تور ارزان ساموئی فروردین


تور ارزان ساموئی فروردین ( cheap samui farvardin tour )

یکی از مشهورترین و زیباترین جزایر در تور تایلند، جزیره معروف کو سامویی است که در سواحل شرقی و در خلیج تایلند قرار گرفته است. کو سامویی به معنای جزیره بهشت امن می باشد. از شرق تا غرب جزیره را رشته کوهی فرا گرفته و بیشتر مساحت آن جنگل می باشد. این جزیره با مساحت 228 کیلومتری از جزایر بزرگ تایلند است و جمعیت آن بیشتر از 50 هزار نفر می باشد.

جزیره سامویی از نظر جاذبه های طبیعی غنی است؛ سواحل ماسه ای نرم و سفید، صخره های مرجانی، جنگل های وسیع و درختان نارگیل از جاذبه های گردشگری ساموئی می باشند. ساکنان اولیه سامویی ماهیگیران مالایی و چینی بودند که از حدود 15 قرن قبل در آن ساکن شدند. اما از اواخر قرن بیستم در این جزیره تحولاتی انجام شد و صنعت توریسم به آن توجه نشان داد. امروزه تور سامویی مورد توجه اکثر گردشگران جهان قرار گرفته است.

با استفاده از تور ارزان سامویی فروردین 97 می توانید از این جزیره زیبا دیدن نمایید. سایت تورزپرس ارزان ترین تورهای ساموئی را در اختیار شما عزیران قرار می دهد. با ما همراه باشید تا تعدادی از جاذبه های دیدنی سامویی که در تور ساموئی می توانید از آن ها دیدن و استفاده کنید را برایتان معرفی کنیم.

 

طبیعت سامویی

جنگل های کوهستانی زیبایی در بخش های داخلی سامویی وجود دارند که دیدن آنها خالی از لطف نیست. یکی از مهم ترین کوه ها در مناطق جنگلی (کائو پوم) می باشد. یک جاده 51 کیلومتری در نقاط کم ارتفاع سامویی وجود دارد که از طریق آن می توانبد از مناطق مختلف جزیره دیدن نمایید. آبشارهای معروفی همچون هین لات و ناموآنگ، که به دو بخش تقسیم می گردد، پس از بارش باران بسیار دیدنی می شود. بخش اول دارای یک استخر بزرگ و بخش دوم با پیاده روی ده دقیقه ای به سمت کوه در دسترس است، که توصیه می شود حتما از آنها دیدن نمایید.

 

باغ بودای پنهان

در سواحل شمالی یکی از معروف ترین جاذبه های گردشگری سامویی به نام باغ بودای بزرگ قرار گرفته است که به دلیل ارتفاع 12 متری اش، از فاصله دور نیز قابل رویت است. این باغ یک راه پنهان از تپه های سامویی دارد و نمایی جالب و سحر انگیز از مجسمه ها و معابد داخل جنگل را در آن خواهید دید. یک بازارچه کوچک نیز در اطراف معبد وجود دارد که برای خرید سوغات و حلقه های شانس مناسب است.

 

قیمت تور سامویی به چه صورته؟

قیمت تورهای ساموئی متنوع است؛ در این جزیره زیبا شما می توانید هم از هتل های لوکس و گران قیمت بهره ببرید و یا اینکه از مسافرخانه های ارزان استفاده کنید و همچنین رستوران های شیک و لوکس و رستوران های محلی هم در این جزیره وجود دارند، بنابراین قیمت تور بسته به عوامل مختلف، متفاوت است. مسئولان صنعت توریسم این جزیره را برای اقشار مختلف درآمدی قابل دسترسی ساخته اند تا همه بتوانند از این بهشت امن دیدن نمایند. قیمت تور ساموئی از سه میلیون تومان برای 7 شب اقامت شروع شده و تا 5 میلیون تومان و بیشتر نیز می تواند ادامه یابد. همچنین می توانید قیمت تور تایلند را هم در صفحه تورهای ما مشاهده کنید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر
  • نعیم زاده | سه‌شنبه 14 آذر 1396

    چرا قیمت های سایت تورزپرس ارزون تر از بقیه سایت هاس؟ تور خرداد سامویی قیمتش چقدره؟
  • نازنین شاهرخی | سه‌شنبه 14 آذر 1396

    خرید آنلاین تور سامویی چطوریه؟ قیمت تور چقدر در میاد؟
نظرهای کاربر

جدیدترین نوشته ها