تور ارزان سریلانکا فروردین


تور ارزان سریلانکا فروردین Cheap Sri Lanka Farewell Tour

کشور سریلانکا همانند بیشتر کشور های آسیایی، کشوری جزیره ای می باشد و در قسمت جنوبی آسیا و یا جنوب غربی کشور هند در اقیانوس هند واقع شده است. جاذبه های گردشگری سریلانکا در زمینه های مختلفی بوده و از نظر تعداد جاذبه هایش، متعدد و متنوع می باشد که هر ساله توریست های زیادی برای استفاده از این جاذبه ها به این منطقه از آسیا سفر می کنند. اگر علاقه مند سفر به این کشور آسیایی هستید، کافیست در تور ارزان سریلانکا فروردین 97 ثبت نام کنید تا شما علاقه مندان بتوانید به این کشور زیبا سفر کرده و با جاذبه های گردشگری آن و هنر و فرهنگ مردم سریلانکا آشنایی بیشتری پیدا کنید.

تور ارزان سریلانکا فروردین

مساحت این کشور به حدود 65,610 کیلومتر مربع می رسد که جمعیتی حدود 20,200,000 نفر در این جزیره سکونت دارند. با توجه به اینکه اقتصاد کشور سریلانکا در آسیا ضعیف است، اما طی چندین سال اخیر تلاش های زیادی برای صنعت توریست انجام داده شد که حال می توان نتیجه این تلاش ها را دید، که سریلانکا به عنوان یکی از کشور هایی به حساب می آید که همه وقته توریست های خارجی زیادی به این کشور سفر می کنند تا از جاذبه های گردشگری آن بازدید نمایند. اگر شما علاقه مندان هم درباره سریلانکا اطلاعات کاملی ندارید، می توانید در ادامه با جاذبه های مهم این کشور آشنایی بیشتری پیدا کنید.

 

شهر های گردشگری سریلانکا

سه شهر اصلی سریلانکا که به طور کلی دارای جاذبه های گردشگری متعدد و متفاوتی می باشند، با نام های سیگیریا، پولوناروا و دامبولا که هر کدام از این شهر ها و جاذبه های گردشگری آن در مطالب پیشین و عناوین مرتبط درج شده است، یک مثلث فرهنگی را ایجاد می کنند که با همین نام در سریلانکا معروف شده است. این سه شهر مهم از جهات مختلف علمی، فرهنگی، آموزشی، تفریحی و گردشگری در سازمان جهانی یونسکو ثبت گردیده است. علاوه بر این سه شهر، می توان شهر های کندی، آنارداپورا، سین هاراجا را نام برد که در یونسکو ثبت شده اند.

شهر های گردشگری سریلانکا

 

کلمبو

این جاذبه نام یکی از شهر های سریلانکا می باشد که به عنوان پایتخت تجاری این کشور به حساب می آید. نام شهر کلمبو برای اولین بار در سال 1505 میلادی توسط پرتغالی ها نام گذاری شد که این شهر در نزدیکی شهر کوته پایتخت سیاسی سریلانکا واقع شده است. کلمبو شهری متشکل از قوم های مختلف می باشد که می توان از آنها به چینی ها، هلندی ها، پرتغالی ها، مالایی ها و هندی ها اشاره کرد. تا سال های قبل، پایتخت کشور سریلانکا این شهر بوده است. اما با گذر زمان، یعنی در سال 1980 میلادی، پایتخت این شهر عوض شد. اگر علاقه مند به سفر و گشت و گذار هستید، حتما به این شهر سفری داشته باشید تا از جاذبه های مختلف آن بازدید نمایید.

کلمبو

 

قیمت تور سریلانکا در فروردین 97 چقدر است؟

سوالی که برای علاقه مندان سفر به سریلانکا پیش می آید این است که قیمت تور سریلانکا به چه شکلی می باشد؟ که در پاسخ به این سوال می توان گفت که تور های سریلانکا در فروردین 97 از قیمتی حدود 3,200,000 تومان شروع می شود و تا قیمتی حدود 5,400,000 تومان ادامه دارد، اگر شما عزیزان قصد رزرو آنلاین تور را دارید، به سایت تورزپرس رجوع کرده و تور مورد پسند خود را با توجه به بودجه مد نظر خود انتخاب نمایید و در مدت زمان سفر خود نهایت لذت را از جاذبه های سریلانکا ببرید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر
  • رضا | پنج‌شنبه 13 مهر 1396

    تور لحظ آخری سریلانکا رو چجوری میشه تهییه کرد ؟
  • علی سهامی | پنج‌شنبه 13 مهر 1396

    تور آفردار در چه ماهی هستش ؟
نظرهای کاربر

جدیدترین نوشته ها