تور ارزان تفلیس فروردین


تور ارزان تفلیس فروردین Cheap tour of Tbilisi Farvardin

تفلیس به عنوان یکی از بزرگترین شهر های گرجستان و پایتخت این کشور به حساب می آید. آب و هوای این منطقه از گرجستان نیمه گرم و مرطوب می باشد و بطوری می توان گفت که بهترین زمانی که می توان به این شهر زیبا سفر کرد، در فروردین ماه می باشد. یکی از دلایل آن گرم و سرد بودن هوا در فصل های تابستان و زمستان می باشد. شهر تفلیس از سه دسته معماری مجزا از یکدیگر تشکیل شده است که اگر بخواهیم آنها را را نام ببریم، به ترتیب می توان به معماری قرون وسطی، معماری نئوکلاسیک و معماری استالینیست اشاره کرد که شما می توانید در سطح شهر به مشاهده آنها بپردازید.

تور ارزان تفلیس فروردین

تفلیس از زمان های قدیم محل سکونت بسیاری از افراد از مذاهب گوناگون بوده است. اما در حال حاظر، اکثریت این مردمان دارای مذهب مسیحیت ارتدکس غربی هستند. در تور تفلیس شما می توانید از جاذبه های مختلف و متنوع این شهر نهایت استفاده را کرده باشید و یا با شرکت در تور گرجستان از شهر های آن بازدید نمایید. می توان گفت که تفلیس به نوعی در زمان های قدیم پایتخت سرزمین های امپراطوری روسیه، اتحاد جماهیر شوروی و دیگر پادشاهی های کوچک همچون گرجستان بوده است. بر اساس آخرین اطلاعات و آمار های منتشر شده، جمعیت این شهر به حدود 2,500,000 نفر می رسد، اگر قصد سفر به گرجستان را دارید حتما تفلیس را به عنوان یکی از مقاصد مهم در اولویت قرار دهید.

 

میدان آزادی

یکی از میدان های شهر تفلیس به حساب می آید که به عنوان میدان آزادی معروف می باشد. این میدان به عنوان نماد آزادی مردمان گرجستان به حساب می آید. جالب است بدانید که این میدان در زمان های قدیم به اسم لنین معروف بوده است. در کنار این میدان شما می توانید فواره های آب زیبا را تماشا کنید و در کنار این میدان خیابانی به اسم روستاویلی وجود دارد که از سر همین میدان شروع می شود، قابل گفتن است که این میدان زیبا به سبک روسی و اروپای شرقی ساخته شده است. پارلمان گرجستان، اپرا و تئاتر از ساختمان های مهمی هستند که در خیابان روستاویلی قرار گرفته است.

میدان آزادی

 

متاتس میندا

متاتس میندا یا نام دیگر آن کوه مقدس می باشد، که بر روی این کوه آرامگاهی ساخته شده است و درون این آرامگاه بسیاری از نویسندگان، هنرمندان و قهرمانان مشهور کشور گرجستان قرار گرفته اند. در تور ارزان تفلیس فروردین 97 شما می توانید از جاذبه های مختلف این شهر بازدید نمایید و از تماشای آن لذت ببرید. یکی از مشهور ترین افرادی که در این آرامگاه قرار گرفته است، نویسنده ای روسی بنام الکساندر گریبویدوف می باشد که در سال های 1759 میلادی متولد شد و در سال 1829 میلادی وفات یافت.

متاتس میندا

 

بهترین تور تفلیس را چگونه می توان ارزیابی کرد؟

اگر قصد سفر به این شهر توریستی و زیبای گرجستان را دارید، بهتر است بدانید که یک تور خوب و استاندارد، قبل از هر چیزی، محلی مناسب برای اقامت دارد و از دیگر ویژگی هایی که یک تور را خوب جلوه می دهد، برنامه ریزی مناسب در زمان این سفر و امکانات مناسبی است که تور مورد نظرتان دارا می باشد، که شما علاقه مندان که قصد خرید تور را دارید می توانید از سایت تورزپرس اقدام به خرید فرمایید تا از آخرین امکانات این تور استفاده کرده و سفری خوب و به یاد ماندنی را در خاطره خود داشته باشید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها