تور ارزان بالی فروردین


تور ارزان بالی فروردین Cheap Bali Farvardin Tour

بالی به عنوان یکی از مهمترین جزایر کشور اندونزی و یکی از بهترین مکان ها برای سفر در تمامی فصول از سال می باشد. جاذبه های گردشگری بالی مختلف و متعدد می باشد و همه ساله تورسیت های داخلی و خارجی زیادی را به این قسمت از جنوب شرقی آسیا می کشاند. بیشتر ساکنین این جزیره اهل اندونزی هستند اما با توجه به پیشرفت چشم گیر و خوب این جزیره در صنعت تورسیت، بسیاری از استرالیا و اروپا به این جزیره مهاجرت کرده اند و در کنار شغل خود، در این جزیره زندگی می کنند. بطوری که می توان گفت جمعیتی حدود 3,000,000 نفر در این جزیره سکونت دارند.

تور ارزان بالی فروردین

یکی از ویژگی های منحصر به فرد این جزیره، داشتن خاک حاصل خیز و مناسب برای کشاورزی می باشد و قابل ذکر است که این جزیزه همانند دیگر جزایر، دارای کوه آتش فشانی فعال است. می توان گفت که ارتفاع این کوه که به مادر کوه ها نامیده می شود، به 3,000 متر می رسد. جزیره بالی در قسمت جنوب شرقی کشور اندونزی واقع شده است و مساحت آن برابر با 5,632,86 کیلومتر مربع است. دو جزیره جاوه و لومبوک در شرق و غرب بالی قرار دارند و با توجه به موقعیت قرار گیری این جزیره، می توان گفت که محل متلاشی شدن دو اقیانوس هند و آرام می باشد.

 

مرکز هنر اوبود

یکی دیگر از جاذبه های دیدنی و گردشگری که در جزیره بالی واقع شده است، این مرکز هنری می باشد که بومیان منطقه در زبان محلی آن را Pasar Seni Ubud صدا می زنند. علاقه مندان با مراجعه به این مرکز می توانند از بازار آن انواع شال و روسری ، لباس های زیبا، صنایع دستی و محلی را خریداری، و یا برای سوغات آنها را تهیه نمایند. قابل ذکر است که اکثر این محصولات در روستا های اطراف آن تهیه می شود و سپس به این بازار ها آورده می شوند. در تور ارزان بالی فروردین 97 علاقه مندان می توانند به این مرکز هنری مراجعه کنند.

مرکز هنر اوبود

 

سافاری حیوانات بالی

یکی از جاذبه هایی که به تازگی در بیشتر جاذبه های توریستی قرار گرفته است، سافاری حیوانات می باشد که این قسمت از جاذبه های بالی، علاقه مندان زیادی را به سمت خود کشانده است. اگر درباره بالی و سافاری آن چیزی نمی دانید با ما همراه باشید. این پارک در سال 2007 افتتاح شد و حال یکی از پر بازدید ترین جاذبه های بالی محسوب می شود. مساحت این پارک به 40 هکتار می رسد و شما می توانید توسط ماشین های مخصوص این پارک، از طبیعت و جانوران زیبای آن دیدن نمایید. بهتر است علاقه مندان به سافاری پارک حیوانات بالی بدانند که برای رفتن به این سافاری باید یک روز کامل وقت خود را برای این جاذبه جذاب بگذارند و به تماشای این طبیعت بکر در تور بالی بروند.

سافاری حیوانات بالی

 

قیمت تور بالی در فروردین 97 چقدر است؟

یکی از بهترین مکان هایی که می توان در ماه فروردین به آن سفر کرد، جزیره بالی در کشور اندونزی می باشد که هر ساله توریست های زیادی به این منطقه از اندونزی سفر می کنند. حال شاید سوال پیش آید که هزینه سفر به این جزیره به چه شکلی می باشد؟ هزینه تور بالی از قیمت 3,300,000 تومان شروع شده و تا قیمتی حدود 5,400,000 تومان ادامه دارد. اگر شما علاقه مندان، قصد سفر به این جزیره زیبا را دارید، برای خرید تور مورد پسند خود به سایت تورزپرس مراجعه کرده و تور مورد نظر خود را در لسیت تور های سایت ثبت نمایید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر
  • ناصر محمدی | پنج‌شنبه 13 مهر 1396

    قیمت تور ارزان بالی چقدر ؟
  • نازنین | پنج‌شنبه 13 مهر 1396

    رزرو تور بالی به چه شکلی هستش ؟
نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها