تور آذربایجان 7 روزه


تور آذربایجان 7 روزه 7day Azerbaijani tour

در مقاله های قبلی تورزپرس به رستوران های مشهور و با کیفیت باکو اشاره کردیم. در مقالات تور جمهوری آذربایجان قیمت ، تور باکو ویژه نوروز و تور آذربایجان نوروز رستوران های باکو را معرفی نمودیم. اگر قصد خرید تور باکو را دارید، با توجه به مناسب بودن قیمت تور باکو و قیمت تور آذربایجان پیشنهاد می کنیم با مراجعه به بخش  تور خارجی سایت تورزپرس تور دلخواه خود را رزرو نمایید.

رستوران بیروت باکو

این رستوران همانطور که از نامش می توان حدس زد ، یک رستوران لبنانی به حساب می آید . اگر به تاپاس علاقه دارید ، این رستوران را انتخاب نمایید . میانگین قیمت غذاهای این رستوران از ۱۰ تا ۲۰ مانات (۲۳۰۰۰ تومان الی ۴۶۰۰۰ هزار تومان) متغیر می باشد . ترشی‌ها و انواع گوناگون پیش غذاهای خوشمزه در این رستوران هر گردشگری را مجذوب می کند . اگر قصد صرف یک شام به یادماندنی با همسرتان را داشتید حتما این مکان را انتخاب نمایید .

رستوران وسبی باکو

این رستوران نیز ژاپنی بوده و غذاهای ژاپنی تهیه و سرو می کند . میانگین هزینه غذاهای حدود ۲۰ تا ۳۰ مانات (۴۶۰۰۰ تومان از ۶۹۰۰۰ تومان) می باشد . این رستوران غذایی به نام رول کلمبیایی دارد که بسیار خوشمزه و باکیفیت است. مواد اولیه‌ای که جهت تهیه‌ی سوشی در این مکان به کار برده می شود ، دقیقا همان موادی است که در ژاپن به منظور تهیه‌ی سوشی به کار می برند . مواد اولیه‌ی سوشی توسط هواپیما از دبی به باکو حمل می شود . طعم سوشی‌های طبخ شده در آن بسیار لذیذ است . عوامل دیگری هم وجود دارد که این رستوران را در رده ی بهترینها قرار داده است؛ از جمله فضا و دکوراسیون رستوران که بسیار جذاب و چشم نواز است . آشپزخانه این رستوران در معرض دید عموم قرار دارد .

خانه استیک پائل باکو

غذاهای این رستوران اروپایی و آلمانی است . از با کیفیت ترین غذاهای آن استیک آرژانتینی، سوسیس نورنبرگ و سالاد سیب زمینی می باشد . میانگین قیمتی غذاهای آن بین حدود ۲۰ تا ۳۰ مانات (۴۶۰۰۰ تومان از ۶۹۰۰۰ تومان)  می باشد . بهترین و باکیفیت‌ترین استیک آرژانتینی و سوسیس نورنبرگ را در بین تمام رستوران های باکو می توانید در این رستوران بیابید . به غیر از این رستوران در هیچ یک از رستورانهای آذربایجان  نیز، نمی‌توانید سالاد سیب زمینی آلمانی را سفارش دهید و میل نمایید . این مکان پر طرفدار به اندازه ای شلوغ می شود که پیش از رفتن به آن، بایستی جا رزرو نمایید .

رستوران گسترو باکو

غذاهای آن اروپایی است و در مرکز شهر نیست اما باید آن را هم دید . سوسیس‌های طبخ شده در این رستوران بسیار خوش طعم می باشد . هزینه یک پرس غذا در این رستوران حدود ۱۰ تا ۲۰ مانات (۲۳۰۰۰ تومان الی ۴۶۰۰۰ هزار تومان) می باشد . در این مکان میزهایی با ارتفاع های مختلف وجود دارد و بسیار دیدنی می باشد .  برای فراخواندن خدمتکاران می توانید از دکمه کنار میز استفاده نمایید .
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر
  • علی | چهارشنبه 18 بهمن 1396

    تور باکو آبان 97 در سایت تورزپرس ارائه میشه؟ تور 3 روزه باکو چقدر میشه ؟ برای 22 نفر از دوستان خودم میخواهیم دسته جمعی سفر کنیم لطفا هزینه مناسب و تور پرس شده را برای ما ارسال کنید ممنون از راهنمایی شما
  • فاطمه | چهارشنبه 18 بهمن 1396

    با سلام رستوران خوب که بخوایم در آذربایجان ازش استفاده کنیم همین چندتاس؟ چطوری باید رزرو کنم تور تخفیف دار آذربایجانو که تهش یه پولی برای رفتن به رستوران برام بمونه ؟ شما دارین تور آفردار ، شنیدم قیمت تور سایتتون خیلی مناسبه
نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها