تصویری از بهشت در پارک ملی کارکا


تصویری از بهشت در پارک ملی کارکا

درباره پارک ملی کارکا در کرواسی چه می دانید و چقدر زیبایی هایش را می شناسید؟ پارک ملی کارکا، مکانی فوق العاده زیبا و بی نظیر بوده و دارای طبیعتی آرامش بخش و گزینه ای مناسب برای گذراندن اوقات فراغت است. پارک ملی کارکا با زیبایی های بی نظیرش، گردشگران و توریست های بسیاری را از جای جای جهان به سمت خود می کشاند. پارک ملی کارکا در شمال شرقی شهر سیبنیک در کشور کرواسی قرار گرفته است. این پارک علاوه بر زیبایی های بی نظیرش، به خاطر گونه های گیاهی متنوع و جالبش نیز شهرت بسیاری دارد. در پارک ملی کارکا در حدود 860 نوع گونه گیاهی شناخته شده است. که در نوع خود بسیار قابل توجه است. شما می توانید با تور کرواسی، خود را به این مکان زیبا برسانید و از جاذبه های آن استفاده کنید.

پارک ملی کارکا

 

درباره پارک ملی کارکا

پارک ملی کارکا در امتداد رودخانه کارکا قرار دارد . در واقع وجود رودخانه در مرکز این پارک، این پارک را متفاوت تر و خاص تر کرده است. پارک ملی کارکا پارکی بی نظیر است که آمیخته شده با جاذبه های طبیعی می باشد. آبشارهای فوق العاده زیبا و کم نظیر که به صورت زنجیره وار هستند، صحنه ای دیدنی و فوق العاده زیبا و هیجان انگیز ایجاد کرده اند که هر توریست و گردشگری را مجذوب خود می کند. شنا در این منطقه آزاد است و می توانید در رودخانه شنا کنید و شیرجه بزنید و هیجان بیشتری را تجربه کنید. صدای آب و آبشار، طبیعتی بی نظیر و مشاهده گونه های مختلف گیاهان در کنار هم، صحنه های بی نظیری ایجاد کرده اند که گویی بهشتی روی زمین است.

پارک ملی کارکا علاوه بر این همه زیبایی که زبان گویای توصیف آن نیست، به دلیل جانوران و گیاهان خاص و غنی خود نیز بسیار مشهور شده است. این پارک با جاذبه هایی که دارد، نظیر آبشار ها، دریاچه­ ها، مسیر های جنگلی بی نظیر و چشم نواز و راه پیمایی در این جنگل ها، گویا تمام امکانات را برای داشتن یک روز بسیار عالی و خاطره انگیز فراهم کرده است. همانطور که بیان کردیم، پارک ملی کارکا گل هایی بسیار متنوع و زیبای دارد و به خاطر همین تنوع گل هایش، توانسته است جایزه گل طلایی اروپا را دریافت و از آن خود کند. همچنین پارک ملی کارکا به دلیل داشتن گونه های جانوری متنوع و گیاهان خاص و نادرش، شهرت بسیار دارد.

 

تور قایق سواری پارک ملی کارکا

جاذبه ی دوست داشتنی دیگری در پارک ملی کارکا که می تواند هیجان را برای شما به ارمغان بیاورد، تور های قایق سواری آن می باشد که بسیار مفره و هیجان انگیز است و طرفداران خاصی دارد. شما می توانید با تور قایق سواری، بازدید کاملی از پارک ملی کارکا داشته باشید و این مکان زیبا را توسط این قایق ها، به طرز خاص و جالبی بازدید کنید و لذت ببرید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر

جدیدترین نوشته ها