح "بل" با شکست بابلی ها قومی ارمنی را در منطقه آرارات بنیان نهاد.

تور ارمنستان 16 اسفند 96

 

بهترین زمان برای سفر به ارمنستان

این شهر کوهستانی است و در بیشتر ایام سال دارای آب و هوای مطلوبی می باشد. اما در برخی از ماه ها زیبایی های طبیعی در این کشور به اوج خود می رسند و شما می توانید بسیاری از تفریحات و سرگرمی ها را در شهرهای مختلف ارمنستان انجام دهید. اسفند ماه با توجه به اینکه به فصل شکوفایی نزدیک است، دارای آب و هوای مطلوبی می باشد و همچنین به علت این که هنوز تعطیلات شروع نشده، شهرهای مختلف از جمله ایروان دارای ازدحام کمتری است. بنابراین اسفند ماه یکی از بهترین زمان ها برای تور لحظه آخری ارمنستان می باشد.

از دیگر ایام مناسب، می توان به فصل بهار و اوایل پاییز نیز اشاره کرد. مخصوصا در ماه های اردیبهشت و خرداد که ازدحام کمتری دارد، از بهترین فرصت ها برای این تور محسوب می شوند. همین طور در نظر داشته باشید که در ایامی که ترافیک کمی برای تورها وجود داشته باشد، شما می توانید قیمت های مناسب تری را برای تورهای خود بیابید. در این زمان ها حتی قیمت های نسبتا مناسب تری را برای هتلهای ایروان و رستوران های این شهرها خواهید یافت.

بهترین زمان برای سفر به ارمنستان

 

شهر مذهبی اجمیازین ارمنستان

این شهر یکی از چهار شهر بزرگ کشور ارمنستان به حساب می آید. اوج قدرت و شکوه اجمیازین به قرن 3 و 4 قبل از میلاد باز می گردد. در این دوران، این شهر در نهایت شهرت بوده و پایتخت ارمنستان نیز بوده است. علاوه بر زیبایی های طبیعی بی نظیری که در این شهر خواهید یافت و جاذبه هایی که بی شک رقیبش را نخواهید دید، این شهر از نظر مذهبی نیز مشهور است. چرا که محل اقامت اسقف اعظم ارمنستان است. از این جهت دارای اهمیت مذهبی و سیاسی بالایی نیز هست. این شهر در نزدیکی غرب ایروان واقع شده است. شما در تور ایروان می توانید از این شهر تاریخی و زیبا دیدن نمایید.

بازدید از این شهر یکی از بهترین فرصت ها برای کاهش قیمت تور ارمنستان شما می باشد. کلیسای بزرگ اجمیازین در این منطقه توسط گریگورلوساوریچ طراحی و ساخته شده است که سر لوحه ی بسیاری از کلیساهای زیبا و بزرگ در جهان مسیحیت بوده است. مقبره ی این فرد در وسط همین کلیسا واقع شده است. شاه عباس صفوی نیز با الگو برداری از این بنا، دستور به ساخت کلیسای وانک در اصفهان داد که در همه دوران ها، مرکز روحانیت ارمنی ها و مسیحیان این شهر بوده است. این شهر سرشار از آثار تاریخی و باستانی بسیاری است که شما می توانید از آن ها بازدید نمایید.

شهر مذهبی اجمیازین ارمنستان

 

گشت و گذار در اجمیازین

همانطور که می دانید این شهر عمدتا یک شهر مذهبی برای ارامنه به حساب می آید. بنابراین می توانید قدیمی ترین و باشکوه ترین کلیساها را در این مکان بیابید. یکی از جاذبه های اجمیازین گشت و گذار و بازدید از این کلیساهای تاریخی و زیبا به حساب می آید. البته اگر بدانید که این کلیساها در چه محیط طبیعی و بکری ساخته شده اند، تمایل شما به دیدن آن ها چند برابر می شود. بیشتر آن ها در دره هایی زیبا و طبیعی هستند که علاوه بر بازدید آن ها، می توانید از طبیعت بی نهایت زیبای اطراف نیز لذت ببرید و در دل طبیعت به تفریح بپردازید.

عمده این منطقه سرسبز است و کمترین تفریح در این اماکن، پیاده روی و تماشای طبیعت، کوه ها و ارتفاعات این منطقه می باشد. همچنین این شهر دارای برکه های طبیعی زیبایی است که در اطراف آن گردشگران بسیاری به تفریح می پردازند. سرچشمه هایی که از دل کوه های این منطقه می جوشند نیز در نوع خود بی نظیرند و بر زیبایی اجمیازین افزوده اند. همچنین این سرچشمه ها محل زندگی پرندگان کمیابی هم هستند. شما در تور زمینی ارمنستان به راحتی می توانید از تمامی جاذبه های گردشگری ارمنستان دیدن کنید و لذت ببرید.

 

چگونه از تور آفردار ارمنستان اسفند 96 مطلع شویم؟

برای اطلاع از انواع تور ارمنستان می توانید به یک سایت خوب با محتوای مناسب دسترسی داشته باشید، تا در صورت برگزاری تورهای متنوع، شما را از آخرین و بروز ترین تورها مطلع سازد. سایت تورزپرس این امکان را برای کاربران خود فراهم کرده است تا به چنین وب سایتی دسترسی داشته باشند. به همین جهت با بسیاری از آژانس های مسافرتی معتبر در تعامل است تا با قرار دادن تورهای متنوع برای سراسر نقاط گردشگری جهان، تنوع قابل قبولی را برای گردشگران فراهم آورد. شما با مراجعه به لیست تورهای تورزپرس می توانید تورهای مختلف ارمنستان را مشاهده نموده و با مقایسه شرایط برگزاری و امکانات تور، بهترین تور را برای خود رزرو نمایید. همین طور امکان رزرو آنلاین تور برای کابران مهیا گردیده است. همین حالا می توانید تور ارمنستان 16 اسفند 96 را رزرو نمایید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها