تور ارمنستان 14 اسفند 96


تور ارمنستان 14 اسفند 96   Armenia Tour 5 March 2018

ارمنستان کشوری کوچک در شمال ایران و البته یکی از متمدن ترین کشورهای منطقه به حساب می آید. پایتخت آن شهر ایروان و از مهم ترین شهرهای آن است. مسیحیت در این کشور قدمت بالایی دارد و جزو اولین سرزمین هایی است که به دین حضرت مسیح روی آورده و تا کنون مذهب خود را حفظ نموده اند. از این جهت است که در سراسر ارمنستان شما به راحتی می توانید کلیساها و صومعه های کوچک و بزرگ زیبایی را بیابید. همچنین پس از انتخاب آیین مسیحیت در این کشور، تغییرات مهم سیاسی رخ داد که در آینده بین المللی آن نیز بی تاثیر نبوده است.

تور ارمنستان 14 اسفند 96

 

جاذبه های طبیعی ارمنستان در تور ارمنستان 14 اسفند 96

این کشور دارای جاذبه های گردشگری متنوع و متعددی است، اما زیبایی طبیعت در ارمنستان به حدی شگفت انگیز است که عمده این جاذبه ها طبیعت بکر و خرم این سرزمین را شامل می شوند. در هر فصلی جذابیت های خاص و بی نظیری را در ارمنستان خواهید یافت. این کشور کوهستانی به حساب می آید و دارای آتش فشان های بزرگ، دره های رودخانه ای، دریاچه ها و قله های مخروطی فراوانی است. وسعت زیادی از این سرزمین در ارتفاعات واقع شده اند که سبب به وجود آمدن جاذبه های طبیعی و تفریحات خاص خود در این مناطق شده اند. همچنین آبرفتی بودن بخش هایی از ارمنستان سبب حاصل خیزی و سرسبزی عمده این منطقه شده است. از جمله مشهورترین شهرهای خرم و پرگردشگر این کشور، هامالیر، جرموک و آشتاراک می باشند. 

جاذبه های طبیعی ارمنستان

 

شهر آشتاراک ارمنستان

شهر آشتاراک نیز یکی از جاذبه های طبیعی و بکر ارمنستان به حساب می آید و توانسته است تور ارمنستان را بیشتر از پیش جذاب و مورد توجه قرار دهد. آشتار یا همان ایشتار نام خداوند باستان است و به این علت که این شهر و سرزمین از زمان باستان وجود داشته است، به آن آشتاراک گفته می شود. همچنین معنای دیگر آن نیز به معنای قلعه می باشد. قدمت آشتاراک بسیار بلند بالا است و جزو قدیمی ترین شهرهای ارمنستان به حساب می آید. در دوره ای این شهر رو به ویرانی نهاد، اما ایرانیان در قرن 17 دوباره آن را بازسازی کرده اند. آثار باستانی و تاریخی در این شهر به اندازه ای فراوان است که می توان آشتاراک را یک موزه بزرگ و بی نظیر در جهان دانست که نشان از تمدن و فرهنگ کهن مردم این سرزمین دارد و علاقه مندان زیادی را برای تماشای خود به ارمنستان می کشاند.

آشتاراک در مجموع 7.5 کیلومتر مربع مساحت دارد که در این پهنه در حدود 19000 ارمنی زندگی می کنند. از مهم ترین کلیساهای ارمنستان سه کلیسای رنگی در این شهر هستند که بنا به افسانه ای در گذشته، در قرون مختلف ساخته شده اند و زیباترین آن ها کلیسای قرمز است که در قرن 7 میلادی بنا شده است. این شهر کوچک اما خاص در استان آراگاتسوتن ارمنستان واقع شده است. نکته جالب توجه درباره این شهر آن است که آشتاراک با شهر آلفورویل فرانسه از سال 1993 میلادی خواهر خوانده هستند. برگزاری تور ارمنستان از اردبیل یکی از راحت ترین سفرهای زمینی به این کشور می باشد که هم اکنون امکان رزرو و خرید آن در لیست تورهای تورزپرس موجود می باشد.

 

تفریح در آشتاراک

طبیعت پر رنگ ترین جاذبه ی سراسر ارمنستان است. آب و هوای خوش و بی نظیر در این شهر در کنار طبیعت بکر آن سبب می شود بسیاری از تفریحات در دل طبیعت در آشتاراک ایجاد شود. دره های زیبا، جنگل ها و ارتفاعات سرسبز محل هایی است که تفریحات بسیاری را گرد خود فراهم کرده اند. بخشی از دیدنی ها در آشتاراک مربوط به آثار باستانی و تاریخی می شود. از جمله آن ها می توان به پل کاساخ متعلق به قرن 17 که بر روی رودخانه کاساخ تاسیس شده است اشاره کرد. کلیسای ساغموساوانک، کلیسای کرموروور، آثار تاریخی آفتامیر و کلیسای سنت سرکسیس از دیگر بخش های باستانی آشتاراک به حساب می آیند. همچنین خانه - موزه پرژ پروشیان که در سال 2008 دوباره مرمت و بازسازی شده است نیز جالب توجه می باشد.

باشگاه سوارکاری آیرودزی یکی از محبوب ترین تفریحات در حومه این شهر است. شما در این محل می توانید به راحتی اسب سواری کنید، به دیگر اسب ها غذا بدهید و از نزدیک با آن ها در تماس باشید و همچنین از آموزش هایی که در این مجموعه درباره اسب ها داده می شود، بهره مند شوید. اسب سواری در آب و هوای خوش این شهر یکی از محبوب ترین تفریح ها به حساب می آید.

همچنین جالب است بدانید که این شهر از نظر اقتصادی نیز کمک بسیار مهمی برای ارمنستان است. به گونه ای که بزرگترین شرکت های لبنی و تامین آن در این شهر واقع شده است. همچنین مواد غذایی پروتئینی، انواع نوشیدنی ها و انگور از دیگر مواردی است که از این شهر به دست می آید. همین حالا برای شرکت در تور ارمنستان 14 اسفند 96 و رزرو آنلاین تور به لیست تورهای ما مراجعه نمایید.

شهر آشتاراک ارمنستان

 

قیمت تور لحظه آخری ارمنستان اسفند 96 چگونه است؟

برای آگاهی از قیمت تورهای متنوع ارمنستان می توانید از سایت تورزپرس و لیست تورهای ما بازدید فرمایید. در این لیست سعی شده است تا شما را در جریان آخرین بروزرسانی ها و جدیدترین تورهای در حال برگزاری قرار دهیم. تورهای ارزان و تورهای لحظه آخری از مهم ترین قسمت های این بخش است که بسیاری از گردشگران همواره به دنبال رزرو این گونه تورها هستند. پیدا کردن تورهای لحظه آخری ارمنستان در فصل سرد، خصوصا در اسفند ماه راحت تر است. تفاوت قیمت های محسوسی بین تورهای معمولی و این نوع تورها وجود دارد و همین علت، دلیل محبوبیت تورهای لحظه آخری می باشد. شما با انتخاب یک تور لحظه آخری و همچنین سفر در ماه اسفند که یک ماه خلوت و ارزان محسوب می شود، می توانید قیمت تور ارمنستان خود را تا حد زیادی کاهش دهید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها