تور ارزان باتومی فروردین


تور ارزان باتومی فروردین Cheap cheap batvami march

باتومی یکی از شهر های مهم کشور گرجستان می باشد که در قسمت جنوب غربی این کشور واقع شده است. بهتر است بدانید که در ماه سپتامبر بارش باران در این شهر افزایش پیدا می کنند. در تور باتومی شما می توانید از بسیاری از جاذبه های این شهر دیدن نمایید. این منطقه در سال 1866 میلادی تبدیل به شهر گردید و حمل و نقل های شهری در آن آغاز شد. قابل گفتن است که این شهر بطوری معماری بندری دارد و در حومه دریای سیاه واقع شده است، و می توان گفت که یکی از بهترین زمان هایی که می توان به این شهر زیبا سفر داشت، ماه فروردین می باشد تا بتوان از هوای خوب این شهر نهایت استفاده را کرد.

تور ارزان باتومی فروردین

کشور گرجستان قدمتی طولانی همچون کشور های همسایه خود دارد. بطوری می توان گفت که این کشور گذشته ی پر فراز و نشیبی دارد و در زمان های گذشته اتفاقات زیادی برای گرجستان افتاده است. در تور ارزان گرجستان شما می توانید از شهر های مختلف این کشور بازدید نمایید. هر ساله افراد زیادی برای بازدید کردن از جاذبه های جذاب این کشور به این شهر و دیگر شهر های آن سفر می کنند. کشور گرجستان در زمان های قدیم با کشور هایی همچون ترکیه، ایران، روسیه و رم درگیری های زیادی داشته است و بعضی از قسمت های مهم این کشور بر اثر تعهد نامه هایی از این کشور جدا شده است.

 

برج آلفابت

شهر باتومی یک شهر مدرن و پیشرفته به حساب می آید و از برج های متعددی برخوردار است. برج آلپابت یکی از برج های معروف این شهر به حساب می آید که در تور ارزان باتومی فروردین 97 شما عزیزان می توانید از آن بازدید نمایید. ارتفاع این برج زیبا به حدود 130 متر از سطح زمین می رسد که می توان آن را یکی از برج های بلند شهر به حساب آورد. این برج بطوری نشان دهنده الفبای گرجی و مردمان این سرزمین می باشد و برای آن ها این برج از اهمیت خاصی برخوردار می باشد و همه ساله افراد زیادی برای بازدید کردن از این برج به این منطقه از شهر سفر می کنند.

برج آلفابت

 

بنای عشق علی و نینو

از دیگر مجسمه هایی که در شهر باتومی قرار گرفته است و می توان از آن به عنوان یک جاذبه مهم اشاره کرد، بنای عشق علی و نینو می باشد. این دو محسمه زن و مرد که هر کدام 8 متر ارتفاع دارند با معماری خاص و زیبایی ساخته شده اند و به عنوان نماد عشق در شهر بنا شده است. این دو مجسمه که بیانگر عشق یک پسر مسلمان به اسم علی با پرنس گرجی می باشد را نشان می دهد و در قسمت ورودی شهر واقع شده است تا زمانی که توریست ها و دیگر افراد وارد شهر می شوند از این مجسمه های زیبا بازدید نمایند.

بنای عشق علی و نینو

 

چطور می توان به راحت ترین شکل به باتومی سفر کرد؟

اگر علاقه مند شده اید که به این شهر زیبا در قسمت جنوب غربی گرجستان در حومه دریای سیاه سفر داشته باشید، شما می توانید با شرکت کردن در تور ارزان باتومی سایت تورزپرس به این شهر از گرجستان سفر کنید. قابل گفتن است که با انتخاب تورهای سایت تورزپرس شما از آخرین امکانات و تجهیزات برای سفر برخوردار می شوید و می توانید در طول سفر خود از آن لذت ببرید و برای رزرو آنلاین تور می توانید از صفحه تورهای ما، اقدام به خرید نمایید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر
  • Jafar | جمعه 12 آبان 1396

    چجوری از تور لحظه آخری باتومی مطلع بشم؟
  • پروانه احمدی | جمعه 12 آبان 1396

    قیمت تور 4 شب و 3 روز باتومی چقدر میشه ؟
نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها