تور ارزان کیش فروردین


تور ارزان کیش فروردین   Cheap Tour of Kish Farvardin

این جزیره بزرگ و زیبا در خلیج فارس یکی از مهم ترین منابع جزایر مرجانی در جهان به شمار می رود. مرجان ها آبسنگ هایی هستند که باعث ایجاد تنوع زیستی در آب های آزاد می شوند. موجودات زنده زیادی در این جوامع زنده به حیات خود ادامه می دهند که زیبایی خیره کننده ای را به آب های منطقه می بخشند. سواحل نقره ای رنگ در کنار مرجانی بودن این جزیره، جذابیت بی حدی را به کیش بخشیده است. آب در سواحل کیش به حدی شفاف و زلال است که شما تا چند متر زیر آب را می توانید ببینید. حتی در همین اعماق کم هم انواع و اقسام ماهی های زیبا و رنگارنگی زندگی می کنند که شما با کمی غذا دادن به آن ها می توانید آن هارا به سوی خود بکشانید. در تور ارزان کیش فروردین حتما از سواحل زیبای آن دیدن کنید.

تور ارزان کیش فروردین

 

پارک شهر کیش

این پارک همچون یک پارک ملی شهری بسیار کامل و مجهز به برطرف کردن علاقه مندی های گردشگران است. نیمی از محیط پارک با درختان و گیاهان سازگار با آب و هوای کیش زینت داده شده اند و توانسته است محیط سرسبزی را در پارک ایجاد نماید. همینطور در مرکز این پارک یک میدان گل بزرگ قرار دارد که با مدرن ترین طراحی ها، فضای طبیعی، زیبا و چشم نوازی را پدید آورده است. فواره ها و آب نماهایی که در این محل طراحی شده اند، علاقه مندان زیادی را به خود مشغول می کنند. در قسمت های مختلف پارک زمین های ورزشی همیشه شلوغ و پر از جمعیت هستند و گردشگران به تفریح در آن ها می پردازند. دیوارهایی که دور تا دور پارک کشیده شده اند، توسط هنرمندان با نقاشی های زیبایی تزیین شده اند. یک دریاچه مصنوعی در وسط پارک به همراه قایق های پدالی از دیگر جاذبه های طبیعی و تفریحی پارک شهر کیش می باشد که شما می توانید در تور کیش آن ها را تجربه کنید.

پارک شهر کیش

 

جزیره هندورابی کیش

یکی از جزیره های زیبا در اطراف کیش می باشد که حدود 23 کیلومتر مربع وسعت دارد. این جزیره چشم انداز بسیار زیبایی از خلیج دارد. سواحل شنی آن محلی بسیار مناسب برای گذران وقت در کنار خلیج هستند. تخت سنگ های طبیعی منطقه به گونه ای هستند که مناظر زیبایی را برای بازدیدکنندگان فراهم آورده اند. اسم هندورابی از روستایی با همین نام که در جزیره قرار دارد گرفته شده است. قریه های دیگری نیز در اطراف آن وجود دارند. این جزیره تقریبا خالی از سکنه است و تنها گردشگرانی که برای بازدید از زیبایی های آن به این نقطه می آیند، در آن رفت و آمد دارند و تعداد کمی در آن سکونت دارند.

جزیره هندورابی کیش

 

چگونه می توانیم از تور لحظه آخری کیش مطلع شویم؟

تورهای لحظه آخری همواره مورد نظر و توجه علاقه مندان و البته کسانی است که زیاد سفر می کنند. شما با رزرو تور لحظه آخری کیش می توانید از قیمت های به نسبت پایین تری برای تور خود بهره مند شوید. به همین خاطر است که پیدا کردن و رزرو نمودن تورهای لحظه آخری تا این حد برای برخی از گردشگران اهمیت دارد. شما با دسترسی داشتن به سایت تورزپرس می توانید از جدیدترین بروز رسانی های آژانس های مسافرتی مختلف مطلع شده و در صورت برگزار شدن تور مورد علاقه تان، به موقع از آن آگاه شوید و به خریداری و رزرو آنلاین تور بپردازید. همچنین برای اطلاع از آخرین تغییرات تورهای در حال برگزاری، به لیست تورهای ما مراجعه نمایید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر

جدیدترین نوشته ها