تفریحات هیجان انگیز آنتالیا (بخش اول)


تفریحات هیجان انگیز آنتالیا (بخش اول)  Exciting entertainment Antalya

در مورد تفریحات آنتالیا چه می دانید؟ بسیاری از مردم دنیا تور آنتالیا را به خاطر سواحل بی نظیرش انتخاب می کنند. درست است، تفریحات آبی آنتالیا بسیار هیجان انگیز و سواحل آنتالیا بسیار زیبا و چشم نواز هستند. هتل های بسیار لوکس و مجهزی در آنتالیا وجود دارد که لوکس ترین های آن ها اکثرا ساحلی هستند و در سواحلشان سرگرمی های متنوع و هیجان انگیزی از تفریحات آبی فراهم شده است. حتی در هتل ماندن نیز حس خوب و آرامش بخشی را برای شما به دنبال خواهد داشت. تور ترکیه به خاطر داشتن شهر ساحلی آنتالیا بسیار پرطرفدار است و هر ساله گردشگران فراوانی را در تمامی شهر های خود میزبانی می کند.

تفریحات هیجان انگیز آنتالیا

 

برخی از تفریحات آنتالیا

دلفین ها و تماشای بازی های هیجان انگیز دلفین ها برای اکثر افراد هیجان انگیز است و اگر شما نیز به تماشای دلفین ها و یا حتی به شنا کردن همراه با دلفین های بزرگ علاقمند هستنید می توانید به مراکزی مانند دلفین لند و یا یا پارک های آبی آنتالیا سری بزنید. مطمئن باشید یک روز هیجان انگیز را در کنار دلفین ها و تماشای نمایش هیجان انگیز آن ها و همچنین غذا دادن به آن ها را خواهید داشت.


پارک های آبی آنتالیا

پارک های آبی یکی از تفریحات دیگر در آنتالیا می باشد که برای تمامی سنین درآن ها سرگرمی ها و تفریحاتی در نظر گرفته شده است. پارک هایی بسیار مجهز که گویی تمام شرایط را برای شما فراهم آورده اند تا از سفر خود لذت ببرید. از مهم ترین پارک های آبی آنتالیا می توان پارک آبی آکوآ، پارک آبی ریکسوس پرمیوم تروی و پارک آبی ددمان اشاره کرد. اگر به آنتالیا سفر کردید، حتما به یکی از این پارک ها بروید و یک روز خوب و هیجان انگیز را خلق کنید. مرکز اسکی هیپ ناتیک یک مرکز تفریحی برای تفریحات آبی گوناگون می باشد. با چندین استخر بزرگ و سرگرمی های آبی، می توانید یک روز شاد داشته باشید. یکی از تفریحات معروف این مرکز اسکی روی آب می باشد که هیجان را به اوج رسانده است و بسیار محبوب است. همچنین زمین تنیس مجهزی نیز وجود دارد و علاقمندان به تنیس می توانند از بازی تنیس هم لذت ببرند.

پارک آبی

 

غواصی در آنتالیا

غواصی از بهترین تفریحات آنتالیا می باشد، چرا که با آب های شفاف و نیلگون مدیترانه ای آنتالیا، می توانید دنیای زیر آب را در جذاب ترین حالت ممکن تجربه کنید. در آنتالیا مراکز آموزش غواصی بسیاری نیز وجود دارد که از پایه تا پیشرفته آموزش غواصی دارند. اگر مدرک غواصی دارید که خیلی عالی است و می توانید به راحتی از این تفریحات هیجان انگیز استفاده کنید. اما اگر هم ندارید نگران نباشید، برای علاقمندان مراکز آموزشی بسیاری وجود دارد که بسیار برایتان مفید و آموزنده است.

طبیعت آنتالیا نیز بسیار زیبا و جذاب می باشد و شما می توانید بهترین مناظر دنیا را در آنتالیا ببینید. همچنین خرید تور و رزرو آنلاین تور به مقصد آنتالیا را در تورزپرس می توانید انجام دهید. ما برای شما پکیج های خوبی برای سفر در نظر گرفته ایم، با ما همراه باشید.

تفریحات هیجان انگیز آنتالیا
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر
  • اروین | پنج‌شنبه 25 آبان 1396

    وقت بخیر ، خرید تور انتالیا تخفیف دار چه قیمتی داره؟
  • کامران یوسفی | پنج‌شنبه 25 آبان 1396

    خرید تور ترکیه سه شب و چهار روز چند قیمت داره؟
نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها