تور ارزان کانادا


تور ارزان کانادا در سایت تورزپرس

تور ارزان کانادا ::کانادا کشوری است در شمال مجموعه کشور ها آمریکای شمالی , با مساحت ۹٬۹۸۴٬۶۷۰ کیلومتر مربع , دومی مرزو بوم وسیع عالم است .

اگر‌چه کانادا , دو‌مین سرزمین پهناور دنیا به حساب می آید , ولی کشور کانادا فقط نزدیک به ۳۵ میلیون نفر ( در سال ۲۰۱۴ ) جمعیت دارد.

شما در سایت تورزپرس با  تور کانادا می توانید با تور ارزان کانادا و قیمت های مناسب آشنا شوید. پس با ما همراه باشید.

تور ارزان کانادا

ساختار حکومت در کانادا از فرمان روا یا این که ملکه بریتانیای کبیر , دولت فدرال , دو مجلس سنا و عوام , دولت‌های ایالتی و یک فرمان‌دار کل که تحت عنوان نماینده ملکه اجرای نقش مینماید , ساخته شده ‌است .

کسانی که در کانادا رأی می دهند و شهروندان کانادا هم در این قاعده قرار می گیرند . این مرزو بوم تا سال ۱۷۱۳ مستعمره فرانسه بود . در قرن نوزدهم کانادا استقلال یافت .

فرد نخستین کانادا ملکه الیزابت دوم است و همه ی کارها با امضای وی رسمیت می یابد.

پایتخت سیاسی این کشور  شهر معروف اتاوا است , محلی که در آن مجلس این کشور و همین طور خانه فرمان دار کل در این منطقه واقع شده است.

وی به طور تشریفاتی مدیر این کشور است و تحت عنوان نماینده ملکه الیزابت دوم در کانادا , مستعمره قدیمی بریتانیای کبیر , معاش میکند .

این مرزو بوم با دارا بودن ۱۰ استان و ۳ منطقه به وسیله دولت‌ استانی و غیر وابسته از نیز سازمان می شود اما در کل زیر پوشش دولت فدرال سازمان می شود .

این مرز و بوم از غرب و شرق به اقیانوس اطلس و اقیانوس آرام و از شمال به اقیانوس یخ‌زده شمالی و مجموعه کشورها شمالگان محدود میشود و از جنوب و شمال غرب با آمریکا ایالات متحده همسایه‌است .

در حدود ۹۰ درصد از جمعیت این مرزوبوم تا مسافت ۲۰۰ کیلومتری مرز ایالات متحده معاش میکنند . با وجود وسعت مضاعف مضاعف این مرز و بوم , کانادا از لحاظ پراکندگی جمعیت چهار‌مین مرز و بوم دنیاست .

در هر کیلومتر مربع تنها سه نفر معاش می نمایند و 6 شهر این کشور که جمعیتی بیشتراز یک میلیون نفر دارا هستند عبارتند از : تورنتو , مونترآل , ونکوور , کلگری , ادمونتون و اتاوا

پایتخت کشور کانادا : شهر اتاوا پایتخت مرزو بوم کانادا بوده و حدود یک میلیون نفر جمعیت داراست . بیشترین جمعیت شهر کانادا متعلق به تورنتو می‌باشد که جمعیت تورنتو وسیع GTA حدود ۵ . ۵ میلیون نفراست . شهرهای مونترال و ونکوور با ۳ . ۴ و ۱ . ۹ میلیون نفر در جایگاه های بعدی می باشند .

پایتخت کشور کانادا

جمعيت کشور کانادا : جمعيت کانادا بر اساس آخرين گزارش سازمان آمار کانادا ( ۱۵ نوامبر ۲۰۱۴ ) ۳۵٬۸۳۰٬۰۰۰ نفر است . حدود ۸۰ % مردمان کانادا در شهرهایی که کمتر از ۲۵۰ کیلومتر تا مرزهای ایالات متحده مسافت دارا‌هستند معاش مینمایند .

مسافرت به کشور کانادا: هجرت به کانادا یکی‌از مهم‌ترین بخشهای اقتصاد و جمعیت کانادا به حساب می‌آید . سالانه هزاران نفر از مهاجرتهای رسمی و کلاسهای متعدد مهاجرتی وارد کانادا شده و در بازار کار کانادا درگیر به جذب و آغاز معاش تازه می نمایند .

جمعیت فرانسوی زبان ها : گویش فرانسه گویش مادری بیش از ۶ . ۶ میلیون نفر در کانادا است . اکثر فرانسوی زبانان در استان کبک معاش می کنند .

مونترآل دو‌مین شهر وسیع فرانسوی گویش دنیاست ولی نزدیک به يك میلیون نفر از آن‌ها در استان‌های دیگر کانادا خصوصا انتاریو و نیوبرانزویک معاش می کنند . لهجه فرانسه به همراه لهجه انگلیسی , دو لهجه قانونی در میهن کانادا محسوب میشوند .

اقتصاد کانادا : کانادا , ‌ تحت عنوان یک کدام از اعضای تیم هشت مرز و بوم صنعتی جهان , دارنده اقتصاد گسترده و گوناگونی است .

واحد پول کانادا , دلار است که از لحاظ حجم مبادلات در مرحله جهانی هفتمی واحد پول جهان است . صنعت های منابع ارگانیک از قبیل بیشه داری , معدن داری , کشاورزی , صنعت های نفت و گاز ارگانیک , و ماهیگیری از مهم‌ترین منابع ایجاد شغل و درآمدهای صادراتی می‌باشند .

کانادا همینطور رهبر عالم در قضیه رابطه رویه به دور , بیوتکنولوژی , هوافضا و صنعت های دارویی است . روز آپدیت تعداد کارونیروی انسانی در سرویس ها و صنعت های حرفه آوری داده ها افرایش میابد .

کانادا کشوری نوین و دارنده فناوری توسعه یافته ‌است و قدرت تأمین انرژی سوختی خویش از منابع درون‌مرزی را داراست . این مرزو بوم دارنده منابع گسترده ارگانیک است , و بعضا از استان‌های آن تعلق شديدي به بهره از این منابع دارا‌هستند .

این میهن از لحاظ صنعت و فناوری , کشوری توسعه یافته است که سیستم اقتصادی آن به شدت مخصوصا در بخش بازرگانی و داد و ستد به ایالات متّحده بستگی دارد .

به گونه ای که سبب شده این مرز و بوم ارتباط اقتصادی پیچیده و بلند مدتی را با این مرزو بوم داشته باشد - تعلق این مرزو بوم به بخش منابع ارگانیک گرانبهایش هم دوچندان مضاعف می باشد .

قربت جغرافیایی این مرزو بوم , به ایالات متحده منجر شده تا رابطه ها اقتصادی کانادا و ایالات متحده مضاعف گسترده باشد , به گونه‌ای که ایالات متحده و کانادا وسیع ترین ارتباط اقتصادی را در دنیا دارا‌هستند و حجم معاملات این دو مملکت با نیز از معاملات هر دو میهن دیگری در عالم بیشتر است .

تورنتو هم که از شهرهای کلیدی این مرزوبوم است از دید فعالیتهای بورسی در جهان بین ۱۰ مرزو بوم دارای اهمیت از نگاه بورس است .

کانادا در کنار ایالات متحده و مکزیک اعضای تشکیل دهنده عهدوپیمان تجارت آزاد آمریکای شمالی NAFTA است .

آب و هوای کشور کانادا :

فصل بهار : فصل بهار فصل باراني در اغلب شهرهای کانادا است. دماي هوا درطول روز گرم می شود ولی در شب به سمت سرما می رود .

مجموع دماي هوا در این کشور در ماه هاي مارس , آوريل و اوايل نزدیک به دوازده درجه می رسد.

فصل تابستان : فصل‌تابستان رسماً از ۲١ ژوئن آغاز مي شود . ولي براي اکثر زمان ها كانادايي ها ماه هاي جولاي و آگوست فصل تابستان محسوب مي شود .

در جنوب كانادا دماي هوا به صورت عادی بالاي بیست درجه می رسد و گاهي زمان ها به بالاي سی درجه سانتی گراد می رسد.

فصل پائيز : فصل پائيز از ماه سپتامبر آغاز مي شود . هوا خنك مي شود و برگهاي درختان رنگ زرد مي شوند و مي ريزند . معمولاً در فصل پاییز باران در این کشور زیاد می بارد .

در برخي بخش ها كانادا بخصوص در بخش ها شمالي این کشور و يا كوهستاني کانادا برف از وسطای اکتبر شروع می شود. معمولا دماي هوا در روز درحدود ده تا دوازده درجه  مي باشد . ماههاي پائيز عبارتند از سپتامبر , اكتبر و نوامبر .

فصل زمستان : در حین ماههاي فصل زمستان ( دسامبر , ژانويه و فوريه ) دماي هوا در بيشتر نقاط كشور طی روز و شب زير صفر است .

دماي برخي بخش ها گاهاً به ۲۵ - جايگاه زير صفر مي برسد و اين در حالي است كه سواحل غربي كانادا به تدریج دماي زير صفر را تجربه مي كنند .

در بيشتر بخش ها كانادا از وسط دسامبر تا میانه ماه مارس برف بر مشاهده می شود . هر چه قدر شهر های کانادا به شمال این کشور نزدیک شود زمستانی سخت را دارد.

تور ارزان کانادا :

در سایت تورزپرس شما می توانید با قیمت تور کانادا و تور ارزان کانادا و شرایط مهاجرت با کانادا آشنا بشید .

 

 
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر
 • تور ارزان کانادا | یکشنبه 17 اردیبهشت 1396

  واقعا تور ارزان کانادا مطالب فوق العاده ای داشت
 • اکبری | یکشنبه 17 اردیبهشت 1396

  تور های ارزان کانادا را در کجای سایت می توان دید
 • کیومرث ایمانی | یکشنبه 17 اردیبهشت 1396

  در لینک تور کانادا به نشانی زیر
  https://tourspress.com/category/تور-کانادا
نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها