تور ارزان جاکارتا فروردین


تور ارزان جاکارتا فروردین Cheap Jakarta Farvardin Tour

جاکارتا یکی از مشهور ترین شهر های اسلامی به حساب می آید و به عنوان بزرگ ترین شهر و پایتخت کشور اندونزی به شمار می رود. جاکارتا در قسمت جنوب شرقی اندونزی واقع شده است و هر ساله به دلیل داشتن جاذبه های گردشگری متعدد و متفاوتی که دارد، افراد زیادی از اندونزی و کشور های دیگر به این شهر سفر می کنند تا از این جاذبه ها استفاده کرده و لذت ببرند. همانطور که گفته شد، جاذبه های گردشگری جاکارتا بسیار متنوع و دوست داشتنی است. به همین دلیل این جاذبه ها در دسته بندی های مشخص از یکدیگر قرار گرفته اند. اگر علاقه مند سفر به اندونزی هستید، در مدت زمان اقامت خود حتما به این شهر زیبا هم سفر کنید.

تور ارزان جاکارتا فروردین

جمعیت شهر جاکارتا به حدود 10,000,000 نفر می رسد، که با سفر تورسیت ها به این شهر جمعیت این شهر رو به افزایش است و همین امر موجب آن می شود که در شهر ترافیک های سنگین ایجاد شود. به همین دلیل شهر جاکارتا از وسایل حمل و نقل خوبی برخوردار است تا بتواند از این ترافیک های سنگین و خسته کننده بکاهد و سرعت انتقال بین شهری و آسودگی را به توریست ها و شهروندان خود منتقل کند. ایستگاه های قطار در این شهر بطوری قسمت های شمال و جنوب، غرب و شرق را به یکدیگر متصل کرده است و می توان از نقاط مختلف شهر به آسودگی به همه جای شهر سفر کرد. اگر علاقه مند آن هستید که درباره جاکارتا اطلاعات بیشتری کسب کنید در ادامه مطلب می توانید با جاذبه های آن آشنا شوید.

 

قبرستان جاکارتا

یکی از مکان هایی که در طی اقامت خود در این شهر می توانید از آن بازدید نمایید، قبرستان جاکارتا می باشد. تاریخچه این قبرستان بر می گردد به زمان جنگ جهانی دوم که در طول این جنگ ها کشته های زیادی در این جنگ، در اطراف شهر جاکارتا وجود داشت. در زمان جنگ، تمامی کسانی که طی این جنگ کشته شده بودند را از سر تا سر اندونزی جمع کرده و در این قبرستان در شهر جاکارتا خاک کرده اند و حال این قبرستان یکی از یادگار های قدیم از جنگ جهانی دوم می باشد که بازدید کنندگان می توانند در این مدت به این قبرستان نیز سفری داشته باشند.

قبرستان جاکارتا

 

موزه بانک

این موزه یکی از جاذبه های دیدنی شهر به حساب می آید که همه وقته توریست های زیادی برای بازدید از این موزه به این قسمت از شهر می آیند و قابل بیان است که این موزه به علت ورودی رایگان، در هر ساعتی از روز، گردشگران زیادی از آن بازدید و از این جاذبه استقبال می کنند. این موزه در کنار بانک ماندیری واقع شده است و در زمان های قدیم این ساختمان شعبه مرکزی بانک هند شرقی هلند به حساب می آمد و حال با گذشت سال ها، تبدیل به موزه شده است تا بازدید کنندگان از این آثار قدیمی بازدید نمایند. علاقه مندان برای سفر به این موزه می توانند در تور ارزان جاکارتا فروردین 97 شرکت کرده تا از این جاذبه دیدن فرمایند.

موزه بانک

 

آب و هوای جاکارتا در فروردین 97 به چه شکلی می باشد؟

شهر جاکارتا به دلیل نزدیک بودن به دریا های آزاد، در بیشتر فصل های سال، آب و هوایی بارانی و گاهی وقت ها همراه با رگبار و طوفانی دارد. یکی از بهترین زمان های برای سفر به شهر جاکارتا در فصل تابستان، و در کل ماه های گرم سال می باشد. شاید در فصل زمستان سفر به جاکارتا درست نباشد! اما گفتنی است که در تمامی فصول سال، جاکارتا از گردشگران خالی نمی شود. در ماه های گرم سال علاقه مندان می توانند از گرمای خوب آن لذت ببرند و از تفریحات و ورزش های مهیج آبی نیز استفاده کنند. اگر علاقه مند آن هستید که به این شهر زیبا سفر کنید، کافسیت برای خرید تور به سایت تورزپرس مراجعه کنید و تور مد نظر خود را خریداری نمایید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر
  • احسان | پنج‌شنبه 13 مهر 1396

    خرید آنلاین تور جاکارتا در فروردین ماه چجوریه ؟
  • محسن جلالی | پنج‌شنبه 13 مهر 1396

    تور ارزان جاکارتا در چه ماه هایی ارزان تره ؟
نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها