تور ارزان امارات فروردین


تور ارزان امارات فروردین Cheap tour of Emirates Farvardin

امارات متحده عربی کشوری در منطقه خاورمیانه می باشد که درآمد اصلی این کشور از استخراج نفت به دست می آید. بزرگترین شهر و پایتخت امارات شهر ابوظبی به حساب می باشد. مساحت این کشور به 83,600 کیلومتر مربع می رسد که جمعیتی حدود 8,106,000 نفر در این کشور سکونت می کنند. کشور امارات متحده عربی با خلیج فارس، قطر، عربستان و عمان دارای مرز می باشد. در تور ارزان امارات فروردین 97 می توانید ضمن آشنایی با جاذبه های گردشگری امارات، در زمان اقامت خود در این کشور نهایت لذت را ببرید.

تور ارزان عمارات فروردین

امارات از هفت منطقه شیخ نشین کوچک به نام های دبی، ابوظبی، شارجه، عجمان، فجیره، راس الخیمه و ام القوین تشکیل شده است که بعد از استقلال از بریتانیا در سال 1971 میلادی، این حکومت پادشاهی عربی شکل گرفت. یکی از نام های قدیمی که در زمان های گذشته به کشور امارات گفته شده بود، خلیج عمان بوده است، که حال با توجه به استقلال این کشور و تبدیل شدن آنها به یک کشور مستقل، نام این کشور به امارات متحده عربی تغییر یافته است. اگر جویای آن هستید که درباره امارات اطلاعات بیشتری کسب کنید، می توانید در ادامه این مطلب از جاذبه ها و فرهنگ و هنر قدیم این کشور آشنایی بیشتری پیدا کنید.

 

آکواریوم دبی

از جاذبه های دیدنی امارات این آکواریوم زیبا و بزرگ می باشد که بازدید کنندگان و علاقه مندان می توانند در طول سفر خود، به آکواریوم دبی که بسیار زیبا است آمده و به تماشای موجودات آبزی در آن پرداخته و از آن لذت ببرند. قابل گفتن است که این آکواریوم یکی از بزرگترین آکواریوم ها در جهان محسوب می شود که هر ساله توریست های زیادی برای بازدید از این جاذبه زیبا به این قسمت از امارات سفر می کنند. بازدید از این آکواریوم برای عموم رایگان می باشد. می توان گفت که همین جاذبه، از قسمت های مختلف و مهیجی تشکیل شده است که می توان زمان خود را به خوبی در این مکان گذراند.

آکواریوم دبی

 

محله بستکیه

بستکیه نام یکی از محله های قدیمی و کهن در شهر دبی امارات می باشد که این جاذبه بیشتر جنبه تاریخی دارد. این شهر توسط مهاجران شهر هرمزگان در سال 1890 میلادی ساخته شد و بعد ها با گذشت زمان و پیشرفت ساختمان و شهر های مدرن، ساکنان این شهر را ترک کردند و این شهر خالی از سکنه شد. که البته بعد ها این محله تبدیل به یک جاذبه گردشگری دبی شد و هر ساله تورسیت های زیادی برای بازدید از این جاذبه تاریخی به این نقطه از دبی سفر می کنند. علاقه مندان به جاذبه های تاریخی می توانند به این محله سفری داشته باشند و از این بنا های باستانی بازدید نمایند.

محله بستکیه

 

آب و هوای امارات در فروردین 97 به چه شکلی می باشد؟

کشور امارت به دلیل قرار گرفتن در یکی از مناطق بیابانی و خشک جهان، دارای آب و هوایی گرم و خشک می باشد. به طوری که می توان گفت که تابستان های این کشور بسیار گرم و سوزان است. یکی از بهترین زمان ها برای سفر به این کشور، در فصل های بهار و زمستان می باشد، به دلیل آن که دمای هوا در این موقع از سال شروع به کاهش می کند و می توان در این فصل از سال سفر خوشی را به دبی انجام داد. اگر قصد خرید تور از سایت تورزپرس را دارید حتما سری به لیست تور های سایت ما بزنید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر
  • جعفر غلامی | پنج‌شنبه 13 مهر 1396

    تور لحظه آخری امارات در ماه فروردین به چه شکلی هستش ؟
  • سامان | پنج‌شنبه 13 مهر 1396

    تور 4 شب و 3 روز چنده ؟
نظرهای کاربر

جدیدترین نوشته ها