تفریحات هیجان انگیز آنتالیا (بخش دوم)


تفریحات هیجان انگیز آنتالیا (بخش دوم)  Exciting entertainment Antalya

آنتالیا شهری پر جاذبه و توریستی است که هر ساله به خاطر جذابیت های توریستی و تفریحات لذتبخشی که دارد، تعداد بسیار بالایی از مردم جهان را به سمت خود جذب می کند. در واقع خرید تور آنتالیا یکی از بالاترین آمارها را در بین تورهای خارجی داشته و دارد. آنتالیا با سواحل زیبا و مجهز به انواع امکانات تفریحی و رفاهی خود، یک مکان ایده ال برای خوشگذرانی و انجام تفریحات آبی می باشد. شما با یک تور سه شب و دو روز ترکیه می توانید با هزینه ای مقرون به صرفه، از بهترین تفریحات و جاذبه های آن استفاده و دیدن کنید. در ادامه برخی از تفریحات آنتالیا را برایتان معرفی می کنیم. با ما همراه باشید.

 

کشتی سواری و قایق سواری در آنتالیا

هیجان بی نظیردر آنتالیا

کشتی های تفریحی آنتالیا در بین گردشگران بسیار پر طرفدار هستند. به خصوص تورهای کشتی سواری که مسافران را از صبح تا عصر مشغول هیجانات این جاذبه لذتبخش می کنند. انواع کشتی های گوناگون برای این امر تعبیه شده اند که برنامه های تفریحی متفاوتی دارند و یکی از بهترین گزینه های برای گذراندن اوقاتی شاد می باشند. قایق سواری نیز با انواع متنوعی از قایق های موتوری، بادی و قایق های پارویی طرفداران مخصوص به خودش را دارد. سوار شدن بر قایق های بادی و پارو زدن در میان آب های خروشان رودخانه های زیبا، یکی از فعالیت های مورد علاقه ی بسیاری از گردشگران و توریست های آنتالیا می باشد. تورزپرس با داشتن انواع مختلفی از تورهای خارجی می تواند بهترین گزینه برای انتخاب و فراهم شدن یک سفر خوب و شیرین باشد.

 

ماهی گیری در آنتالیا

ماهی گیری در دریای مدیترانه در تمامی ساحل ها امکان پذیر است و برای کسانی که علاقه به ماهیگری دارند و می خواهند یک روز متفاوت برای خود بسازند، بهتر است برای تفریح لذتبخشی همچون ماهی گیری اقدام کنند و از انواع ماهی های متنوع شکار کرده و استفاده کنند. البته این تفریح بیشتر برای کسانی است که می خواهند مدت طولانی تری را در آنتالیا بمانند، به خاطر اینکه تفریحات در آنتالیا و بازید از مراکز و جاذبه های گردشگری در تور آنتالیا آن قدر زیاد است که مطمئنا زمان کم  خواهید آورد.

 

بازدید از آکواریوم آنتالیا

هیجان بی نظیردر آنتالیا

یکی از بزرگ ترین آکواریوم های دنیا با مجموعه ای متشکل از 40 آکواریوم دیدنی می باشد. آکواریوم هایی شفاف و بزرگ با مسیری تونلی که می توانید موجودات آبزی متنوع را مشاهده کنید و لذت ببرید. آکواریوم آنتالیا واقعا زیبا و هیجان انگیز است و تماشای آبزیان متنوع کوچک و بزرگ از نزدیک، می تواند برایتان بسیار لذتبخش و خاطره انگیز باشد.

 

تفریح آبی فلای بورد آنتالیا

هیجان بی نظیردر آنتالیا

فلای بورد یکی دیگر از تفریحات آبی در آنتالیا است که جزو محبوب ترین سرگرمی های آنتالیاست. علاقمندان به این تفریح روی یک تخته بورد محکم می شوند و از زیر آب، فشار زیادی توسط پمپ های مخصوص ایجاد می شود و آن ها در ارتفاع بالا از سطح آب به پرواز در می آورد. فلای بورد برای کسانی که عاشق هیجان هستند، گزینه بسیار خوبی می باشد.

 

هیجان بی نظیر پاراسل آنتالیا

هیجان بی نظیردر آنتالیا

شما می توانید اوج هیجان را با پاراسل تجربه کنید. این تفریح به این صورت است که یک نفره یا دو نفره به چتر های بزرگی که شبیه بالن هستند متصل می شوید. این بالن ها با طناب هایی به قایق موتوری متصل هستند و با حرکات قایق موتوری حرکت می کنند و اوج هیجان را به دنبال دارند. پاراسل برای جوانانی که عاشق هیجان هستند، بهترین گزینه تفریحی می باشد.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر
  • میثم | پنج‌شنبه 25 آبان 1396

    تور سه شب و دو روز انتالیا چنده؟
  • کیوان | پنج‌شنبه 25 آبان 1396

    تور افر دار ترکیه چه قیمتی داره؟
نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها