تور ارزان اندونزی فروردین


تور ارزان اندونزی فروردین Cheap Indonesian tour April

کشور اندونزی در جنوب آسیا واقع شده است و از بیش از 7000 جزیره تشکیل شده است و هر ساله تورسیت های زیادی برای بازدید از جاذبه های گردشگری اندونزی به این منطقه سفر می کنند. قیمت تور برای اندونزی نسبتا معمولی می باشد و علاقه مندان به سفر می توانند به راحتی به خرید تور اندونزی و یا رزرو آنلاین تور بپردازند. اندونزی به عنوان بزرگترین کشوری می باشد که اکثریت مردمان آن مسلمان هستند. بطوری که حدود 95 درصد مردم این کشور مسلمان می باشند و 75 درصد آن را شیعیان و ما بقی را اهل سنت تشکیل داده است. حتما برای خیلی از علاقه مندان سوال پیش آید که چگونه می توانند از تور های لحظه آخری اندونزی با خبر شوند، علاقه مندان می توانند سوال خود را به صورت مکتوب در همین پست به اشتراک بگذراند تا در زمانی مناسب به جواب سوال خود دست یابند.

تور ارزان اندونزی فروردین

بزرگترین شهر مسلمانان و همچنین بزرگترین شهر اندونزی و پایتخت این کشور، شهر جاکارتا می باشد که این شهر دارای جاذبه های متفاوت و متعددی است. که توریسیت های زیادی همه وقته به این ناحیه از اندونزی سفر می کنند تا در مدت زمان اقامت خود در این کشور زیبا، از جاذبه های مختلف آن بازدید نمایند. تور اندونزی علاقه مندان بسیاری دارد و جویای آن هستند که اطلاعات بیشتری درباره اندونزی بدست آورند و با جاذبه های گردشگری مختلف آن آشنا شوند، برای این کار کافسیت در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا با قیمت تور اندونزی و تور ارزان اندونزی فروردین 97 آشنایی بیشتری پیدا کنید.

 

تور ارزان تروجالند

در این تور علاقه مندان می تواند در تور ارزان تروجالند شرکت کنند و در طی این مدت از سفر خود نهایت لذت را ببرند. این منطقه کوهستانی در جنوب منطقه سولاوسی واقع شده است، مردمان این منطقه به دلیل سقف شیب دار عجیب خانه هایشان و مراسم عجیب و البته وحشتناک، مورد توجه بسیار قرار گرفته اند و همه وقته توریست های زیادی برای بازدید به این منطقه از شهر سفر می کنند تا از طبیعت در کوهستان دیدن نمایند و خاطره خوبی از سفرشان به یادگار بگذارند. اگر علاقه مند سفر و هیجان هستید، برای خرید تور و یا آگاهی از قیمت تور اندونزی در ادامه همراه باشید.

تور ارزان تروجالند

 

خرید تور بوکیت لاوانگ

از جاذبه هایی که می توانید به آن سفر داشته باشید، بوکیت لاوانگ می باشد که در نزدیکی روستایی کوچک واقع شده است. منطقه ای محافظت شده به حساب می آید که به دلیل شکار های زیاد اورانگوتان ها، این منطقه ایجاد شد تا از نژاد این گونه از میمون ها محافظت شود. هر ساله تعداد بسیار زیادی از علاقه مندان برای بازدید از این گونه پارک ها به این منطقه سفر می کنند تا ضمن بازدید از این اورانگوتان ها، از طبیعت بکر این منطقه نهایت لذت را ببرند. اگر برای شما سوال پیش آمده است که چگونه می توان به رزرو آنلاین تور از سایت پرداخت در ادامه مطلب همراه باشید تا شما را با آن آشنا کنیم.

خرید تور بوکیت لاوانگ

 

قیمت تور اندونزی در فروردین 97 چقدر است؟

سوال بسیاری از علاقه مندان سفر به اندونزی این است که هزینه سفر به این شهر چگونه می باشد؟ سایت تورزپرس می تواند بگوید که قیمت این تور ها از حدود 3,000,000 تومان شروع شده و تا قیمتی حدود 6,000,000 الی 7,000,000 تومان ادامه دارد. برای رزرو آنلاین تور مورد پسند خود کافیست از طریق سایت تورزپرس به لسیت تور ها مراجعه نمایید و با توجه به بودجه مد نظر خود و مدت اقامت مورد نظرتان، بهترین تور را برای خود انتخاب کنید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر
  • شایان | چهارشنبه 26 مهر 1396

    قیمت تور اندونزی چنده ؟
  • مهدی | چهارشنبه 26 مهر 1396

    تور 7 روزه دبی در ماه آبان چقدره؟
نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها