تور ارزان پاتایا فروردین


تور ارزان پاتایا فروردین

پاتایا شهری ساحلی در صد کیلومتری بانکوک و در حاشیه خلیج سیام است. این شهر در جوار دریایی آبی و آرام، ساحل ماسه ای، درختان زیبای استوایی و پارک های جنگلی متعدد واقع شده است. از مکان های دیدنی در تور پاتایا می توان مواردی که در زیر به آن اشاره می کنیم، نام برد. و دیگر جاذبه های توریستی پاتایا در قسمت دوم توضیح داده خواهد شد. با سایت تورزپرس همراه باشید.

 

مینی سیام در پاتایا

مجموعه نمایشگاهی آثار تاریخی کشورهای جهان، یا مینی سیام در شهر پاتایا قرار دارد. هر کشور برای خود، یک نماد یا اثر تاریخی برجسته و مهم که برخی قدیمی و مربوط به هزاران سال قبل هستند، دارد. بعضی از این آثار نیز مربوط به هنر مدرن و معاصر است. مجموعه ای از آثار تاریخی و نمادین کشورهای دنیا در مینی سیام در اندازه کوچک تر به دست هنرمندان تایلندی ساخته شده است. چهار هکتار از مساحت این پارک به ساخت هشتاد اثر تاریخی کشورهای مختلف جهان، از یک تا 25 برابر، کوچک تر از اندازه واقعی آن اختصاص داده شده است. در سفر به پاتایا، حتما از این نمایشگاه هیجان انگیز دیدن کنید.

سالانه حدود ده میلیون گردشگر خارجی و هزاران گردشگر تایلندی به خاطر همین ماکت ها و مدل ها به این پارک می آیند و از آن دیدن می کنند. یکی از جالب ترین آثار این پارک، بنای تخت جمشید است که بینندگان زیادی را به خود جلب کرده است و توسط سفارت ایران در سال 2006 ساخته شده است. مجسمه ابوالهول مصر، برج ایفل، کلیسای نوتردام، نمایی از خیابان شانزلیزه و یادبود زندان باستیل فرانسه در بخش کشور فرانسه نیز دیده می شود. باید متذکر شد که آثاری که در این مکان ساخته شده اند، مورد تایید سازمان جهانی یونسکو و در فهرست میراث جهانی یونسکو هستند. مجموعه مینی سیام، به لحاظ اعتبار، سومین مجموعه در دنیا است. دو مجموعه دیگر در تایوان و هلند هستند. در مجموعه مینی سیام، 125 مدل مینیاتوری وجود دارد که دیدن آن ها نصف روز زمان می برد. تور ارزان پاتایا فروردین 97 در سایت تورزپرس در دسترس می باشد که می توانید قیمت تور را در آن مشاهده کنید.

 

باغ درخت های فسیلی پاتایا

بیش از یک میلیون درخت که در طی هزاران سال به سنگ فسیلی تبدیل شده اند، در این باغ به نمایش  گذاشته شده و جذابیت خاصی دارد. نمایش جنگ با تمساح ها در قسمتی از این باغ اجرا می شود. در این نمایش جذاب، دو نفر با چندین تمساح مبارزه می کنند. این باغ یکی از جاذبه های گردشگری مهم در پاتایا است که محبوبیت و معروفیت بالایی در تایلند دارد.

 

جشنواره موتور سیکلت ها پاتایا

هر سال در اواسط ماه فوریه (حدود 26 بهمن)، جشنواره موتور سیکلت های "چاپر" و "کاستوم" در پاتایا برگزار می شود و تعداد زیادی از علاقمندان برای تماشای بیش از هفت هزار موتور سوار به شهر دیدنی پاتایا می آیند. شما هم می توانید از طریق رزرو تور یا خرید تور از این جشنواره زیبا دیدن کنید. این جشنواره بین المللی که شرکت کنندگان و تماشاگرانی از سراسر دنیا دارد، موتور سیکلت هایی را به نمایش می گذارد که به راحتی، توان برابری با اتومبیل های پرسرعت را دارند. در این جشنواره علاوه بر نمایش موتورسیکلت های فوق العاده، غرفه هایی نیز برای نمایش و فروش موتور سیکلت و قطعات آن و همچنین فروش لوازم و لباس های معروف کابوی ها وجود دارد.

 

چرا قیمت تورهای پاتایا در آژانس های مختلف متفاوت است؟

آژانس های مسافرتی بنا بر امکاناتی که در داخل پکیج های خود قرار می دهند، سبب می شود قیمت های هر تور متفاوت باشد و این طبیعی است. دلایلی که می تواند در قیمت تورها تاثیر مستقیم داشته باشد، عواملی همچون مدت زمان اقامت، نوع پرواز، نوع هتل اقامت و خدماتی است که در آن پکیج برای تور مورد نظرتان لحاظ شده است. به همین دلیل طبیعی است که تور پاتایا در یک آژانس با آژانس دیگری تفاوت قیمت داشته باشد. در اصل شما باید به خدمات آن پکیج توجه داشته باشید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر
  • درسا | شنبه 25 شهریور 1396

    تور لحظه آخری پاتایا چند است؟آیا تو ترکیبی پاتایا پوکت هم دارین؟پاتایا از لحاظ ؟آب و هوایی در پاییز چگونه است؟
    مائده عبدالهی | 2017-09-16 11:56:39

    دوست عزیز برای آگاهی از قیمت تورهاو نحوه ی رزرو تورها تماس حاصل فرمایید یا به قسمت تورها مراجعه فرمایید.
  • محمدامین | یکشنبه 26 شهریور 1396

    تو ارزان پاتایا دارای چه ویژگیهایی هست؟آیا ارزان بودن تور به علت عدم کیفیت هستش یا که تخفیف گذاشتید.
نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها