تور ارزان اصفهان فروردین


  تور ارزان اصفهان فروردین   Cheap Tour of Isfahan Farvardin

اصفهان یکی از بزرگترین و قدیمی ترین شهرهای ایران است که به تنهایی توانسته است سهم بسیار مهمی را در فرهنگ و تمدن کشور را به خود اختصاص دهد. این شهر سرشار از آثار و عمارات تاریخی و باشکوهی است که از سلاطین بزرگ و هنرمند هزاران سال پیش به یادگار مانده است. این شهر را نصف جهان می نامند، از آن جهت است که بیشتر از هر شهر دیگری در جهان آثار و نشانه های فرهنگی و تاریخی را در خود جای داده است. هنر مردمان این سرزمین از جمله مواردی است که در این شهر بیش از هر چیز دیگری به چشم می آید. چنانچه شما قصد خرید از صنایع دستی اصفهان را داشته باشید، می توانید روزها آثار هنری متنوع و باشکوهی را ببینید و از دیدن زیبایی های آن خسته نشوید.

تور ارزان اصفهان فروردین

 

مسجد شیخ لطف الله اصفهان

این مسجد یکی از زیباترین عمارت های باستانی شهر اصفهان است که در میدان نقش جهان قرار گرفته است. این بنا نیز همچون دیگر آثار باشکوه معماری شهر به دوره صفویه باز می گردند. این عمارت از شاهکارهای هنری در زمینه کاشی کاری و معماری است که در نوع خود بی نظیر می نماید. مسجد شیخ لطف الله از عمارت های موجود در اضلاع میدان امام اصفهان است که در روبروی کاخ عالی قاپو واقع شده است و شما می توانید در تور ارزان اصفهان از تمامی این آثار باشکوه دیدن نمایید. همچنین این مسجد از جمله مساجدی است که مناره و حیاط ورودی ندارد. کتیبه های خطی که در سردر مسجد و دیگر بخش های عمارت خودنمایی می کنند، به قلم استاد هنرمند علیرضا عباسی و دیگر هنرمندان گمنام آن دوره صورت گرفته است.

مسجد شیخ لطف الله اصفهان

 

هتل سنتی اصفهان

تور اصفهان از جمله تورهایی است که شما در آن می توانید همزمان از طبیعت زیبا و آثار باشکوه تاریخی دیدن کنید و لذت ببرید. میدان نقش جهان که بسیاری از عمارت های باستانی شهر در آن و در نزدیکی آن واقع شده است، از مهم ترین نقاط اصفهان می باشد. هتل سنتی اصفهان نیز در نزدیکی این میدان قرار گرفته است. این هتل که سعی کرده است بافت سنتی و کهن خود را حفظ نماید، یک هتل 3 ستاره بی نظیر است که از قدمت 400 ساله ای برخوردار است. شما می توانید در این فضای تاریخی و آرامش بخش اقامت کنید و همزمان از تجهیزات مدرن خدماتی در قالب بافت سنتی نهایت لذت را ببرید. همچنین با این اقامت فراموش نشدنی می توانید از موزه موجود در هتل نیز دیدن کنید و به میدان نقش جهان و دیگر جاهای دیدنی شهر نیز دسترسی داشته باشید. شما همین حالا می توانید برای خرید آنلاین تور اقدام نمایید.

هتل سنتی اصفهان

 

آب و هوای اصفهان در چه ماهی برای مسافرت مناسب است؟

آب و هوای مقصد در انتخاب زمان سفر بسیار با اهمیت است. چرا که در برخی ایام شهرها از آب و هوای ایده آل تری برخوردارند و در این ایام شما می توانید به تفریح و خوش گذرانی بپردازید. اصفهان نیز با توجه به موقعیت جغرافیایی ای که دارد، از شهرهایی است که به شما توصیه می کنیم در بهار و پاییز به آن سفر کنید. چرا که از آب و هوای گرم و خشکی برخوردار است و دارای تابستان هایی بسیار گرم و خشک است که شاید تحمل چنین هوای گرمی برای شما چندان راحت نباشد. بهار به خصوص فروردین و اردیبهشت از بهترین زمان ها برای سفر به اصفهان به حساب می آیند. همین حالا به لیست تورهای ما مراجعه کرده و تور ارزان اصفهان فروردین 97 را رزرو نمایید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها