تور ارزان آذربایجان فروردین


تور ارزان آذربایجان فروردین Cheap tour of Azarbaijan Farvardin

آذربایجان کشوری در قسمت شمال غربی آسیا و جنوب شرقی اروپا می باشد که جاذبه های گردشگری آذربایجان متفاوت و متعدد بوده و علاقه مندان به این کشور می توانند با هزینه پایینی به این کشور زیبا سفر کنند. مساحت این کشور به حدود 86,600 کیلومتر مربع می رسد که جمعیتی حدود 9,500,000 نفر در این کشور سکونت دارند. قابل گفتن است که اکثریت مردمان آذربایجان یعنی 95 درصد از آنها مسلمان هستند. به طوری که 85 درصد از آنها را شیعه و 15 درصد ما بقی را سنی ها تشکیل داده اند. کشور آذربایجان در شمال رودخانه ارس، حومه دریای خزر و جنوب رشته کوه های قفقاز واقع شده است.

تور ارزان آذربایجان فروردین

کشور آذربایجان از محدود کشور هایی به حساب می آید که دارای پیشینه درازی می باشد. بطوری که این کشور در زمان های قدیم جزیی از خاک ایران به حساب می آمد که توسط قرارداد ننگین به روسیه واگذار شد و آذربایجان با اعلام استقلال خود، به عنوان کشوری متمدن و مستقل از دیگر کشور ها، شروع به خود ساختگی کرد. کشور آذربایجان در سال های اخیر تلاش های زیادی برای ایجاد جاذبه های مختلف و درآمد مناسب از صنعت گردشگری کرده است. اگر شما علاقه مند آن هستید که درباره آذربایجان اطلاعات بیشتری کسب کنید و با جاذبه های آن آشنا شوید در ادامه همراه باشید.

 

بش بارماک داغی

بش بارماک داغی از جاذبه های مهم و گردشگری آذربایجان به حساب می آید که همه وقته توریست های داخلی و خارجی زیادی به این منطقه از آذربایجان سفر می کنند و از این منطقه بکر و طبیعتش نهایت لذت را می برند. اگر شما علاقه مند آن هستید که در طبیعت به گردش بپردازید، بش بارماک داغی یکی از بهترین گزینه ها به حساب می آید. این کوه ها 520 متر ارتفاع دارند و این کوه برای آذربایجانی ها مقدس بوده و از ارزش بالایی برخوردار است. بش بارماک داغی به معنی کوه پنج انگشت می باشد و دلیل نام گذاری آن، به دلیل شکل این کوه ها بصورت انگشت بوده است. در تور ارزان آذربایجان فروردین  97 می توانید از این کوه زیبا بازدید نمایید.

بش بارماک داغی

 

روستای لاهیج

لاهیج نام یکی از روستا های اطراف شهر باکو می باشد که که در دامنه جنوبی کوه قفقاز واقع شده است. یکی از دلایل شهرت این روستا به دلیل صنعت مسگری و صنعت مسی آن می باشد که توریست های زیادی به این روستا سفر می کنند تا از این صنایع بازدید و خریداری نمایند. قابل بیان است که زبان مردمان این روستا تاتی و فارسی می باشد و جمعیت آن برابر با 1,000 نفر می باشد. اگر شما عزیزان قصد سفر به پایتخت آذربایجان، یعنی باکو را دارید، حتما به این روستا که در نزدیکی باکو قرار دارد سری بزنید تا ضمن خرید از صنایع آن، بتوانید از آب و هوای خوب و طبیعت بکر این منطقه نهایت لذت را ببرید.

لاهیج

 

آب و هوای آذربایجان در ماه های مختلف از سال چگونه است؟

کشور آذربایجان از نظر آب و هوایی دارای تنوع خاصی می باشد و در فصل های مختلف در قسمت های مختلف آن آب و هوای آن فرق دارد. اگر شما علاقه مندان قصد خرید تور به مقصد آذربایجان را دارید، بهتر است از ماه فروردین، تا پایان فصل تابستان، اقدام به سفر کنید. علاقه مندان می توانند برای ثبت تور خود، به لسیت تور های سایت تورزپرس مراجعه نمایند و تور مورد نظر خود را ثبت نمایند.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر
  • بهنام توکلی | پنج‌شنبه 13 مهر 1396

    تور تخفیف دار آذربایجان در چه ماه هایی هستش آیا در فروردین ماه هم تخفیف داره؟
  • آراد ایمانی | پنج‌شنبه 13 مهر 1396

    تور 2 شب و 1 روز آذربایجان چنده ؟
نظرهای کاربر

جدیدترین نوشته ها