تور ارمنستان از اصفهان


تور ارمنستان از اصفهان  Tour of Armenia from Isfahan  

ارمنستان یکی از کشورهای توریستی دنیاست که امروزه در منطقه قفقاز واقع شده است. اما در قدیم بخشی از جمهوری‌ های اتحاد جماهیر شوروی محسوب می شده است. این کشور یک کشور باستانی است که در مرز اروپا و آسیا قرار دارد و از تاریخ و فرهنگی غنی برخوردار است. پایتخت آن نیز شهر ایروان است که یکی از شهر های پر گردشگر دنیا می باشد که سالانه میلیون ها گردشگر به آن سفر میکنند. اصفهان به عنوان یکی از مبدا های ایران است که می توانید سفر خود به ارمنستان را از فرودگاه بین المللی آن آغاز کنید. اگر اهل اصفهان هستید، می توانید تور ارمنستان از اصفهان را برای خود برگزینید.  با ما همراه باشید.

تور ارمنستان از اصفهان
 

درباره ارمنستان

یکی از دلایلی که باعث شده این کشور در بین مردم دنیا محبوب باشد، این است که ارمنستان اولین کشور مسیحی دنیاست و به همین دلیل کلیساهای زیبا و قدیمی زیادی در آن وجود دارد که موجب میشود تاریخ دوستان به این کشور زیبا سفر کنند و از معماری باشکوه بناهای قرون وسطایی دیدن کنند. علاوه بر از جاذبه های تاریخی و فرهنگی که در این کشور وجود دارد، طبیعت سرسبز ارمنستان  نیز از جمله دلایل سفر به این کشور به شمار میرود. با توجه به قرار گرفتن ارمنستان در شمال منطقه ای معتدل و همینطور پایین بودن میزان بارندگی در این کشور، ارمنستان از آب و هوایی خشک و قاره ای برخوردار است. تابستان های آن آفتابی و کوتاه و زمستان هایی سرد و طولانی دارد. بهتر است بدانید که اواخر تابستان و اواسط بهار بهترین زمان برای سفر به ارمنستان محسوب میشود.

 
ارمنستان
 
 

جاذبه های گردشگری در تور ارمنستان از ایروان

ایروان، گیومری، دلیجان و وانادزور از جمله شهرهای مهم و گردشگری ارمنستان می باشند که علاوه بر داشتن آثار جذاب گردشگری، مردمی مهربان و مهمان نواز دارند. از مهمترین جاذبه های گردشگری ارمنستان میتوانیم به صومعه تاتو بنای باشکوه قرن نهم میلادی و سوار شدن در طولانی ترین روپ وی دنیا، کلیسای اچمیادزین اولین کلیسای جامع مسیحیت در کل دنیا، دریاچه سوان یکی از بزرگ ترین دریاچه های آب شیرین در جهان، و روستای قدیمی خندزورسک اشاره کرد که در بین گردشگران بسیار محبوب هستند. با توجه به نزدیکی ایران به ارمنستان و از آنجا که ایرانیان برای رفتن به ارمنستان از ویزا داشتن بی نیاز هستند، بسیاری از گردشگرانی که به این کشور سفر می کنند ایرانی هستند.

مردم ما می توانند از چند طریق خود را به ارمنستان برسانند. هم از طریق تور ارمنستان که از طریق زمینی و هوایی انجام میشود و هم به روش شخصی که با استفاده از اتوبوس، هواپیما و ماشین های شخصی صورت میگیرد. انتخاب هر کدام از این روش ها کاملا بستگی به روحیه و میزان هزینه مد نظر شما دارد. هزینه ی وسایل نقلیه عمومی در ارمنستان نیز مثل تاکسی و اتوبوس تقریبا در این کشور یکسان است و میتوان گفت که در مقایسه با بسیاری از هزینه ها، هزینه کمتری دارند. به همین دلیل قیمت تور ارمنستان نسبت به خیلی از نقاط دیگر پایین تر اس . برای رزرو تور ارمنستان از اصفهان و سایر شهرها، از صفحه تور ها در سایت میتوانید بدون هیچ مشکلی اقدام به رزرو آنلاین تور کنید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها