تور آلانیا شهریور 96


تور آلانیا شهریور 96

آلانیا که در نزدیکی شهر آنتالیا قرار دارد، یکی از مهم ترین شهرهای توریستی کشور ترکیه می باشد. این شهر که دارای قدمت تاریخی زیادی است، مملو از آثار و عمارت های تاریخی است که نظر بسیاری از گردشگران را به خود جلب می کند. آلانیا یک مرکز تفریحی توریستی بسیار مدرن است که با انواع تفریحات و سرگرمی هایی که می تواند برای گردشگران تور آلانیا تابستان 96 جذاب باشد، مجهز شده است. دریای مدیترانه این شهر را از شرق و غرب احاطه کرده است بنابراین آب و هوای آلانیا تا حد زیادی از شرایط دریای مدیترانه تبعیت می کند. این شهر یکی از مهم ترین شهرهای ایالت آنتالیا است که حدود 135 کیلومتر با شهر آنتالیا فاصله زمینی دارد. این شهر دارای دو اسکله بسیار زیبا است. یکی از این اسکله ها برای کشتی ها و قایق های تفریحی و توریستی است که در مرکز شهر آلانیا واقع شده است و دیگری مختص قایق های شخصی و کوچک تر است که در حاشیه ی شهر قرار دارد. در سال های اخیر سعی شده است تا به زیر ساخت های گردشگری در این شهر توجه شود و موفقیت های بسیاری نیز در این زمینه حاصل شده است. هتل های لوکس و باشکوه، ویلا و آپارتمان های زیبایی که برای ارایه خدمت به گردشگران تاسیس شده اند، همگی این شهر را به یک مرکز تفریحی بسیار مجهز و مدرن تبدیل کرده اند که گردشگران بسیاری را از سراسر دنیا جذب تور ترکیه شهریور 96 می کند.  آب و هوای آلانیا همچون دیگر شهرهای ترکیه گرم بوده و بیشتر ایام سال آفتابی است. در تابستان 96 می توانید از تفریحات آبی این شهر استفاده کنید و گرمای هوا را با لذت سپری کنید. 

تور آلانیا شهریور 96

 

جاذبه های گردشگری آلانیا بسیار متنوع و زیاد هستند. بخشی از این سرگرمی ها مربوط به سواحل و امکاناتی است که در این مکان فراهم شده است. آلانیا را با ساحل شنی زیبا و آب های زلال فیروزه ای اش می شناسند. در کنار این دریای زیبا تفریحات و ورزش های آبی متنوعی نیز به گردشگران ارایه می شود. شما می توانید از تفریحاتی چون غواصی، شنا، قایق سواری و ورزش های آبی همچون موج سواری، جت اسکی، کایت سواری آبی و ... بهره مند شوید. علاوه بر این ها، این شهر دارای غنای فرهنگی بسیاری است که عمارت ها و آثار تاریخی بسیاری را شامل می شود. از جمله این اماکن می توان به قلعه آلانیا، کیزیل کولی، خرابه های ماهموتلار، خرابه های سیدرا و ... اشاره کرد. علاوه بر این ها، این شهر دارای جاذبه های طبیعی بسیاری نیز هست. غارهای داملاتاش، چاتاک، رودخانه دیم، ییلاق ها، تفرجگاه دره توربه و ... از این موارد هستند که می توانید در تور ترکیه به آن ها سری بزنید.

 

مهمانسرای آلارا

این مهمانسرا که در دره آلارا و در مرز مابین ماناوگات و آلانیا واقع شده، به دستور سلطان کیقباد بنا نهاده شده است. این مجموعه شامل مسجد، حمام، بنای نظامی، آبفشان و ... می باشد که گردشگران زیادی برای دیدن آن به این شهر سفر می کنند. این مهمانسرا به فاصله 9 کیلومتری از ساحل آلانیا واقع شده است. در تور آلانیا شما می توانید از این مهمانسرا و دیگر اماکن تاریخی و مذهبی آلانیا دیدن کنید و تعطیلات خاص و فراموش نشدنی را برای خود فراهم آورید.

مهمانسرای آلارا

در صورت تمایل می توانید به دیگر بخش های سایت مراجعه کرده و از اطلاعات بیشتری در این زمینه بهره مند شوید. اگر از مطالب ارایه شده درباره آلانیا رضایت داشتید می توانید به لیست تورها مراجعه کرده و تور آلانیا شهریور 96 را ثبت نمایید. 
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر
  • امیر | شنبه 11 شهریور 1396

    آنالیا بهتره یا استانبول؟
  • مائده عبدالهی | شنبه 11 شهریور 1396

    هردو بسیار خوب هستند ولی استانبول جاذبه های گردشگری بیشتری داره
  • نهال | یکشنبه 19 شهریور 1396

    تور ترکیبی آنالیا و آنتالیا دارین؟
نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها