بهترین هتل های مالدیو


بهترین هتل های مالدیو

بهترین هتل های مالدیو::مالدیو یکی از کشورهای کوچک در اسیا است که دارای مراکز تفریحی و گردشگری بسیار است که با تعدادی بسیار گردشگر مواجه میشود همچنان این گردشگران عزیز برای استراحت خود از هتل های پنج ستاره و 6 ستاره استفاده میکنند که کشور مالدیو و پایتخت آن ماله دارای تعداد بسیاری از این هتل ها هستند که مورد استقبال و مورد پسند این گردشگران گرامی میشود,بیشتر گردشگرانی که از هتل های مالدیو استفاده کرده اند تعریف های بسیاری از این هتل های شیک و برتر به سایر دوستان خود میگویند.و به انها پبشنهاد سفر به این کشور رویایی و هتل ها ی ویژه آن را میدهند. اکثر این هتل ها در جزایر این کشور زیبا قرار گرفته اند و میتوان گفت هتل ساحلی بسیاری در این کشور وجود دارد.این هتل ها دارای بهترین امکان از جمله استخر سرباز, ماساژور, تنیس , بیلیارد و ... در این کشور میتوان نام برد.

بهترین هتل های مالدیو

از جمله بهترین هتل های مالدیو که جزو جاذبه های گردشگری مالدیو است عبارت اند از:

1-   هتل ریزورت ولیگاندو:این هتل بر روی یکی از جزایر زیبای کشور مالدیو است که گردشگران بسیاری در این هتل زیبا و رویایی اقامت میکنند و از سفر خود لذت میبرند .

2-هتل گیلی لانکانفوشی: این هتل همانند دیگر هتل ها بر روی جزایر کشور مالدیو قرار دارد که اکثر گردشگران از غذاهای خوشمزه ی این هتل خاطره ی خوشی دارند.

3-میریهی ایسلند ریزورت:همه ی هتل های کشور مالدیو جزو بهترین هتل ها محسوب میشود که میریهی ایسلند ریزورت نیز از امکانات خوبی برخوردار است.

4-نالادو ریزورت:از درختانی که در اطراف این هتل زیبا وجود دارد این مکان زیبا و ارام را را ارامش بخش تر نشان میدهد.

5-جی ای مانافارو:این هتل هم مانند سایر هتل ها مکانی دنج و رویایی است برای افرادی که به این کشور رویایی سفر میکنند.

سایت تورزپرس با راهنمایی کامل به توریست ازجمله قیمت تور مالدیو و بلیط  آن کشور و اطلاع از بهترین هتل های جزیره ایه  کشور مالدیو از شما  دعوت میکند از این سایت دیدن فرمایید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها