تور ارزان پوکت فروردین


تور ارزان پوکت فروردین ( Cheap Phuket Farvardin Tour )

جزیره پوکت از محبوب ترین جزایر تایلند است که پیش از میلاد مسیح کشف شده و در قرن سوم بعد از میلاد، بطلیموس (یک جغرافی دان یونانی) از پوکت سخن گفته است. این جزیره به دلیل صنایع غنی اش مورد توجه تاجران بوده، اما گردشگری پوکت از زمانی که تایلند توسعه گردشگری خود را آغاز کرد مورد توجه قرار گرفت. جزیره پوکت با طبیعت بکر و بی نظیرش از بزرگترین جزیره های تایلند است و 867 کیلومتر با بانکوک فاصله دارد.

پوکت دارای سواحل عمومی بسیاری است ولی ساحل کارون و ساحل پاتونگ از مهم ترین سواحل آن هستند. یکی از جذاب ترین و محبوب ترین دیدنی های پوکت در نزدیکی ساحل پاتونگ قرار گرفته و نامش پوکت فانتاسی است که با برنامه شبانه آتش بازی، نمایش و رقص فیل ها، بازار صنایع دستی و نمایش فرهنگ و سنت های تایلندی، شبی به یادماندنی را برایتان رقم خواهد زد. نزدیک به معبد چالونگ، باغ وحش پوکت قرار دارد که با حیوانات متنوع جایی سرگرم کننده برای کودکان و بزرگسالان است.

 

معبد چالونگ از بزرگترین و پربازدید ترین معابد پوکت

این معبد از محبوب ترین جاذبه های توریستی پوکت به شمار می رود. قدمت آن به اوایل قرن 19 میلادی باز می گردد و در لنگرگاه چالونگ و تقریبا نزدیک به پوکت واقع است. تندیس هایی از طلا از بزرگان دین بودائیسم در این معبد دیده می شود. همچنین دیوار و سقف در این معبد با نقاشی های حماسی بی همتایی مزین شده است. ساعت بازدید از این معبد از زمان طلوع خورشید تا آخر شب می باشد ولی برای تماشای مراسم عبادت (مراسمی جالب که توسط راهبان انجام می شود)، باید ساعت 5 بعد از ظهر در معبد حضور داشته باشید.

برای ورود به این معبد مهم بودایی باید لباسی پوشیده و مناسب داشت و همچنین باید کفش ها را هنگام ورود به معبد در آورد. این معبد 36 مجسمه از بودا دارد و شاید بتوان آن را جزء بزرگترین معابد تایلند دانست.

 

سینمای شناور پوکت

یکی از جاذبه های گردشگری پوکت در تور ارزان پوکت فروردین 97 سینمای شناور است که به وسیله استدیو اوله اسکرین در سال 2012 ساخته شده است. در این سینما که در بین دو صخره در نزدیکی جزیره ی کودا ساخته شده، تماشاگران روی قطعه های گنجانده شده روی قایق جای می گیرند و با لذت از امواج دریا به تماشای فیلم می نشینند. این سینما به وسیله مواد قابل بازیافت ساخته شده و سازگار با محیط زیست است. بنابراین علاقمندان به محیط زیست نیز می توانند از این سینما استفاده کنند. در سفر رویایی تان در تور پوکت ، پس از بازدید از خلیج ها و جزایر بی نظیر آن، از سینمای شناور پوکت نیز دیدن کنید تا تور ارزان پوکت فروردین را به توری خاطره انگیز برای خود مبدل سازید.

 

چرا در برخی از ماه ها قیمت تور بالا و در برخی ماه ها قیمت ها پایین هست؟

قیمت تور با زمان ارائه آن ارتباط مستقیم دارد. در زمان هایی که تورهای خارجی و داخلی پرگردشگر هستند، مثل تابستان و اوایل بهار، قیمت تورها نیز به نسبت بالاتر هستند. اما بقیه مواقع قیمت تورها با کم شدن متقاضی کاهش می یابد. مثلا بعد از تعطیلات نوروزی، قیمت تور با کاهش 30 درصدی مواجه می شود، البته نسبت به ایام نوروز! بنابراین آژانس ها تورهای خود را با تخفیف ارائه می کنند.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر
  • یزدان | پنج‌شنبه 04 آبان 1396

    رزرو تور پوکت به چه صورته؟
  • مهدیس رضایی | پنج‌شنبه 04 آبان 1396

    تور ارزان پوکت قیمتش چقدره؟
نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها