تور ارزان مالدیو فروردین


تور ارزان مالدیو فروردین ( Cheap tour of Maldives Farvardin )

مالدیو کشوری متشکل از 192 جزیره در اقیانوس هند بوده و پایتخت آن ماله است. این کشور کوچک ترین کشور قاره آسیا از نظر جمعیتی و مساحت است. همچنین به دلیل ارتفاع کم زمین های آن (بلندترین نقطه در مالدیو 4 متر از سطح دریا ارتفاع دارد)، درباره مالدیو می توان گفت که از کم ارتفاع ترین کشورهای جهان محسوب می شود. مالدیو از مکان های بی نظیر برای غواصی بوده و ایستگاه های بیشماری در جزایر آن برای غواصی وجود دارد. غواصی در مالدیو به قدری دارای اهمیت است که نخست وزیر آن، به هیات دولت دستور یاد گرفتن غواصی را داده است. البته به دلیل گرم شدن زمین و پدیده بالا آمدن سطح آب اقیانوس ها پدیده ای است که به واقعیت خواهد پیوست.

مالدیو به خاطر آب های فیروزه ای رنگ و امکانات بالا برای غواصی، در کلاس جهانی و هم چنین هتل هایی که از ویلاهای اختصاصی شکل گرفته اند، مشهور است. این ویلاهای آبی یا با اسکله های چوبی به ساحل وصل شده اند و یا به شکل شناور ساخته شده اند. سواحل زیبای مرجانی، ماهی های رنگارنگ، آب و هوای معتدل، آب های نیلی، درخت های نخل، سواحل شنی سفید، روزهای گرم و آفتابی، مکان های مناسب غواصی و ... از جاذبه هایی است که هر گردشگری را به مالدیو می کشاند.

 

دین مردم مالدیو

دین رسمی در مالدیو، اسلام است. نکته جالب اینجاست که پیروی از ادیان دیگر پیگرد قانونی داشته و در ملا عام ممنوع است.

 

آب و هوای مالدیو

آب و هوای مالدیو گرمسیری و عمدتا در تمام طول سال آفتابی، گرم و خشک و یا مرطوب است. گرم ترین ماه آوریل و سردترین ماه سال، دسامبر است. همچنین ماه های می تا سپتامبر، فصل مرطوب است. اگر بارندگی و رطوب هوا برایتان آزار دهنده است، فصل تابستان را برای سفر به مالدیو انتخاب کنید.

 

صنعت گردشگری در مالدیو

ورود به کشور مالدیو از طریق فرودگاه بین المللی آن صورت می پذیرد و وسایل حمل و نقل در خود ماله قایق، تاکسی هوایی و قایق های بادبانی هستند. تعدادی از جزایر مالدیو به هتل هایی برای اقامت گردشگران تبدیل شده اند و کارمندان این هتل ها، معمولا از کشورهای همسایه مهاجرت کرده اند. توریست ها معمولا به طور مستقیم به این هتل ها می آیند و با مردم عادی مالدیو برخورد چندانی ندارند. از اماکن دیدنی در مالدیو می توان به موزه ملی ماله، مسجد جامع ماله، مولی آگه، پارک سلطان مالدیو، میدان جمهوری ماله،  گالری هنری اسجهی مالدیو، هوکورو میسکی مالدیو، میدان جمهوری ماله، ساحل مصنوعی مالدیو و ... اشاره کرد.

 

آسان ترین راه برای رزرو تور مالدیو چه راهی است؟

آسان ترین راه برای رزرو تور ارزان مالدیو فروردین 97 این است که در لیست تورهای سایت تورزپرس، مناسب ترین و ارزان ترین تور مورد نظر خود را پیدا کرده و به رزرو آنلاین تور مناسب خود بپردازید. دوستداران سفر به مالدیو می توانند در صفحه تورها، اطلاعات سفر و جزییات و امکانات تورها را مشاهده کنند. اگر تور ارزان مالدیو فروردین را با شرایط دلخواه و امکانات مناسب می خواهید، حتما از سایت تورزپرس رزرو یا خرید تور را انجام بدهید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر
  • ایلیا | پنج‌شنبه 04 آبان 1396

    قیمت تور 3شب و 2 روز مالدیو چقدره؟
  • امیر نجفی | پنج‌شنبه 04 آبان 1396

    با سلام خرید انلاین تور مالدیو به چه صورته؟
نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها