تور ارزان مسکو فروردین


تور ارزان مسکو فروردین  Cheap tour of Moscow Farvardin

مسکو به عنوان یکی از بزرگترین و معروفترین شهر ها در سطح جهانی به حساب آمده و همچنین پایتخت کشور روسیه نیز هست. این شهر همچنان بزرگ ترین شهر در اروپا و یازدهمین شهر بزرگ در جهان به حساب می آید. مسکو مرکز اقتصادی، سیاسی، فرهنگی، مالی، آموزشی و مذهبی روسیه می باشد. شهر مسکو از چهار خط هوایی برخوردار است که می توان از این منطقه به نقاط مختلف این کشور و یا دیگر کشور ها سفر کرد. از دیگر عناوین این شهر می توان به موسسه های ورزشی، آموزشی و فرهنگی آن اشاره کرد که در سطح جهانی و جزو برترین کشور های دنیا قرار دارد. اگر به دنبال آن هستید که درباره مسکو اطلاعات بیشتری را کسب کنید، در ادامه همراه ما باشید.

تور ارزان مسکو فروردین

جاذبه های گردشگری مسکو متعدد و متفاوت می است. به طوری که هر ساله تورسیت های زیادی را به این شهر می کشاند تا از تمامی جاذبه هایش بازدید نمایند. شهر مسکو به دلیل قرار گرفتن در شمالی ترین قسمت از روسیه و نزدیک بودن به قطب شمال، دارای آب و هوایی سرد می باشد و در ماه های زمستان، هوایی بسیار سرد و یخبندان دارد. در سال 1992 میلادی در روسیه مرکز تجارت جهانی مسکو تاسیس شد تا تبدیل به یک منطقه تجاری در قسمت شرقی اروپا شود. یکی از اتفاقات بد در پیشینه روسیه، حمله تاتار ها در سال 1571 میلادی می باشد که تمامی شهر را بجز کرملین به آتش کشاندند و در طی سال های 1237 تا 1338 مغولان به این شهر حمله کردند و شهر را تا آخرین ساختمان تخریب و آتش زدند و تمامی ساکنان این شهر را به قتل رساندند.

 

کلیسای جامع سنت باسیل

یکی از جاذبه های زیبا و دیدنی این شهر می باشد که خیلی ها با توجه به این که به این شهر سفر نکرده اند، اما این جاذبه را می شناسند. این گنبد های رنگی و زیبا در قرن 16 به دلیل پیروزی روسیه در برابر لهستان ساخته شد، تا نمادی از پیروزی باشد که در یادها همیشه مانده و زنده باشد. تور ارزان مسکو فروردین 97 یکی از بهترین تور هایی می باشد که سایت تورزپرس به شما عزیزان و علاقه مندان به سفر پیشنهاد می کند. این کلسیای زیبا به گونه ای یکی از نماد های اصلی شهر مسکو و روسیه به حساب آمده و برای مردم این کشور ارزش بالایی دارد.

کلیسای جامع سنت باسیل

 

گالری ترتیاکوف

یکی از جاذبه های گردشگری شهر مسکو این موزه زیبا می باشد که با مراجعه با آن می توان با فرهنگ و هنر باستانی روسیه آشنایی بیشتری پیدا کرد. این موزه گالری در خانه پاول میخایلوویچ ترتیاکوف که در سال 1751 میلادی خریداری شده بود واقع شده است و این بازرگان روس طی سال ها به جمع آوری کردن این هنر ها مشغول بوده است، و حال تبدیل به یک کلیکسیون کاملی از هنر های روسیه شده است و تورسیت های زیادی برای بازدید از این هنر های زیبا و آشنایی با فرهنگ و هنر مردمان این سرزمین از این موزه بازدید می کنند. اسم گالری ترتیاکوف بر اساس نام او برای یادگار ماندن او گذاشته شده است.

موزه ترتیاکوف

 

قیمت تور مسکو چقدر است؟

شهر مسکو شهری زیبا و پر جاذبه است که توریست های زیادی برای بازدید از این جاذبه ها به روسیه سفر می کنند. قیمت تور مسکو به گونه ای نسبتا معمولی می باشد به طوری که از قیمت 2,000,000 تومان شروع شده و تا قیمتی حدود 4,000,000 تومان و بیشتر ادامه دارد. در واقع اختلاف قیمت ها به خاطر امکانات تور و مدت اقامت در آن ها است. اگر علاقه مند سفر به شهر مسکو هستید برای خرید تور به لسیت تور های سایت تورزپرس مراجعه کرده و بر اساس بودجه مدنظر خود، تور مناسبی را به ثبت برسانید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر
  • Mohsen | پنج‌شنبه 13 مهر 1396

    تور 5 شب و 4 روز مسکو چنده ؟
  • دانیال | پنج‌شنبه 13 مهر 1396

    تور آفردار مسکو در چه ماهی هستش ؟
نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها