تور ارزان سن پترزبورگ فروردین


تور ارزان سن پترزبورگ فروردین Cheap cheap St. Petersburg Farvardin

تور ارزان سن پترزبورگ فروردین 97 یکی از بهترین تور هایی به حساب می آید که شما می توانید به این شهر زیبا سفری داشته باشید. سن پترزبورگ در سال 1918 میلادی به دستور پتر کبیر به عنوان پایتخت کشور روسیه انتخاب شد و پس از گذشت سال ها پایتخت این کشور از شهر سن پترزبورگ به شهر مسکو انتقال یافت. این شهر در قسمت شمال غربی روسیه قرار گرفته است و جمعیتی حدود 5,000,000 نفر در آن سکونت دارند و یکی از شهر های مهم روسیه به حساب می آید. قابل گفتن است که این شهر در حاشیه دریای بالتیک واقع شده است و در قسمت شرقی خلیج فنلاند قرار گرفته است، هر ساله افراد زیادی در تور های ارزان روسیه شرکت می کنند و به شهر های مختلف آن سفر می کنند تا از جاذبه های تفریحی آن بازدید نمایند.

تور ارزان سن پترزبورگ فروردین

متروی شهر سن پترزبورگ در سال 1955 میلادی ساخته شد و می توان از این طریق به قسمت های مختلف شهر نقل مکان کرد. شهر سن پتربورگ، بعد از شهر های لندن، پاریس و مسکو، یکی از شهر های پر جمعیت در اروپا به حساب می آید. تور سن پترزبورگ فرصتی مناسب برای سفر شما علاقه مندان به این شهر می باشد. سن پترزبورگ نام های متفاوتی همچون پتروگراد داشته است که پس از سرنگونی تزار ها، به نام لنینگراد معروف شد. مساحت این شهر بزرگ به حدود 1413 کیلومتر مربع می رسد. قابل ذکر است که شهر سن پترزبورگ در زمان جنگ جهانی دوم یکی از مراکز مهم نازی ها به حساب می آمد.

 

کلیسای سنت ایزاک

از جاذبه های دیدنی سن پترزبورگ که می توان به آن اشاره داشت، این کلیسا می باشد که می توان گفت در سال 1858 میلادی ساخت آن به پایان رسید و از آن زمان تا به حال افراد بسیار زیادی به آن مراجعه می کنند. این کلیسا بزرگترین کلیسای ارتدوکسی روسیه به حساب می آید و قابل بیان است که این کلیسا حتی به عنوان چهارمین کلیسا ارتدوکسی در جهان به حساب می آید که نگاه افراد  بسیار زیادی را به سمت خود کشانده است. بهتر است بدانید که این کلیسا علاوه بر نام اصلی خود، با نام ایزاکیوفسکی هم معروفیت دارد و سالانه بازدید کنندگان بسیار زیادی در تور ارزان سن پترزبورگ شرکت می کنند و به این کلیسا آمده تا از آن بازدید کنند.

کلیسای سنت ایزاک

 

کلبه پتر کبیر

همانطور که می دانید یکی از معروف ترین و پر بازدید ترین جاذبه های شهر سن پترزبورگ و کاخ های معروف این شهر، کاخ پتر کبیر می باشد، قابل گفتن است که این کاخ اولین کاخ پتر کبیر می باشد که مساحت آن برابر با 60 کیلومتر است. به نکته ای که می توان پیرامون آن اشاره کرد، مصالح ساختمانی آن می باشد که از چوب بوده و در کل از سه اتاق مجزا یعنی اتاق خواب، کار و نشیمن گاه ساخته شده است. با توجه به آنکه مساحت این کاخ کوچک می باشد، و با چوب ساخته شده است، ولی از معماری زیبا و خاصی بهره مند شده است و می توان گفت که امروزه افراد بسیار زیادی برای بازدید از معماری و جلوه ی زیبای این کاخ از آن بازدید می کنند.

کلبه پتر کبیر

 

چطور از تور های لحظه آخری سن پترزبورگ مطلع بشیم؟

شما علاقه مندانی که قصد خرید تور های لحظه آخری سن پترزبورگ را دارید، می توانید از قسمت تور های سایت تورزپرس به خرید تور لحظه آخری خود بپردازید و ضمن آگاهی از زمان تور های لحظه آخری، با قیمت تور مورد نظر خود و اطلاعات تکمیلی در رابطه با آن تور مطلع شوید. شما می توانید با خرید تور از سایت تورزپرس سفری راحت با بالاترین امکانات در طول سفر خود داشته باشید و خاطره ای به یاد ماندنی از شهر سن پترزبورگ به یاد بگذارید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر
  • حامد | شنبه 27 آبان 1396

    قیمت تور سن پترزبورگ چقدر میشه ؟
  • سروش | شنبه 27 آبان 1396

    تور 2 روزه سن پترزبورگ چنده؟
نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها