بهترین زمان سفر به تایلند چه زمانی می باشد؟


بهترین زمان سفر به تایلند چه زمانی می باشد؟  ?When is the best time to go to Thailand

کی بریم تایلند؟ این سوالی است که حتما در ذهن اکثر گردشگرانی که قصد سفر به تایلند را دارند، شکل گرفته و می گیرد. اکثر کسانی که می خواهند برای سفر هزینه کنند و تور تایلند را برای خود انتخاب کنند، دوست دارند در بهترین شرایط و بهترین زمان ممکن به تایلند سفر کنند. اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در هنگام خرید تور به مقصد تایلند کسب کنید، با ما در تورزپرس همراه باشید تا اطلاعاتی پیرامون آن در اختیارتان قرار دهیم همراه باشید.

قبل از هر چیز بهتر است بدانید که تایلند دارای آب و هوای معمولی و گرمسیری می باشد و شما در طول سال تغییرات بسیار زیادی در آب و هوای تایلند مشاهده  نخواهید کرد. فقط در قسمت شمال این کشور، آب و هوای موسمی بیشتری را نسبت به جنوب آن مشاهده خواهیم کرد. سرد ترین ماه های در کشور تایلند، ماه های دسامبر تا فوریه می باشد که دمای هوای آن تا 18 درجه کاهش پیدا می کند و گرم ترین ماه های سال در تایلند بین آپریل تا ژوئن می باشد که تا 35 درجه افزایش دما را انتظار خواهیم داشت.

کی بریم تایلند

بعضی از گردشگران هستند که زمانی که در تایلند حضور دارند، در زمان های بارش باران تمایلی برای گشت و گذار در تایلند ندارند. اگر شما هم جزو همین دسته افراد هستید، می توانید به سواحل شرقی و غربی سفر کنید. چرا که در این قسمت ها بارش باران به مراتب کمتر رخ می دهد. بارش باران در ماه های سپتامبر و دسامبر تاثیر زیادی بر آب و هوای سواحل شرقی تایلند، و به خصوص تاثیر بسزایی بر روی جزیره سامویی و جزیره پنانگ در جنوب این کشور دارد.

کی بریم تایلند

 

آب و هوای پایتخت تایلند

تور بانکوک  یکی از تور های بسیار پر طرفدار در کشور تایلند می باشد که هر ساله خیل عظیمی از گردشگران تایلند، به سمت بانکوک روانه می شوند. بانکوک پایتخت تایلند می باشد و بیشترین تعداد توریست را در مقایسه با شهر های مختلف تایلند از آن خود کرده است. بانکوک یکی از بهترین شهر های تایلند برای گردش و تفریح است. به خصوص در ماه های نوامبر تا فوریه که بهترین انتخاب برای سفر به تایلند می باشد.

 

سفر نوروز تایلند

یکی از بهترین زمان هایی که تایلند آب و هوای بسیار خوبی دارد و سفر به آن بسیار لذتبخش است، در تعطیلات نوروز یا همان ماه مارس است. در این ماه هوای سرد شمال کم کم بار خود را می بندد و هوای گرم را جایگزین خود می کند. در این ماه دمای هوا بین ۳۰ تا ۳۵ درجه‌ سانتی‌ گراد می باشد. شما در این فصل می توانید از سواحل زیبا و آفتابی این کشور لذت ببرید و یک سفر بسیار خوب را تجربه کنید. البته باید بدانید که آب و هوای تایلند در ماه آوریل بهتر از ماه مارس است، ولی تعداد گردشگران نیز بسیار زیاد می شود. اگر قصد سفر و خرید تور برای تایلند را دارید و منتظر یک فرصت استثنایی هستید، می توانید  پیگیر تورهای سایت تورزپرس باشید و در زمان ارائه تور ارزان تایلند، سریعا برای خرید آن اقدام کنید. همینطور برای اطلاع از قیمت تور تایلند، می توانید به صفحه تورهای ما مراجعه کنید.

کی بریم تایلند
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها